Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 63
Gostiju: 63
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4331
Najnoviji korisnik foruma: Adv.PA
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Vidi zadnju poruku Japanke bolesne!
Forum: Bolesti riba

Poslata: 30.04.2016 u: 12:13

Vidi zadnju poruku koja je ovo biljka
Autor: Baia82
Forum: Biljke

Poslata: 27.02.2016 u: 17:40

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Komentari, želje i pozdravi
 Akvaristika » Komentari, želje i pozdravi
Tema Naslov: Svuda prodji, svojoj kuci dodji !! Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum  
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Brainman
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 09.12.2005
National Flag of Srbija Srbija, Kruševac
Poruka: 1441
Pol: Muški
Poslato: 05.10.2006 u 03:58 | IP Prijavljen Citiraj Brainman

Posto sam napisao dosta postova, medju kojima je bilo i glupih, i pametnih komentara (vi cete prosuditi), ali bilo kako bilo, poruke su se nagomilavale i skoro sam provalio da sam usao u listu najaktivnijih clanova. Verujem da bi mnogi clanovi ovo zeleli da postignu, ali kod mene se desio kontra efekat, pomislio da sam preterao i da mozda cak treba da se povucem sa sajta i da predjem na neki drugi sajt da bih delio svoje znanje i ne znanje sa drugim nepozanatim likovima. Povucen svojim misljenjem sam se uclanio na drugi sajt i krenuo sa postovima, ali jednostavno ne mogu tek tako da se odvojim od svih vas koji ste mi postali mnogo dragi, iako skoro uvek ima nesuglasica, ali da svi mislimo isto, ovaj sajt ne bi ni postojao. Ni sam nisam mogao da verujem da ste mi se toliko prilepili za srce, tako da ostajem ovde, jer se ovde stvarno osecam kao kod kuce. Ne znam ni zasto sam napisao ovo, mozda zato sto volim da kuckam , a mozda jer sam nesto hteo da podelim sa vama...

Veliki pozdrav !!!

Vozd
Zaslužni član

Zaslužni član
Botia King

Član od: 26.12.2003
National Flag of Switzerland Switzerland, Zürich
Poruka: 2487
Poslato: 05.10.2006 u 08:44 | IP Prijavljen Citiraj Vozd

U naslovu je ono sto bih ja hteo reci.Dobro nam se vratio!

Futurist
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 18.05.2006
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 561
Poslato: 05.10.2006 u 09:48 | IP Prijavljen Citiraj Futurist

Borba misljenja je UVEK konstruktivna.Ako ce ti biti lakse,licna iskustva se neretko razlikuju od onoga sto pise u knjigama.O suprotnosti s logikom necu da trosim reci tako da je svaki komentar dobro dosao.
  Ne poznajemo se ali bi bilo bzv da odes

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Futurist's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Futurist Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Futurist

coa.
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 29.10.2004
National Flag of Srbija Srbija, Munze Konza
Poruka: 1801
Poslato: 05.10.2006 u 11:21 | IP Prijavljen Citiraj coa.

Citiraj: Brainman
Posto sam napisao dosta postova, medju kojima je bilo i glupih, i pametnih komentara (vi cete prosuditi)

...i zamisli da ja sada sudim o tome... (seti se kolekcije Brainman vs coa.)

i skoro sam provalio da sam usao u listu najaktivnijih clanova... pomislio da sam preterao...

... ma dobra je skribomanija, ostaj di jesi...

da bih delio svoje znanje i ne znanje

Salvador je Dali, ali je i "ne znanje" - neznanje

iako skoro uvek ima nesuglasica

...ma vidis sta ti radim

nisam mogao da verujem da ste mi se toliko prilepili za srce

Aj sad reci da te nisam isprovocirao da popravis konto poruka? MishoOoOoO, legendoOoOoO.... Pozdrav i kako su ispale plocice u kupatilo?

Raxy
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 17.04.2006
National Flag of Srbija Srbija, Novi Beograd
Poruka: 412
Poslato: 05.10.2006 u 11:41 | IP Prijavljen Citiraj Raxy

Ok je biti i pomagati ljudima i na drugim sajtovima, ali isto tako mislim da ovaj bez tvog nika (imena) bi izgubio dosta. Ovo je moj skroman zakljucak jer sam sa vama vrlo kratko vremena i mogu reci da celokupna atmosfera na ovom sajtu je vise nego ok.  Home sweet home

Lubicica
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 03.09.2006
Poruka: 143
Poslato: 05.10.2006 u 12:50 | IP Prijavljen Citiraj Lubicica

Kod ljudi često dođe do zasićenja pa pokušavaju da sebe odnosno svoje ispunjenje nađu negde drugde pa se posle opredele za ono gde im je zaista lepo gde su zaista zadovoljni.

Mnogo je lepo pročitati da si ti zadovoljan baš ovde,sa nama i mnogo mi je drago što si ostao među nama da nam deliš još korisnih saveta.

Veliki pozdrav i hvala ti što nas nisi napustio.

