Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 72
Gostiju: 72
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4346
Najnoviji korisnik foruma: Stole75
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Skalari - mrest - pitanje
Autor: Vedry
Forum: Ribe - Mrest

Poslata: 24.05.2020 u: 13:10

Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Humanitarne akcije
 Akvaristika » Humanitarne akcije
Tema Naslov: Humanitarna akcija Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 12 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Duda i Zare
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 02.01.2006
National Flag of Srbija Srbija, Novi Sad
Poruka: 261
Pol: Ženski
Poslato: 15.07.2006 u 09:41 | IP Prijavljen Citiraj Duda i Zare

Draganlav-e, tek danas sam dosla do racunara i vidim da ej akcija pocela

posto je vikend u ponedeljak idem do poste, samo 1 pitanje:

uplatu vrsim na racun koji je naveden u prvoj poruci na ovom forumu

ime i adresu takodje kopiram sa te poruke.

jedino nema ime grada, a vidim da je Bg u pitanju

da li je uposte bitna puna adresa ili je samo vazan br racuna..?

Draganlav
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 27.10.2005
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 655
Pol: Muški
Poslato: 15.07.2006 u 13:55 | IP Prijavljen Citiraj Draganlav

To je ta adresa i broj racuna,pa za svaki slucaj prepisi sve podatke sa prve strane posto su nekima trazili adresu a nekima ne.U principu je najbitnije da se navede ime,prezime i broj racuna ali u nekim Postama traze i adresu.Takode da obavestim sve clanove da je Radmanovac preuzeo 10000dinara i odneo za Krusevac.Sada ostaje da za neko dogledno vreme ugledamo prve slike aq-a a na racunu imamo jos 6200dinara i trebalo bi da se trazi sledeca ustanova u koju ce otici aq.

Radmanovac
Član

Član

Član od: 18.09.2003
National Flag of Srbija Srbija
Poruka: 1186
Poslato: 15.07.2006 u 14:56 | IP Prijavljen Citiraj Radmanovac

Evo i mene da potvrdim da sam uzeo novac.
Ja idem za Krusevac danas u 18h.
Brainman i ja cemo dati sve od sebe da akvarijum bude gotov i postavljen do 1 avgusta.
Kuci imam net, nosim aparat sa sobom, tako da mozete ocekivati opsezan izvestaj.
Coa dolazi u Krusevac u zadnjoj fazi postavljanja akvarijuma, tako da ako neko ima trave ili neku lepu ribicu, moze po njemu da nam posalje.

Ocekujte reportazu i prve slike vec od utorka, kada stigne iverica za policu !
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Radmanovac's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Radmanovac Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Radmanovac

Dario
Administrator

Administrator
Ciklid - matori ;)

Član od: 27.02.2006
Poruka: 3052
Poslato: 16.07.2006 u 15:29 | IP Prijavljen Citiraj Dario

Momci najjaci ste
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Dario's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Dario Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Dario Poseti Dario's Homepage

Draganlav
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 17.07.2006 u 21:54 | IP Prijavljen Citiraj Draganlav

Evo i na kraju ovog dana da obavestim clanove da nije bilo ni jedne uplate i kako mi se cini ova akcija kao da polako pada u zaborav.

Vozd
Zaslužni član

Zaslužni član
Botia King

Član od: 26.12.2003
National Flag of Switzerland Switzerland, Zürich
Poruka: 2487
Poslato: 17.07.2006 u 22:51 | IP Prijavljen Citiraj Vozd

Ne dozvolimo da se to desi, da sve prodje tako ofrlje!

Eddie
Urednik

Urednik

Član od: 17.10.2004
National Flag of Srbija Srbija, Pančevo
Poruka: 276
Poslato: 17.07.2006 u 23:31 | IP Prijavljen Citiraj Eddie

Od mene imate 10 corydoras pandi ako se uklapaju u tip akvarijumskog uredjenja. Ako en videcemo kako mogu da jos ucestvujem u akciji.

Radmanovac
Član

Član

Poslato: 17.07.2006 u 23:39 | IP Prijavljen Citiraj Radmanovac

Odlicno.
Taman sam ovde gledao gde da nadjem muljase.
Samo jos da smislimo kako da ih posaljes za Krusevac.
Oformljavanje je oko 30 jula.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Radmanovac's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Radmanovac Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Radmanovac

Brainman
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 09.12.2005
National Flag of Srbija Srbija, Kruševac
Poruka: 1441
Poslato: 17.07.2006 u 23:57 | IP Prijavljen Citiraj Brainman

Kao sto sam i rekao...smesna situacija, jer izgleda da ljudi ne stoje iza svojih reci. Ovde se na radi o neimanju novcanih jedinica, vec o neazurnosti pojedinih clanova...Znam da bi mnogi hteli da daju novac, ali ih jednostavno mrzi da odu da uplate novac. "Ljudi, odvojite 4 minuta vaseg vremena i uplatite donaciju koju ste odredili u prvoj posti", nasilite sebe, jer se ovo radi iz ljubavi, ne prema akvaristici, vec iz ljubavi prema drugim ljudima. Verujte mi na rec da cete se osecati mnogo bolje kada znate da ste ucestvovali u necemu sto ce obradovati mnoge ljude, a i vas same.

