Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 61
Gostiju: 61
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4332
Najnoviji korisnik foruma: Snehashah456
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Vidi zadnju poruku Japanke bolesne!
Forum: Bolesti riba

Poslata: 30.04.2016 u: 12:13

Vidi zadnju poruku koja je ovo biljka
Autor: Baia82
Forum: Biljke

Poslata: 27.02.2016 u: 17:40

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Komentari, želje i pozdravi
 Akvaristika » Komentari, želje i pozdravi
Tema Naslov: Šta raditi????? Molim pomoć? Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 2 1 2
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
insert_COIN
Novi član

Novi član

Član od: 03.10.2006
National Flag of Srbija Srbija, Batajnica
Poruka: 6
Pol: Muški
Poslato: 03.10.2006 u 11:12 | IP Prijavljen Citiraj insert_COIN

Nisam znao gde da stavim ovaj post pa reko` ovo mi nekako najblize temi.
Zivim u Batajnici i skoro sam sasvim sluchajno naleteo na prodavnicu ribica koja je uzasna. Naime, vlasnik je alkoholichar koji je tu prodavnicu otvorio da bi imao kako da ubije vreme. Akvarijumi su strashni, meni se plakalo kad sam ushao. Prljavi su, pretrpani, agresivne i neagresivne ribe su u istim akvarijumima. Predamnom je jednog trihogastera rukom jurio i na kraju mu je ispao na beton po kom se istrugao dok ga je hvatao. Dok je sve to radio prichao mi je prichu kako je to opasan trihogaster koji mu je ubio poslednjeg ciklida(od 10 koje je 2 po 2 stavljao u male akvarijume da gleda kako se kolju). Moja pricha njemu nije urodila plodom pa sam eto odluchio da se pozalim vama jer predpostavljam da neko neshto moze da uradi. Ne znam shta i kako ali neshto se mora!!!!! Crnjak je shto on tamo ima i neke hrchkove koji ne prolaze nishta bolje od ribica.....

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi insert_COIN's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor insert_COIN

Futurist
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 18.05.2006
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 561
Poslato: 03.10.2006 u 11:30 | IP Prijavljen Citiraj Futurist

Licno-bio bih za to da se takvi''obelodane''tj da se kaze ko je gde je i kakav je taj i taj lik.Problem je sto bi mozda doslo do laznog optuzivanja od strane konkurencije.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Futurist's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Futurist Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Futurist

insert_COIN
Novi član

Novi član

Poslato: 03.10.2006 u 11:37 | IP Prijavljen Citiraj insert_COIN

pa nije nikakav problem da proveri ko god hoce. Dovoljno je samo otici u prodavnicu i videti!!!! Ja sam ponosni vlasnik prelepog akvarijuma i meni pare samo idu iz dzepa. ne bavim se prodajom bilo chega vezanog za akvaristiku tako da ne mogu da mu budem nikakva konkurencija.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi insert_COIN's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor insert_COIN

Futurist
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 03.10.2006 u 12:07 | IP Prijavljen Citiraj Futurist

Nismo se razumeli-nisam optuzivao tebe konkretno,ni bilo koga drugog sa sajta vec sam samo napomenuo sta bi moglo da se desi.Svi smo mi ovde (ogromna vecina)hobisti i vise razmenjujemo nego sto kupujemo ribice(bar je takav slucaj s ljudima koje ja znam-ok za neki skup primerak glupo je ocekivati da neko da za''DZ').
  Videcemo kakav je adminov stav po tom pitanju pa ako treba -na tapet;sto da ne
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Futurist's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Futurist Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Futurist

Brainman
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 09.12.2005
National Flag of Srbija Srbija, Kruševac
Poruka: 1441
Poslato: 03.10.2006 u 14:12 | IP Prijavljen Citiraj Brainman

Ova tema bi trebala da se svrsta pod ostalo, osim ako u humanitarne svrhe ne izlememamo neodgovornog gazdu...

insert_COIN
Novi član

Novi član

Poslato: 03.10.2006 u 14:21 | IP Prijavljen Citiraj insert_COIN

Izvinjavam se zbog postovanja na pogreshnom mestu. Kuckam s posla pa nisam mogao mnogo da cunjam po forumu, a registrovao sam se samo da bih pokushao neshto da uradim u vezi sa ovim problemom.

Futurist
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 03.10.2006 u 14:32 | IP Prijavljen Citiraj Futurist

Nagledaces se ti jos toga...uzgred,mislim da postoji identcna tema nesto kao nehumano ponasanje,skladistenje i drzanje riba u AQ radnjama

insert_COIN
Novi član

Novi član

Poslato: 03.10.2006 u 14:36 | IP Prijavljen Citiraj insert_COIN

Citiraj: Futurist

Nagledaces se ti jos toga...uzgred,mislim da postoji identcna tema nesto kao nehumano ponasanje,skladistenje i drzanje riba u AQ radnjama

I shta se s tim desilo???? Onda kontam da nema nachina da se to zaustavi...... Pa prijavicu ga onda zato shto nema fiskalnu kasu!!!! Nikad nisam nikoga prijavio ali ono ne mogu da gledam tj. ne mogu da sedim mirno dok znam kako je tamo...............

Cira
Administrator

Administrator

Član od: 13.01.2003
Poruka: 3386
Poslato: 03.10.2006 u 14:37 | IP Prijavljen Citiraj Cira

Dok se kod nas ne počne striktno primenjivati Zakon o zaštiti životinja mislim da nije moguće ništa uraditi.

It's nice to be important but it's more important to be nice.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Cira's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Cira Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Cira Poseti Cira's Homepage

Futurist
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 03.10.2006 u 14:49 | IP Prijavljen Citiraj Futurist

Citiraj: insert_COIN

I shta se s tim desilo???? Onda kontam da nema nachina da se to zaustavi...... Pa prijavicu ga onda zato shto nema fiskalnu kasu!!!! Nikad nisam nikoga prijavio ali ono ne mogu da gledam tj. ne mogu da sedim mirno dok znam kako je tamo...............

Sto se tice tih prijava-mogu da ti sredim sta god hoces(radim u inspekciji)

insert_COIN
Novi član

Novi član

Poslato: 03.10.2006 u 14:50 | IP Prijavljen Citiraj insert_COIN

E maler za ribe onda..........

insert_COIN
Novi član

Novi član

Poslato: 03.10.2006 u 14:59 | IP Prijavljen Citiraj insert_COIN

Citiraj: insert_COIN

Sto se tice tih prijava-mogu da ti sredim sta god hoces(radim u inspekciji)

pa eto resheeeeenjA!!! :) Ce ti dam adresu ako stvarno moze neshto da se uradi, a posle mozda i neku sanitarnu iscimati poshto kontam da ne sme ni jedna radnja da bude prljava.....

Cira
Administrator

Administrator

Član od: 13.01.2003
Poruka: 3386
Poslato: 03.10.2006 u 15:00 | IP Prijavljen Citiraj Cira

Nastavite na PP

It's nice to be important but it's more important to be nice.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Cira's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Cira Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Cira Poseti Cira's Homepage

Futurist
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 03.10.2006 u 15:01 | IP Prijavljen Citiraj Futurist

Kazem ti ja,kako god da postupis pogresices.I ja sam bio mnogo puta u iskusenju ali...prvo ne volim nikoga da zavijem u crno a drugo sta posle sa svim tim malim zivotima ?
  Desavalo se da me neko bas bas bas iznervira ali imam jaku samokontrolu.Pokusaj i ti da treniras

Skok na forum Ukupno strana: 2 1 2

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.3896 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2