Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 86
Gostiju: 86
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4346
Najnoviji korisnik foruma: Stole75
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Skalari - mrest - pitanje
Autor: Vedry
Forum: Ribe - Mrest

Poslata: 24.05.2020 u: 13:10

Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Humanitarne akcije
 Akvaristika » Humanitarne akcije
Tema Naslov: Humanitarka u BiH Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 4 1 2 3 4
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Sasa007
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 27.05.2006
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Shamac
Poruka: 511
Pol: Muški
Poslato: 06.08.2006 u 12:52 | IP Prijavljen Citiraj Sasa007

Sto se mene tice, nije problem organizovati i ovde akciju. Samo nek neko nadje kome da poklonimo aq i nikakav problem. A sto se tice ljutnje toga nema, mislim nema potrebe da se ljutimo jedni na druge.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Sasa007's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Sasa007

Dario
Administrator

Administrator
Ciklid - matori ;)

Član od: 27.02.2006
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 3052
Poslato: 06.08.2006 u 14:14 | IP Prijavljen Citiraj Dario

Aqua@ Nema mesta za ljutnju to ste u pravu,ali kakav je odziv nije ni cudo sto su neki clanovi iznervirani,najvise ja,javila su se samo tri clana iz BiH,sa Risbom sam ja razgovarao licno,pa otud i takve reakcije,znaci ja sam kriv,a i ja sam glas BiH!!!

Posto je sve tako,a vec je receno sve,ova akcija u BiH treba i da ostane u BiH,kako i naslov glasi Humanitarka u BiH!!!

Zelim da se akcija nastavi u dobrom duhu i na teritoriji BiH,kao sto je tekla i do sada i nadam se da ce u ovom preokretu biti mnogo veci odziv kao sto je za okupljanje u BiH.    

Ocekujem odgovor od clanova iz BiH koji bi poveli ovu akciju u BiH!!!

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Dario's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Dario Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Dario Poseti Dario's Homepage

RISbo
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 10.03.2006
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Sarajevo
Poruka: 495
Pol: Nije unešeno
Poslato: 06.08.2006 u 15:08 | IP Prijavljen Citiraj RISbo

Ma sve je OK,ima Cira pravo,a i Dario je upravu,ali...STA DALJE...?Hoce li odaziv i dalje biti mali ili ce se javiti jos neko...?

Sasa007
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 06.08.2006 u 19:26 | IP Prijavljen Citiraj Sasa007

Sve to stoji, nema mesta ljutnji, ali pazi jednu stvar pa ne daju se pare nikome u dzep. Zna se gde te pare idu, i sta se radi s njima. Tamo vec tece akcija i ljudi stalno objavljuju sta rade i kako rade. Ja sam bio zagrejan za tu akciju i mislio sam da ima jos nas iz BiH koji bi hteli da pomognu. Zajedno sa Dariom nasao sam i nacim kako da se pare otpreme u prave ruke. Nije problem ni okrenuti akciju da se odvija samo u BiH, ali sumnjam da ce to uspeti kada je ovako slab odziv. Zar nije lepo kad budemo gledali slike, kad budu davali deci aq, i da se zna da smo i mi u tome ucestvovali. Ne znam koji bi razlog mogao biti pa da je ovako slab odziv. Znam da se nema para, nemam ih ni ja al niko nije rekao da se mora odredjeni iznos uplatiti.

I ja sam se iznervirao na sve to, ocekivao sam da ce odziv biti veci i da cemo moci pomoci ali eto, moj trud i zalaganje se dosad nije isplatio.

Siguran sam da kad bi se organizovalo u BiH tako neka akcija da bi nam stigla i pomoc od ostalih oko nas.

U svakom slucaju, dogovaraj te se i organizujte, ja sam za sve za sto se tice pomoci. Racun je otvoren, ako ko hoce nek uplacuje, pomoc gde bude isla ja cu naci nacin da pare prebacim tamo i to je to. Toliko od mene.

Pozdrav vam od mene i nadam se da ce akcija makar malo krenuti na bolje.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Sasa007's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Sasa007

Aqua
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 29.06.2006
National Flag of Republika Srpska Republika Srpska, Doboj
Poruka: 361
Poslato: 07.08.2006 u 00:56 | IP Prijavljen Citiraj Aqua

Meni je svedno uglavnom neka novac zavrsi na humanitarnoj akciji!!! I nema nikakve ljutnje!!!

Ja sam na to gledao ovako!! Posto smo mi akvaristika.org jedna velika tako receno porodica svi se trebamo podrzavati!! Pa ako je otvorena akcija u Srbiji svako ko moze treba pomoc bez obzira dali zivi u Srbiji!!! (kao sto su svicarci)!!! I ako smo otvorili jednu akciju onda treba svi da u njoj ucestvujemo!!! A ne sad da otvaramo sto novih akcija pa je odaziv slab!! Sve trba ici polako ali po redu i sve ce doci na svoje!!! Kao sto reko meni je svedno moze biti i humanitarka u BiH, ali kad se vidi odaziv na ovo onda bas neznam!! Uglavnom ja sam za sve!!!!

Sasa007
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 07.08.2006 u 13:27 | IP Prijavljen Citiraj Sasa007

Ma da, treba ici jednu po jednu akciju i zavrsavati pa onda pocinjati druge. Ovako poceti milion akcija a nijednu ne zavrsiti.

Pozdrav vam

Sasa007
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 10.08.2006 u 13:31 | IP Prijavljen Citiraj Sasa007

Sta se sad desava, sad smo zastekali sa svim! Nit ko sta predlaze nit ista!!!!

Skok na forum Ukupno strana: 4 1 2 3 4

Ako želite da pošaljete odgovor na ovaj niz, uloguj
Ako još niste član foruma, rešenje je registracija

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2422 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2