Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 106
Gostiju: 106
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4372
Najnoviji korisnik foruma: Martin498
Najviše poseta: 209
Dana: 03.03.2022
Članova [0], Gostiju [208]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Pozdrav od Pedje i Sladje
Autor: Dario
Forum: Komentari, želje i pozdravi

Poslata: 07.04.2022 u: 21:42

Vidi zadnju poruku Pozdrav za clanove iz 2003 god
Forum: Komentari, želje i pozdravi

Poslata: 07.04.2022 u: 21:32

Vidi zadnju poruku test
Autor: ZorK
Forum: Ostalo

Poslata: 09.12.2021 u: 10:50

Vidi zadnju poruku Armatura za neonke?
Autor: Milandc

Poslata: 01.03.2021 u: 08:13

Vidi zadnju poruku Skalari - mrest - pitanje
Autor: Vedry
Forum: Ribe - Mrest

Poslata: 24.05.2020 u: 13:10

Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Tekstovi
 Akvaristika » Tekstovi
Tema Naslov: uticaj akvaristika.org. na jednog člana Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 2 1 2
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Vojs
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 29.09.2005
National Flag of Srbija Srbija, Bor
Poruka: 500
Pol: Muški
Poslato: 24.09.2006 u 21:05 | IP Prijavljen Citiraj Vojs

Više nego očigledno. Više estetike,bolje razumevanje osobina biljaka,sakrivanje hardvera(opreme) ,bolja kompozicija ,kao što rekoh više nego očigledno. Jako lep Akvarijum,još kad se malo razlista biće extra . Dobar izbor riba takodje.  

Acadzek
Član

Član

Član od: 19.09.2006
National Flag of Srbija Srbija, Cuprija
Poruka: 24
Poslato: 25.09.2006 u 14:02 | IP Prijavljen Citiraj Acadzek

Swaka cast!!! Ja sam now na sajtu i imacu owe twoje reci u widu
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Acadzek's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Acadzek

Noik
Zaslužni član

Zaslužni član
Američki ciklid - VIP

Član od: 06.07.2005
National Flag of Srbija Srbija, Jagodina
Poruka: 2140
Poslato: 25.09.2006 u 18:40 | IP Prijavljen Citiraj Noik

Vojs,jer ovo tema za samo tvoj aq ili mozemo i mi ostali da pretstavimo uticaj Akvaristika.org na nash aq,kod mene ima dosta promena...
Inache aq je ti je perfektan,svako izdanje lep na svoj nacin,ali zadnje je najbolje.
Malke ,aq ti je super
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Noik's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Noik Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Noik Poseti Noik's Homepage

Noik
Zaslužni član

Zaslužni član
Američki ciklid - VIP

Član od: 06.07.2005
National Flag of Srbija Srbija, Jagodina
Poruka: 2140
Poslato: 25.09.2006 u 18:54 | IP Prijavljen Citiraj Noik

Sorry nisam obratio mnogo paznje na text,tek sad videh da si rekao da moze.Sta cu odvukle mi slike paznju od texta
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Noik's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Noik Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Noik Poseti Noik's Homepage

Florim
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 29.06.2006
National Flag of Makedonija Makedonija, Gostivar
Poruka: 329
Poslato: 06.10.2006 u 19:42 | IP Prijavljen Citiraj Florim

svaka cast

Rogus
Administrator

Administrator

Član od: 15.10.2003
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 3446
Poslato: 11.10.2006 u 12:26 | IP Prijavljen Citiraj Rogus

Trenutno se patim (čitaj mesecima) sa nekim groznim modrozelenim algama u jednom akvarijumu koji je potpuno posvećen kriptama. Pošto me mrzi da ga pretumbam i podlogu obogatim stalno nešto čaram dodajući nutrijente u tečnom stanju. I te alge se javljaju u ciklusima koj su određeni mojim egzorcizmom uz pomoć eritromicina.

E sad zašto ovo pišem? Pa eto nije mi palo svo to vreme na pamet da su ti problemi počeli onda kada sam uklonio higrofile i akvarijum sveo samo na spororastuće kripte. I da ne bi ovog Vojsovog teksta ko zna dal bi se i setio.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Rogus's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Rogus Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Rogus

Brainman
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 09.12.2005
National Flag of Srbija Srbija, Kruševac
Poruka: 1441
Poslato: 11.10.2006 u 18:14 | IP Prijavljen Citiraj Brainman

Mislim da i Egeria densa ima neku foru antibiotickim svojstvima i da pomaze oko modrozelenih algi.

