Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 46
Gostiju: 45
Robota: 1
Članova: 0
Broj članova: 4346
Najnoviji korisnik foruma: Stole75
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Skalari - mrest - pitanje
Autor: Vedry
Forum: Ribe - Mrest

Poslata: 24.05.2020 u: 13:10

Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Humanitarne akcije
 Akvaristika » Humanitarne akcije
Tema Naslov: Humanitarka u BiH Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 4 1 2 3 4
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Aqua
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 29.06.2006
National Flag of Republika Srpska Republika Srpska, Doboj
Poruka: 361
Pol: Muški
Poslato: 27.07.2006 u 21:40 | IP Prijavljen Citiraj Aqua

Malo sam se raspitao i Ta banka je "Nova Banka" sa sjedistem u Bijeljini !! Ali takodje postoji i "Nova Banjalucka Banka" sa sjedistem u Balja Luci!! Tako pri uplati se raspitajte u kojoj banci uplacujete posto je sasa007 otvorio racun u Novoj Banci sa sjedistem u Bijeljini!!!

P.C Ja cu uplatiti cim prije!!!

Dario
Administrator

Administrator
Ciklid - matori ;)

Član od: 27.02.2006
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 3052
Poslato: 28.07.2006 u 11:57 | IP Prijavljen Citiraj Dario

Hajde ljudi,da vidimo te glasove,pa necemo valjda sad da odustanemo!!! 

Bravo Aqua!!!

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Dario's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Dario Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Dario Poseti Dario's Homepage

Sasa007
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 27.05.2006
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Shamac
Poruka: 511
Poslato: 28.07.2006 u 13:50 | IP Prijavljen Citiraj Sasa007

Aqua, nije ni jedna ni druga banka, posto je kod njih ljubaznost haos. Niko nece nista da objasni a i uzimaju proviziju. Otvorio sam racun u hipo alpe adria banci. Nisam danas zvao banku, bio sam u nekoj guzvi, ali niko me nije cimao pa mislim da za sada imamo bijednih 5km na racunu.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Sasa007's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Sasa007

Vozd
Zaslužni član

Zaslužni član
Botia King

Član od: 26.12.2003
National Flag of Switzerland Switzerland, Zürich
Poruka: 2487
Poslato: 28.07.2006 u 13:54 | IP Prijavljen Citiraj Vozd

Bravo. Samo polako, 5 po 5 i bice i vise nego dovoljno, samo napred.

Sasa007
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 28.07.2006 u 14:03 | IP Prijavljen Citiraj Sasa007

Skupicemo valjda nesto!

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Sasa007's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Sasa007

StarChaser
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 09.04.2004
National Flag of Srbija Srbija, Munze Konza
Poruka: 1608
Pol: Ženski
Poslato: 28.07.2006 u 14:32 | IP Prijavljen Citiraj StarChaser

I ja kazem Bravo!  Koliko para se skupi toliko je, ali nishta nije vaznije od vashe dobro volje i lepe zelje da uchestvujete i pomognete, uprkos razdaljini i tehnichkim problemchicima! Zato josh jednom BRAVO za ekipu iz BiH ! 

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi StarChaser's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor StarChaser Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor StarChaser

Aqua
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 28.07.2006 u 15:57 | IP Prijavljen Citiraj Aqua

Znaci "Hipo Alpe Adria Banka" nema frke dobro je da si javio ja cu u ponedeljak uplatiti prvu turu!!! Posto sam hteo nekako da prebacim u Srbiju novac i nisam uspeo to cu uplatiti sada a ako akcija potraje bar jos citavu sledecu sedmicu ili vise, od mene ocekujte jos jednu uplatu!!!! 

I usput ajte bosanci daj malo se aktivirajte da se nesto skupi!!!!  

Aqua
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 28.07.2006 u 22:06 | IP Prijavljen Citiraj Aqua

Opet sam malo sam istrazivao i nasao sam ovo da se nebi bunili Alpe Adria Banka je ustvari Kristal Banka to je nekadasnja Kristal Banka!!! Valda se sa Kristal Bankom udruzio neki slovenac pa je sada konacno ime Alpe Adria Bank!!!