@Draganlav...Akcija nece pasti u zaborav, makar okrenuli jos jednu turu (mi domaci, jer su ljudi iz Svice ucestvovali sa mnogo dobrim iznosom, tako da bi bilo vise nego ruzno da ih prozovemo), da nastavimo akciju da se skupi bar za jos jedan akvarijum...Onda mala pauza, pa opet humaniatrni rad, ali cemo onda da pozovemo Svajcarce u pomoc. Samo da dodam...ne znam da li je od humanitarnog rada `il od..., ali sam poceo malo duze da spavam.

Pozdrav, ljudi dobrog srca

Duda i Zare
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 02.01.2006
National Flag of Srbija Srbija, Novi Sad
Poruka: 261
Pol: Ženski
Poslato: 18.07.2006 u 08:16 | IP Prijavljen Citiraj Duda i Zare

Ja sam juce bila u posti sa informacijama koje sam skinula sa prve poruke na ovom forumu

Rekose mi da mi treba poziv na broj koji tamo nije naveden

Ne mogu da verujem da se toliko petljam oko najobicnije uplate

Mozda sam propustila neku informaciju..?

Dakle, Draganlav-e, molim te postavi jos jednu poruku na forum sa svim potrebnim informacijama kome, koji broj, pozivna br, adresa itd... ili pp

Radmanovac
Član

Član

Poslato: 18.07.2006 u 12:17 | IP Prijavljen Citiraj Radmanovac

Ma zavisi samo od poste.
Uvek se nadje neki debil od salterske sluzbenice.
Uplata se ne vrsi na standardnoj uplatnici.
Ti si popunjavala nju, pa su ti zato i trazili poziv na broj.
Kazes ima da uplacujes na neciji tekuci racun, i oni ti tada daju posebnu uplatnicu na kojoj ne treba poziv na broj.

Draganlav
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 19.07.2006 u 06:38 | IP Prijavljen Citiraj Draganlav

Evo i juce nije bilo uplata,a sto se tice poziva na broj on ti uopste ne treba i on sluzi samo kada uplacujes na neki ziro racun a ovo je obican tekuci.Znaci kada odes u postu samo kazi da uplacujes na tekuci racun i nema nikakvog poziva na broj.Slazem se sa Brainmanom da treba sakupiti dovoljno novca za jos jedan aq a imamo vise od pola i da onda treba napraviti pauzu posto ocigledno dolazi do zastoja u ovoj akciji cemu sigurno doprinose i godisnji odmori a i razlozi koje je Brainman gore naveo.

Sasa007
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 27.05.2006
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Shamac
Poruka: 511
Poslato: 19.07.2006 u 11:44 | IP Prijavljen Citiraj Sasa007

Moze li neko da mi objasni o cemu se radi u akciji? Ili sam preskocio pa nisam procitao ili nije ni napisano. Sta treba pomoci i kome? I ako nije problem nek se neko raspita dali mogu ja iz bosne da saljem preko uplatnice pare u srbiju, ja mislim da moze. I ja bi se ukljucio u tu akciju. Nisam u mogucnosti nesto posebno da se ukljucim, ali mislim da ce koliko toliko biti dobro. Ako se sta treba raspitati i ovde, nema problema. A sto se tice slanja, ima iz shamca bus za bg, ja mislim da ide svaki dan pa tako da mogu poslati nesto ako zatreba.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Sasa007's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Sasa007

Dario
Administrator

Administrator
Ciklid - matori ;)

Član od: 27.02.2006
Poruka: 3052
Poslato: 19.07.2006 u 19:30 | IP Prijavljen Citiraj Dario

Znam ja da bi Bosanci "uleteli" za akciju,problem su samo ljudi ovde u Srbiji izgleda,ali pitanje je sta i kako,mislim kako iz Bosne prebaciti kes na Lavov racun,

Nasi iz Svice su se lepo organizovali i dali kes jednom clanu,koji je rekao nekom od rodbine u Srbiji da uplati odredjenu sumu novca koju ce mu on dati kad dodje na godisnji odmor u Srbiju,

tako da morate malo da poradite na tome,oni koji imaju rodbinu/prijatelje u Srbiji mogli bi napraviti istu akciju kao Nasi iz Svice.

E sad posto su moji roditelji u Bosni i ja idem tamo cesto mogao bih ja pomoci nekako,ako ne uspijete drugacije.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Dario's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Dario Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Dario Poseti Dario's Homepage

Skok na forum Ukupno strana: 12 1 2 3 4 5 6 7 8 »

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2930 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2