Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 40
Gostiju: 40
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4346
Najnoviji korisnik foruma: Stole75
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Skalari - mrest - pitanje
Autor: Vedry
Forum: Ribe - Mrest

Poslata: 24.05.2020 u: 13:10

Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Humanitarne akcije
 Akvaristika » Humanitarne akcije
Tema Naslov: Humanitarna akcija: Zvečanska 52 Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 15 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Dario
Administrator

Administrator
Ciklid - matori ;)

Član od: 27.02.2006
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 3052
Pol: Muški
Poslato: 04.08.2006 u 13:54 | IP Prijavljen Citiraj Dario

Evo ovako stoje stvari za sada,zvao sam Zvecansku 6 i oni su bili odusevljeni akcijom,ali ne mogu da prihvate aq jer su tu samo male bebe,ali su mi dali kontakt tel. ustanova koje bi sigurno mogle da prihvate aq, jer su deca u uzrastu od 8-9 god.

Znaci zovem Dom Mose Pijade i Dom Drinka Pavlovic,pa da odaberemo koji ce prvi biti doniran.

Dok sam razgovarao sa upravnicom doma u Zvecanskoj 6,dala mi je tel. upravnice u Zvecanskoj 52 jer oni imaju vec aq,ali nemaju ribice i to im je glavni problem,hranu za ribice kupuju deca iz doma,sama skupljaju novac,ribice su uginule jer su sami kupovali ali nisu znali sta i kako,pa se to sve zavrsavalo neslavno i pored velike volje dece i odgovornih lica u ustanovi da ih gaje.

Tako da se pozivaju svi koji imaju visak ribica i bilja da se jave,kako bi mogli da odemo i namestimo njihov aq i usrecimo decu koja vec duze vreme cekaju na svoje ljubimce!!!

Upravnica je vec duze vreme zvala razne radnje nebi li im neko donirao ribice,ali odgovor je uvek bio negativan.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Dario's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Dario Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Dario Poseti Dario's Homepage

Cira
Administrator

Administrator

Član od: 13.01.2003
Poruka: 3386
Poslato: 04.08.2006 u 17:48 | IP Prijavljen Citiraj Cira

Dario, bilo bi dobro da ih nazoveš i da dogovoriš kada bi neko mogao da ode da vidi taj akvarijum koji vec postoji.

Verujem da je akvarijum zapušten pa da mu treba generalka. Samim tim ribice za početak otpadaju, njih ćemo kasnije.

Isto treba videti sa ovim drugim Domom kada može da se organizuje razgovor sa njima da vidimo gde bi mogli da postavimo akvarijum.

It's nice to be important but it's more important to be nice.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Cira's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Cira Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Cira Poseti Cira's Homepage

Dario
Administrator

Administrator
Ciklid - matori ;)

Poslato: 04.08.2006 u 18:15 | IP Prijavljen Citiraj Dario

Nema problema sto se tice sredjivanja aq,to cu ja da preuzmem na sebe,ribice i bilje cu da sakupim i drzim kod sebe dok se ne sredi aq,a onda sve ostalo polako,taman da uporedo uradimo dva aq,jedan sredjujemo,dok se drugi pravi.

Ja cu otici da popricam sa ljudima iz Doma,a i da vidim mesto sa npr. Radmanovcem ili ko se vec prijavi,gde bi mogao aq,kad se dogovorimo sa jednim od dva Doma koja sam naveo.

Jel ok??

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Dario's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Dario Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Dario Poseti Dario's Homepage

Cira
Administrator

Administrator

Član od: 13.01.2003
Poruka: 3386
Poslato: 05.08.2006 u 22:50 | IP Prijavljen Citiraj Cira

Popričaj sa njima. Ako ideš popodne, posle 4, možemo i zajedno da odemo.

Inače danas smo dobili još donacija za novi akvarijum koji je u planu.

Click on image to open in new window

Boban je doneo vazdušnu pumpu, grejač, hranu i sredstva za pripremu vode. Takođe je doneo i testove koji će poslužiti da pratimo stanje u akvarijumima.