P.C. Sasa007 ja bih te zamolio da malo proveris taj racun i banku jer sam opet istrazivao i saznao sam od jednog coveka koji se u to razume da broj banke Alpe Adrie Bank pocinje sa "552" a ti si nam dao 3060340000036328 (broj svake banke u RS pocinje sa 5, a u federaciji broj svake banke pocinje sa 1, ovo sto si nam dao je vjerovatno neka zagrebacka banka) tako pa ti to provjeri jos jednom najbolje vidi karticu koju si morao dobiti kad si otvorio racun tu ti pise sve i ime banke i broj tvog racuna i broj banke!!!

P.C. Opet sam istrazivao pa posto nam je nam je sasa007 dao i broj banke i broj racuna uplata se moze vrsiti u bilo kojoj banci jer kada upisete broj banke i broj racuna banka to odma prebacuje odgovarajucoj banci!!! Ali bilio bi bolje kad bi se moglo uplatit u odgovarajucu banku!!!

Sasa007
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 30.07.2006 u 15:59 | IP Prijavljen Citiraj Sasa007

Ja sam brojeve prepisivao s kartice, nemam je trenutno ovde ali siguran sam da se nisam zeznuo u brojevima. Mozda je drugi broj na racunu posto sam otvorio u domaljevcu koji se vodi pod Hrvatskom. Valjalo bi kad bi se BiH malo oprganizovao sa uplatama. I ja cu videti u ponedeljak ili utorak da uplatim jos koji dinar, trebao bi dobiti tada nekih parica.

Sasa007
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 30.07.2006 u 16:01 | IP Prijavljen Citiraj Sasa007

A mozda ti je taj rekao da racuni pocinju sa 1 a ne broj banke, jer i kod mene racun pocinje sa 1! Pozdrav

Aqua
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 30.07.2006 u 18:27 | IP Prijavljen Citiraj Aqua

Nije problem u racunu on je meni rekao da racun banke pocinje sa 552, ali posto se domaljevac vodi pod hrvacku onda je vjerovatno sa 3!!! Ok ja cu vjerovatno sutra uplatit!!!

Dario
Administrator

Administrator
Ciklid - matori ;)

Član od: 27.02.2006
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 3052
Poslato: 31.07.2006 u 16:19 | IP Prijavljen Citiraj Dario

Zar je samo Aqua od svih clanova iz BiH zainteresovan za akciju!!!

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Dario's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Dario Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Dario Poseti Dario's Homepage

Aqua
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 31.07.2006 u 21:44 | IP Prijavljen Citiraj Aqua

Dajte clanovi iz BiH zar cemo samo jaj sasa007 ucestvovati u akciji!!! Nije vazno koliko date nekje to i marka al nek se da, da i mi ucestvujemo u hum. akciji za Krusevac!!!

Posve je jednostavno odete u Hipo Alpe Adria Bank (koja postoji u skoro svakom gradu) i tamo dobije uplatnicu (raspitajte se kako je pravilno popuniti) Uglavnom na uplatnicu morate upisati Broj banke:3060340000036328 i broj racuna:1537976657 na ime Sasa Vakic!!! Upisete koliko novca dajete i to predate, oni vam daju potvrdu da ste uplatili i to je to sav posao!!!!!!

Ajde malo se aktivirajte da nesto skupimo!!!!!!!!!!!!!

Sasa007
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 01.08.2006 u 10:16 | IP Prijavljen Citiraj Sasa007

Evo osvanuo jos jedan dan i konacno smo primili prvu uplatu iz BiH. Aqua je juce uplatio 10 km!!! Sadasnje stanje je 15km, nadam se da ce poceti da se povecava. Al slabo vidim da iko ovde ista komentarise sem nas trojice, zato bi zamolio ljude iz BiH da priloze koliko ko moze, ipak te pare idu za nas mali svet u kojem ce i deca uzivati. A nadamo se i kasnije prikljuciti se ovde.

Skok na forum Ukupno strana: 4 1 2 3 4

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2656 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2