Leptiric
Zaslužni član

Zaslužni član
Urednik za vbox i kulturni život

Član od: 21.12.2005
National Flag of Srbija Srbija, Zrenjanin
Poruka: 703
Pol: Ženski
Poslato: 05.10.2006 u 13:59 | IP Prijavljen Citiraj Leptiric

E pa da tolka deca udru po temi a ja da te čekam.....nije u redu

Bilo kako bilo, iako smo svi do jednog došli na ovaj sajt zbog ljubavi K akvaristici negde u toj ljubavi smo se ipak ''zaljubili''  jedni u druge......nijedna priča nije savršena, ali dobra stvar je da posle nečeg lošeg mora doći nešto sjajno bajno. A ono što mene kokretno u ovom slučaju najviše raduje je da je POBEDILO DRUGARSTVO! URA! URA! URA!......I da si ti, druže moj, prikazao i pokazao ovim ljupkim činom koliko si vEJiki da bi dopustio da te maleni andrmoljci pobede. I naravno nigde nije toplo kao kod kuće.

....nadam se samo da će ovaj dirljivi trenutak da podseti i neku drugu decu zašto smo bili to što jesmo

Brainman
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 09.12.2005
National Flag of Srbija Srbija, Kruševac
Poruka: 1441
Poslato: 05.10.2006 u 16:16 | IP Prijavljen Citiraj Brainman

@Coa.
Ovi si namerno ostavio "u kupatilo", da imam nesto da se uhvatim...Ih ko te ne zna, skupo bi te platio...Pa dobro ...Mozda sam i ja neki put zlzlzlzzzllz, pa omakne se coveku...

P.S. Plocice su ispale odlicno.

Vaso
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 03.09.2004
National Flag of Switzerland Switzerland, Luzern, Loznica
Poruka: 1228
Poslato: 05.10.2006 u 16:49 | IP Prijavljen Citiraj Vaso

...

Rogus
Administrator

Administrator

Član od: 15.10.2003
Poruka: 3443
Poslato: 05.10.2006 u 16:59 | IP Prijavljen Citiraj Rogus

Eh dragi Leptiriću i poštovani mr. B.

Ni sami ne znate kako mi je lepo čuti vas. Delujete na mene ovako spuvanog ko kakav melemčić. Zaključak vrlo jednostavan mada ne i lak - "Veličinom protiv andromoljaca".

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Rogus's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Rogus Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Rogus

Leptiric
Zaslužni član

Zaslužni član
Urednik za vbox i kulturni život

Član od: 21.12.2005
National Flag of Srbija Srbija, Zrenjanin
Poruka: 703
Pol: Ženski
Poslato: 05.10.2006 u 17:24 | IP Prijavljen Citiraj Leptiric

Citiraj: Rogus

Eh dragi Leptiriæu i poštovani mr. B.

Ni sami ne znate kako mi je lepo èuti vas. Delujete na mene ovako spuvanog ko kakav melemèiæ. Zakljuèak vrlo jednostavan mada ne i lak - "Velièinom protiv andromoljaca".

mili druze razredni kao i uvek u pravom trenutku si tu da podržiš prave stvari, kratko ali efikasno Hug

Weight_Lift2jaki smo pa smo jaki

I ja se samo još pitam di je mojaStar?

Malke 2
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 14.04.2006
National Flag of Srbija Srbija, Niš
Poruka: 344
Poslato: 05.10.2006 u 21:04 | IP Prijavljen Citiraj Malke 2

Ma divljaj malo po akvarij.netu hrvatskome , ali nemoj slucajno da se izgubis sa ovog sajta .

Aqua
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 29.06.2006
National Flag of Republika Srpska Republika Srpska, Doboj
Poruka: 361
Poslato: 05.10.2006 u 21:51 | IP Prijavljen Citiraj Aqua

Ni sam nisam mogao da verujem da ste mi se toliko prilepili za srce, tako da ostajem ovde, jer se ovde stvarno osecam kao kod kuce.

I ja sam pokusao da se uclanim na neki drugi sajt, ali djabe kad se ne mogu odvojit od ovog!!! Najjaci smo!!

Dario
Administrator

Administrator
Ciklid - matori ;)

Član od: 27.02.2006
Poruka: 3052
Poslato: 05.10.2006 u 21:59 | IP Prijavljen Citiraj Dario

Hehehehe hteo si da odes,ma neverujem,i ja sam hteo,bilo dva dana,i.....sta se desilo,oterale me barabe tj. ja sam pobegao,reko' sta je ovo neki kvazi aq,ma nigde kao ovde,puno razumevanja i drugara,svaka nam zlatna,puno se nauci,pomogne,odmogne,sve u svemu na kraju se dobro zavrsi i nasmeje pride,eeee de' ces bolje!!!

Nedamo mi tebe,ako neko sumnja,sutra u podne kod stecaka na adi,nek ponese pistolj ili pare za humanitarku!!!       

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Dario's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Dario Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Dario Poseti Dario's Homepage

Skok na forum  

Ako želite da pošaljete odgovor na ovaj niz, uloguj
Ako još niste član foruma, rešenje je registracija

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2383 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2