It's nice to be important but it's more important to be nice.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Cira's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Cira Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Cira Poseti Cira's Homepage

Tor2003
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 15.11.2004
National Flag of Srbija Srbija, Dolovo
Poruka: 126
Poslato: 05.08.2006 u 23:39 | IP Prijavljen Citiraj Tor2003

Bice strava da se ponovo izvrsi neka donacija i da se usrece deca. Ja bi dao oskara ali ko sto znate ostace samo on u akvarijumu nista bolje nebi prosli ni sa piranom tako da cu ja izvrsiti uplatu za tu akciju jer moje ribe ne odgovaraju za malu decu.  Podrzavam svaku akciju i doonaciju za decu.Pozdrav svima koji su  ucestvovali ili ce ucestvovati u sledecim poduhvatima. Sve cestitke majstorima koji su napravili i uredili onaj akvarijum u Krusevcu. Radmane prijatelju najbolji si.

Radmanovac
Član

Član

Član od: 18.09.2003
National Flag of Srbija Srbija
Poruka: 1186
Poslato: 06.08.2006 u 01:15 | IP Prijavljen Citiraj Radmanovac

Hvala na pohvalama jos jednom. Da podsetim da su se u ovoj prvoj akciji i Brainman i coa dosta izmaltretirali takodje.
Dakle, donacije se nastavljalju. Ja se vracam za Beograd za koji dan. Nudim svu svoju pomoc Dariu, koji je resio da se iscima za sledeci projekat.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Radmanovac's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Radmanovac Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Radmanovac

Duda i Zare
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 02.01.2006
National Flag of Srbija Srbija, Novi Sad
Poruka: 261
Pol: Ženski
Poslato: 06.08.2006 u 09:11 | IP Prijavljen Citiraj Duda i Zare

Postoji i u Novom Sadu "Decije Selo" u Sremskoj Kamenici gde su smestena deca veceg uzrasta nego u Zvecanskoj, pa pretpostavljam da aq dolazi u obzir.

Za akciju br 03?

Pitanje: uplate z aovu drugu idu kao iprvi put, na Draganlava?

Draganlav
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 27.10.2005
Poruka: 655
Poslato: 06.08.2006 u 12:45 | IP Prijavljen Citiraj Draganlav

Sto se tice uplata sve ostaje isto i posto vec imamo sredstava za drugi aq (otprilike) krecemo u treci krug.Mislim da vredi pitati u tom domu koji se nalazi u Novom Sad-u i samo napred.

RISbo
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 10.03.2006
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Sarajevo
Poruka: 495
Pol: Nije unešeno
Poslato: 06.08.2006 u 15:11 | IP Prijavljen Citiraj RISbo

Svaka vam cast,posebno tebi Dario,i za tvoje zalaganje,a evo posto ja nisam ucestvovao u akciji ipak si dajem za pravo da zahvalim Bobanu za ovu opremu koju je dao...CESTITAM

StarChaser
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 09.04.2004
National Flag of Srbija Srbija, Munze Konza
Poruka: 1608
Poslato: 06.08.2006 u 17:07 | IP Prijavljen Citiraj StarChaser

Mala ispravka, ako se uopshte tako moze nazvati. U prvom krugu prikuplajnja para, uspeli smo do sada da prikupimo novac za akvarijum u Krushevcu, koji svi mozete videti i koji je vec postavljen, a ostalo nam je i para, a evo i neshto od opreme za drugi akvarijum. Dario se vec prihvatio obaveze da kontaktira Dom gde je vec postojeci akvarijum, a gde mozemo pomoci da taj akvarijum zazivi i josh jedan Dom (izvinjavam se, ne znam tachan naziv), za koji mozemo napraviti kompletan akvarijum. Taj akvarijum trebao bi da nosi broj 02. To bi sve trebalo da mozemo da izvedemo od sredstava prikupljenih u prvom krugu.
  Da napomenemi to da je vec Vozd hteo da kontaktira Zvechansku gde ima neke kontakte, ali poshto je video da se Dario vec prihvatio toga, Vozd se povukao, jer naravno, nema smisla da vishe ljudi radi jednu stvar, duplo.