Vojs
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 29.09.2005
National Flag of Srbija Srbija, Bor
Poruka: 500
Poslato: 15.10.2006 u 14:30 | IP Prijavljen Citiraj Vojs

He he,Rogus drago mi je da sam te podsetio na to,jeste jednostavno . Probaću sad sa Egeriom jel za sada nema poboljšanja,a ako to ne pomogne ima da radi hidrogen.

Brainman
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 09.12.2005
National Flag of Srbija Srbija, Kruševac
Poruka: 1441
Poslato: 15.10.2006 u 15:29 | IP Prijavljen Citiraj Brainman

Pa da li je u pitanju cijanobakterija ili crna alga?? Vojs...Ako je crna, onda hidrogen (oprezno), a modrozelene alge probaj da neutralises sa Egeriom...Pozz. Da dodam da ti je akvarijum prelep Vojs.

Malke 2
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 14.04.2006
National Flag of Srbija Srbija, Niš
Poruka: 344
Poslato: 29.06.2007 u 21:56 | IP Prijavljen Citiraj Malke 2

Morao sam da aktiviram ovu staru temu, jer mi se čini da je ovaj sajt upao u stanje meni veoma mrske letargije.
Bavim se akvaristikom nekih 7-8 godina, ali ozbiljno i aktivno tek 2 godine.
Veliku pomoć sam dobio od iskusnih akvarista sa ovog sajta, ne bih da ih nabrajam da nekog ne zaboravim i tako ga nenamerno uvredim.
U temi se vidi  napredak mog aq od 212 litara kroz godine. Ali ja ľelim da naglasim da sam se 100% vodio savetima sa ovog sajta , sve do pre nekih 4-5 meseci kad je sajt upao u neku fazu obnavljanja članstva tj. sve redjeg pisanja iskusnih akvarista.
Da ne duľim mnogo, poslednje prepirke nekih novih članova sa starijim dokazanim članovima sajta (od kojih sam inače naučio većinu stvari kojima se danas vodim u akvaristici) su me konačno dokusurile.
Na danaąnji dan 29.juna 2007 godine moj aq izgleda ovako kako se vidi na priloľenoj slici i do ovakvog stanja aq je doąao za nepunih 6 meseci i to uglavnom od saveta sa ovog i joą dva aqua sajta.
Ubih se od razglabanja, a u suątini sam ľeleo da kaľem da sam se veoma razočarao u ovaj sajt .

Click on image to open in new window

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Malke 2's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Malke 2 Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Malke 2

Zander
Član

Član

Član od: 17.02.2007
National Flag of Srbija Srbija, Novi Sad
Poruka: 49
Poslato: 30.06.2007 u 00:06 | IP Prijavljen Citiraj Zander

Citiraj: Malke 2

Da ne dužim mnogo , poslednje prepirke nekih novih članova sa starijim dokazanim članovima sajta (od kojih sam inače naučio većinu stvari kojima se danas vodim u akvaristici) su me konačno dokusurile.

Narocito u oblasti biljnih akvarijuma, osvetljenja i CO2. Sto mene najvise interesuje... Svakim danom dolazim ovde ne bi li nesto novo saznao kad ono . Nije potrebno ni to ni ovo; sto bi bacao pare na gluposti;  eto vidis  kod mene i bez toga sva TRAVA lepo raste... hvala lepo - disconnect!
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Zander's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Zander

Chmi
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 05.12.2005
Poruka: 856
Poslato: 30.06.2007 u 11:46 | IP Prijavljen Citiraj Chmi

Pa delom smo i mi sami krivi zbog toga. Svaki put kada vidis da je neko rekao nesto sto mislis da nije tacno ti ispravi. Pa kome pre dosadi.

Inace akvaristikom se bavim vec nekih 15tak godina ali od ucljanjenja na akvaristiku.org je vidam samo napredak. Sadasnji akvarijum, koji je preziveo tesko trovanje, je bar 10 puta bolji nego onaj pre njega.

Smudju ne treba disconnect nego ispravljaj. Kako smo mi ucili od nekog izgleda da je doslo vreme da neki uce od nas, posto su se nasi ucitelji iz opravdanih razloga smorili

Rogus
Administrator

Administrator

Član od: 15.10.2003
Poruka: 3446
Poslato: 03.07.2007 u 08:34 | IP Prijavljen Citiraj Rogus

Malke, tvoj akvarijum je vrlo lep. Svaka čast.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Rogus's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Rogus Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Rogus

Skok na forum Ukupno strana: 2 1 2

Ako želite da pošaljete odgovor na ovaj niz, uloguj
Ako još niste član foruma, rešenje je registracija

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.3594 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2