Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 39
Gostiju: 39
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4346
Najnoviji korisnik foruma: Stole75
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Skalari - mrest - pitanje
Autor: Vedry
Forum: Ribe - Mrest

Poslata: 24.05.2020 u: 13:10

Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Humanitarne akcije
 Akvaristika » Humanitarne akcije
Tema Naslov: Veličina akvarijuma Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum  
Anketno pitanje : koja velicina aq da bude???
Ponuđeni odgovori Glasova Statistika
0 [ 0.00% ]
0 [ 0.00% ]
0 [ 0.00% ]
0 [ 0.00% ]
0 [ 0.00% ]
6 [ 30.00% ]
3 [ 15.00% ]
6 [ 30.00% ]
5 [ 25.00% ]
Ne možete glasati na ovom glasanju.
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Maress
Gost

Gost

Član od: 11.05.2006
National Flag of Srbija Srbija, Grocka
Poruka: 191
Pol: Muški
Poslato: 13.07.2006 u 03:59 | IP Prijavljen Citiraj Maress

posto se svi bune oko velicine aq, ja mislim da je najbolje da se glasa, ipak zivimo u demokratskoj zemlji.

dakle za velicinu aq neka glasaju samo oni koji su uplatili nesto za izradu, i neka daju neko objasnjenje zasto tako glasaju. pa neka vecina odluci.

pozz

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Maress's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Maress Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Maress

Brainman
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 09.12.2005
National Flag of Srbija Srbija, Kruševac
Poruka: 1441
Poslato: 13.07.2006 u 04:10 | IP Prijavljen Citiraj Brainman

Glasah za 200 litara, zbog odrzavanja samog akvarijuma.

Radmanovac
Član

Član

Član od: 18.09.2003
National Flag of Srbija Srbija
Poruka: 1186
Poslato: 13.07.2006 u 07:49 | IP Prijavljen Citiraj Radmanovac

Ja sam pre bio za jedno mini okupljanje clanova gde bi se lepo dogovorili. Ali to je tek komplikovanao.
Ja sam dao glas za 150 litara.
U samoj temi je moj predlog bio za akvarijum od 170 litara, tako da je ovo bila najbliza vrednost.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Radmanovac's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Radmanovac Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Radmanovac

Cira
Administrator

Administrator

Član od: 13.01.2003
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 3386
Poslato: 13.07.2006 u 08:47 | IP Prijavljen Citiraj Cira

Mislim da je opet promašena tema.

Šta kažete za pitanje: Da li ste za to da sve pare bacimo na jedna ogroman akvarijum samo da bi naš ego bio zadovoljen?

Da citiram Radmanovca u temi Ima li kritične mase na strani 7:

Prema postolju cemo odrediti dimenzije akvarijuma.
Predlozi za velicinu se krecu od 100 do 200 litara.
Mada, uvek je lepse pokloniti deci dva akvarijuma od po 100 litara nego jedan od 200 litara.

It's nice to be important but it's more important to be nice.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Cira's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Cira Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Cira Poseti Cira's Homepage

Lipar
Član

Član

Član od: 20.06.2006
National Flag of Srbija Srbija, Kula
Poruka: 79
Poslato: 13.07.2006 u 09:18 | IP Prijavljen Citiraj Lipar

Treba pružiti zadovoljstvo što većem broju dece. To znači da treba praviti akvarijume od po 100 litara.

Ćiro, kada budeš imao vremena poradi malo na ćirilici ako je uopšte to moguće.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Lipar's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Lipar Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Lipar

Chmi
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 05.12.2005
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 856
Poslato: 13.07.2006 u 09:36 | IP Prijavljen Citiraj Chmi

Glasao sam za 100l. Po meni je bolje sto vise solidnih akvarijuma (100-150l) nego jedan extra.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Chmi's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Chmi Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Chmi

StarChaser
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 09.04.2004
National Flag of Srbija Srbija, Munze Konza
Poruka: 1608
Pol: Ženski
Poslato: 13.07.2006 u 14:06 | IP Prijavljen Citiraj StarChaser

Maress, ne vidim da cemo puno dobiti ovim glasanjem. Bice vishe predloga, a sve ce se vrteti oko 100-200L. Pritom, svi mi imamo u glavi neku nashu viziju kako to treba da izgleda i razlichita reshenja, dok samo nekolicina ima uvid u realnu situaciju i izvodljivost tih radova. Zato Maress, ne znam zashto si potegao temu. Uzgred, mislim da bi bilo najkonstruktivnije da si jednostavno uplatio za humanitarnu, to je najbolje shto mozesh trenutno da uradish.  

No, radi svih ljudi koji su se oglasili, da ipak isposhtujem temu.