Josh uvek nije pocheo "krug 2", gde cemo PONOVO prikupljati novac, za neke buduce akvarijume. Tako da, pretpostavljam da je mozda preuranjeno i da kontaktiramo Dom gde bi trebao da ode akvarijum broj 03.Duda je dala lep predlog, na televiziji sam skoro videla kako izgelda "Dechije selo" i mislim da je ideja odlichna. Samo, nemojmo raditi stvari navrat-nanos, za sve korake, pre nego shto ih preduzmete, potrebno nam je Cirino ili Rogusovo "Da".
  Ukoliko Cira , a znamo da, nema vremena da bash sve zivo prati (zbog slatkih obaveza oko Katarine), mislim da bi trebao da proglasi jedan tim od nekih 5-6 ljudi koji ce vuci sve konce oko humanitarne akcije, koji ce se pod obavezno medjusobno dogovarati i na neki nachin usmeravati akciju.I koji ce moci umesto njega da kazu "Da, uradi to, a onaj i onaj ce uraditi prethodno ovo"..mora se znati neki red, inache cemo se blago recheno, pogubiti u svemu ovome.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi StarChaser's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor StarChaser Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor StarChaser

Dario
Administrator

Administrator
Ciklid - matori ;)

Poslato: 07.08.2006 u 11:35 | IP Prijavljen Citiraj Dario

Danas sam zvao Domove,Zvecanska 52 koja ima aq,ali trebaju ribice i sredjivanje aq su rekli da mogu(mozemo) da dodjemo kad god hocemo jer rade 0-24 i kad god dosli dobro smo dosli,e sad me interesuje dali da cekam Radmanovca ili da idem sam,meni je svejedno,i naravno da ponesem fotoaparat i slikam aq u trenutnom stanju,pa da vidimo sta i kako oko uredjenja?

U Domu Drinka Pavlovic je upravnica trenutno odsutna do srede,a posto je to za njih VELIKA I DIVNA donacija moraju da cekaju saglasnost upravnice,pa kad se cujem sa njom u sredu znacemo sta i kako dalje.

StarChaser
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 09.04.2004
National Flag of Srbija Srbija, Munze Konza
Poruka: 1608
Poslato: 07.08.2006 u 12:09 | IP Prijavljen Citiraj StarChaser

Dario, shto se tiche tog postojeceg akvarijuma, mozesh da odesh i sam da snimish situaciju (velichina akvarijuma, stanje zivog sveta, filter,...znash vec i sam, nisi mali akvarista ), i da slikash da vidimo kako izgleda sada, da bi mogli da vidimo ovde na forumu shta je potrebno da bi se akvarijum sredio.
  A sachekacemo sredu da upravnica dodje, pa da padne dogovor za potpuno novi akvarijum.
  Mislim da za sve ovo navedeno, vec imamo novchanih sredstava, jedino josh da se organizuje tim ljudi za dalje.
  I naravno, da krene drugi krug uplata, samo neko zvanichno da ga otvori

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi StarChaser's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor StarChaser Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor StarChaser

Radmanovac
Član

Član

Član od: 18.09.2003
National Flag of Srbija Srbija
Poruka: 1186
Poslato: 07.08.2006 u 15:25 | IP Prijavljen Citiraj Radmanovac

Radmanovac je jos uvek u velikoj guzvi ovde u Krusevcu, a obaveze se samo gomilaju. Dacu sve da se dokopam Beograda do petka. Ako te ne mrzi, prosetaj do doma i vidi to stanje akvarijum. Fotoaparat je dobra ideja. Cisto da svi imaju uvid sta sve fali tom akvarijumu.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Radmanovac's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Radmanovac Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Radmanovac

Dario
Administrator

Administrator
Ciklid - matori ;)

Poslato: 08.08.2006 u 15:16 | IP Prijavljen Citiraj Dario

Click on image to open in new window

Skok na forum Ukupno strana: 15 1 2 3 4 5 6 7 8 »

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2500 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2