Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 58
Gostiju: 58
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4337
Najnoviji korisnik foruma: Buki989
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Vidi zadnju poruku Japanke bolesne!
Forum: Bolesti riba

Poslata: 30.04.2016 u: 12:13

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Ribe - Ciklidi
 Akvaristika » Ribe - Ciklidi
Tema Naslov: Skup Ciklidaša Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum  
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Bojko
Zaslužni član

Zaslužni član
Cichlidae King

Član od: 31.10.2003
National Flag of Slovenia Slovenia
Poruka: 2375
Pol: Muški
Poslato: 31.01.2004 u 17:02 | IP Prijavljen Citiraj Bojko

Eto juče je bio kod nas redoviti skup Ciklidaša i to je meni jedan jako dragi skup,gdje mogu opet pozdraviti stare pa i nove ciklid fanove.

I tu se prića o svačemu,ali u biti sve vezano na ribe...Ciklide.Djele se mnenja,iskustva,prića se o novim vrstama ,o mladim  što ih imaju ciklidi.Nadalje se opet razmjene iskustva drugih ,baš je juče bilo puno pitanja i mišljenja oko ishrane i mijenjanja vode u akvarijumu.

I nove se Ciklid zaluđenike uputi u tajnu tih jedinstvenih i ljepih riba.Pa neku reknemo i o prodavaćima,baš smo se smijali kako u nekoj prodavnici prodavaju A.nigrofasciatuse kao Ps.zebre.

Ali zašto ja to pišem,jer sam ,kad sam pošao kući ja ovako razmišljao:Beograd sa širom okolinom ima stanovnika za pola SLO i eto mogli bi se i beogradski,pa i drugi ciklidaši kat tad ovako sakupiti i koju reči u živo,jer reć u živo i iznjeti neke svoje stavove,to je jako značajno i pozitivno.

Nadalje neka ovakva grupa,mogla,bi i da skupa kupi koju literaturu,pa je djele medjusobno,pa i mlade i nove Ciklide mogli bi tako razmjeniti,i širiti glasinu o Ciklidima,pa tako privabiti i nove Ciklid fanove,ali šta je tu najbitnije:to je druženje ljudi koji imaju jednu istu ljubav a to su Ciklidi.,a takvih ima kod vas jako puno.

Jer kad ima više Ciklidofila na mjestu,tamo se širi samo pozitivna energija i snaga,a zna se :Snaga Ciklida

Bojko
Zaslužni član

Zaslužni član
Cichlidae King

Poslato: 01.07.2004 u 22:39 | IP Prijavljen Citiraj Bojko

Eto od toga posta prošlo je več 5 meseca.U to vreme dosta je akvarista počelo,da se druži sa ciklidima,pogotovo Malawi.

A sad bi bilo možda čak i vreme,da se nadjete i neku reknete,ipak toga ima puno da se priča,o ciklidima.

Treba samo neka volja,da se sretnu ljudi koji imaju neki isti hobi,a to je akvaristika ciklidi.

Da ponovim,jedno takvo druženje,jeste ono što akvarista ciklidaša raduje,jer samo tako on može da popriča sa drugim ciklidašima,izmenja iskustva.......

Od rečiju na delo

Vladan
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 06.03.2003
National Flag of Srbija Srbija
Poruka: 187
Poslato: 01.07.2004 u 23:45 | IP Prijavljen Citiraj Vladan

Organizovali su ljudi sa ciglidi.org skup pre neki dan,ne znam koliko je ljudi bilo.inace Bojko ti si zasluzan sto sam i ja poceo da razmisljam o africkim ciklidima.ranije ih uopste nisam uzimao u razmatranje,mislio sam da su to teske ribe za odrzavanje.Citajuci tvoje postove zainteresovao sam se za njih.Sada je vec u planu malawi ciklid akvarijum od 220l,zarazio si me ciklidaristikom.
Bilo bi super da ako slucajno dolazis u bg napravimo neki skup,mislim da bi bilo dosta zainteresovanih.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Vladan's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Vladan

Bojko
Zaslužni član

Zaslužni član
Cichlidae King

Poslato: 02.07.2004 u 21:20 | IP Prijavljen Citiraj Bojko

Znam,za taj skup,tako imaju skup svakoga mjesca.Pa to su ljudi puni entuzijazma i dobre volje.Ja sam upoznao neke od njih i mogu samo reči,da su to jako dobri ljudi i akvaristi,pa sam se u njihovom društvu tako i osječao,a isto tako sam se osječao i u društvu ostalih akvarista koje sam sreo  prilikom moje posjete u BG.Pa kad dobijem dozvolu od žene,rado ču doči u BG,pa čemo se srest.

A kad ja pomenem skup,ja si to tako predstavljam,da se nadje grupa ljudi,koji imaju jedan skupni hobi a to je ciklidaristika,Na tom skupu malo se raspričaju o svojim ljibimcima i barem za tih par sati druženja zaborave na neke muke i ugodno i veselo provede veče.I to je jedan od ciljeva okupljanja ciklidista.Ustvari sresti se sa ljudima,koji imaju isto veselje ,isti hobi i malo popričati sa njima. 

NeO
Zaslužni član

Zaslužni član
This time next year I will be Admin!!!

Član od: 29.06.2004
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 815
Poslato: 02.07.2004 u 21:26 | IP Prijavljen Citiraj NeO

Citiraj: Vladan
Bojko ti si zasluzan sto sam i ja poceo da razmisljam o africkim ciklidima.ranije ih uopste nisam uzimao u razmatranje,mislio sam da su to teske ribe za odrzavanje.Citajuci tvoje postove zainteresovao sam se za njih.Sada je vec u planu malawi ciklid akvarijum od 220l,zarazio si me ciklidaristikom.
Bilo bi super da ako slucajno dolazis u bg napravimo neki skup,mislim da bi bilo dosta zainteresovanih.

Ovaj je slucaj i kod mene!

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi NeO's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor NeO Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor NeO

Skok na forum  

Ako želite da pošaljete odgovor na ovaj niz, uloguj
Ako još niste član foruma, rešenje je registracija

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2266 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2