Ja cu glasati za akvarijum od 150-200L. To je moje mishljenje, koje je nastalo uvidom u situaciju povodom izvodljivosti radova. Takav akvarijum bi uradili da bude tip-top.Jednostavno, poklon bi bio kompletan i dostojan  ovakve akcije i jednog akvaristichkog sajta velikih razmera.  A ostalo bi nam i para za akvarijum za drugu ustanovu, koju uzgred recheno, josh uvek nismo ni pronashli. Ovako godishnje da izvedemo samo dve akcije, shto ne bi puno opteretilo ljude koji su voljni da pomognu, poklone neshto lepo i vredno, imali bi godishnje poklonjeno oko 4 akvarijuma koji su za ponos.  To i nije tako loshe.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi StarChaser's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor StarChaser Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor StarChaser

Vozd
Zaslužni član

Zaslužni član
Botia King

Član od: 26.12.2003
National Flag of Switzerland Switzerland, Zürich
Poruka: 2487
Poslato: 13.07.2006 u 16:15 | IP Prijavljen Citiraj Vozd

Glasah za 100 litara, jer mislim da deci treba napuniti aq sa zivorotkama, tetrama i ostalim lepim, lako odrzivim i interesantnim ribicama,jer je to ono sto ce decu obradovati, a takva litraza im je sasvim dovoljna.Jos plus ako ugledaju neke tek "izlegle" zivorotke, tek ce onda biti radosti. Dovoljno stabilan aq i naravno kao sto je vec receno bolje usreciti dva doma tj decu u njemu nego jedan!

I mislim da je u samom startu napravljena "greska" sto prvo nije pao dogovor oko mesta gde ce biti aq (dobro na srecu mesto je vec dogovoreno) i velicine aq, sada bi sve to islo lakse tj imali bi za cilj odredjenu sumu novca da skupimo, da bi se ostvario plan a ako sta pretekne ostane za sledeci.I sada ne bi bilo muke i peripetije oko svega.Ili da se odabere nekoliko ljudi koji ce odlucivati o tome (zivela KPAQ), kakva demokratija, pa mi se ovako mozemo nadvikivati do nove godine.

I ne slazem se da glasaju samo oni koji su dali novac, jer bez obzira na mogucnosti i zelje, svaki dobronameran savet tj misljenje je uvek dobro doslo! Plus sto ima verovatno puno ljudi koji su zeleli a nisu se mogli organizovati ovog puta, sto ne znaci da nece i sledeceg!

Leptiric
Zaslužni član

Zaslužni član
Urednik za vbox i kulturni život

Član od: 21.12.2005
National Flag of Srbija Srbija, Zrenjanin
Poruka: 703
Poslato: 16.07.2006 u 01:43 | IP Prijavljen Citiraj Leptiric

Što se tiče para....svako se zna najbolje...a i težak je studentski život....tako da bih rekla samo da treba ipak malo stpljenja i za tu temu za neke članove i članice

A drugo, što bih posebno naglasio o ovome, malo ste me razočarali ovom raspravom za vreme mog odsustva, ostavi vas čovek same 7 dana i oma nema rad, red i disciplina. No, šalu na stranu.....slažem se sa Ćirom po pitanju što više pristojnih aq i eto što više srećne dece...zapravo to je i najrazumnije što pročitah na ove 3 teme o ovoj temi. Ali bi verovatno u naletu strasti i pobuda bila na strani druga R, B i ... No dobro, uvaženi drug Coa je kao pravi lider na visini partijskog zadatka i postigao po meni sjajan kompromis....I mislim da je sav potencijal i krativnost zadovoljena, i da će i da se ušparaju tu neki novci.....i vrlo se radujem što smo negde stigli sa ovom pričom..... jedino što me tuži je što Kragujevac nije malko bliži, da malko i 'ometam' te radove

Maress
Gost

Gost

Član od: 11.05.2006
National Flag of Srbija Srbija, Grocka
Poruka: 191
Poslato: 16.07.2006 u 01:48 | IP Prijavljen Citiraj Maress

aq se radi u Krusevcu, a ne u Kragujevcu
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Maress's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Maress Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Maress

Leptiric
Zaslužni član

Zaslužni član
Urednik za vbox i kulturni život

Član od: 21.12.2005
National Flag of Srbija Srbija, Zrenjanin
Poruka: 703
Poslato: 16.07.2006 u 02:12 | IP Prijavljen Citiraj Leptiric

eto kako sitni sati utiču na rezonovanje grešaka u svakom slučaju misao ostade pri svome samo se ispričavama za K i K......strašno

Skok na forum  

Ako želite da pošaljete odgovor na ovaj niz, uloguj
Ako još niste član foruma, rešenje je registracija

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2500 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2