Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 37
Gostiju: 37
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4346
Najnoviji korisnik foruma: Stole75
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Skalari - mrest - pitanje
Autor: Vedry
Forum: Ribe - Mrest

Poslata: 24.05.2020 u: 13:10

Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Humanitarne akcije
 Akvaristika » Humanitarne akcije
Tema Naslov: Ima li kriticne mase? Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 12 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Anketno pitanje : Da li biste odvojili 200 din za aq od 500 l?
Ponuđeni odgovori Glasova Statistika
77 [ 97.47% ]
2 [ 2.53% ]
Ne možete glasati na ovom glasanju.
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Dario
Administrator

Administrator
Ciklid - matori ;)

Član od: 27.02.2006
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 3052
Pol: Muški
Poslato: 12.06.2006 u 20:54 | IP Prijavljen Citiraj Dario

Stvarno lepa ideja,vrlo plemenita(ali gledajte da ja budem ta institucija)salim se naravno glasam DA i naglasavam da ima smisla samo ako ide u neku deciju ustanovu!!!
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Dario's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Dario Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Dario Poseti Dario's Homepage

Vozd
Zaslužni član

Zaslužni član
Botia King

Član od: 26.12.2003
National Flag of Switzerland Switzerland, Zürich
Poruka: 2487
Poslato: 12.06.2006 u 20:56 | IP Prijavljen Citiraj Vozd

Citiraj: Brainman
Pa mozes da das 200 dindzi vise puta.

Noik
Zaslužni član

Zaslužni član
Američki ciklid - VIP

Član od: 06.07.2005
National Flag of Srbija Srbija, Jagodina
Poruka: 2140
Poslato: 12.06.2006 u 21:12 | IP Prijavljen Citiraj Noik

I ja za DA
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Noik's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Noik Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Noik Poseti Noik's Homepage

Brainman
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 09.12.2005
National Flag of Srbija Srbija, Kruševac
Poruka: 1441
Poslato: 12.06.2006 u 23:02 | IP Prijavljen Citiraj Brainman

Pa hajde, dajte neki predlog oko instituacije...Neko napominje za decu... Mozda bi mogao neki dom za nezbrinutu decu, mislim da je to mozda OK. Saljite predloge, mozda bi Cira trebao ovu temu da postavi na pocetnu stranu da bi ljudi mogli da vide, jer naslov teme nije bas privlacan...

XxxMBxxx
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 13.01.2006
National Flag of Srbija Srbija, Negde u Srbiji
Poruka: 262
Poslato: 12.06.2006 u 23:06 | IP Prijavljen Citiraj XxxMBxxx

Cao

Naravno "DA"

1.) Zasto mora od 500L da bude Akvarijum ?

2.) Mislim da je sasvim dovoljno i 120L od 6mm stakla da se neko obraduje.

3.) Lakse se nalazi mesto (za postavljanje) a i postolje za 120L nego za 500L.

4.)Tako mozemo vise ustanova da obradujemo.

To je samo moje licno misljenje.

Pozdrav

Backup
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 03.10.2005
National Flag of Srbija Srbija, Novi Beograd
Poruka: 663
Poslato: 12.06.2006 u 23:29 | IP Prijavljen Citiraj Backup

Da naravno. I neka 200 Din bude minimum ko hoće da se učipi.

Što se benefitora tiče, predlažem naj tužniju ustanovu u zemlji - Dečiju onkologiju.

coa.
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 29.10.2004
National Flag of Srbija Srbija, Munze Konza
Poruka: 1801
Poslato: 12.06.2006 u 23:51 | IP Prijavljen Citiraj coa.

Sad kad je tema na naslovnoj i kad su se vec za par sati ljudi javljali sa pozitivnim odgovorima, da iznesem i svoje vidjenje.

Hajde da sachekamo par dana pa i duze ako treba, da i ostali neshto napishu ili daju svoj glas u anketi, da bismo mogli da vidimo o kom broju zainteresovanih ljudi se radi.  

Za sada je poenta u nameri, jer bez izjashnjavanja, niko ne moze da kaze za koliki aq bismo mogli da skupimo. Predlozio sam da to bude 500l jer je to manje-vishe najveca zapremina, nekih uobichajenih dimenzija za toliku litrazu, koja se radi od 10mm stakla, koje nije toliko skupo.

Ako se javi dovoljan broj ljudi mozemo ozbiljno da razmatramo kriterijume po kojim bismo nekome ponudili takav aq ili odobrili ako se neko javi za isti. Lichno bih voleo da to mesto bude takve prirode da svako od nas ima pristup, kako bi mogao da obidje mesto.

Zato se ne ustruchavajte da se oglasite u temi, pa makar i ne bili u mogucnosti da izdvojite nikakvu svotu. Verujem da velika vecina ljudi ima taj osecaj satisfakcije, kad je u mogucnosti da na ovaj nachin da udeo u izgradjivanju necheg ne tako teshko ostvarivog, a lepog i plemenitog

Zmijolik
Član

Član

Član od: 16.05.2006
Poruka: 57
Poslato: 13.06.2006 u 00:38 | IP Prijavljen Citiraj Zmijolik

DA

Miculjak
Član

Član

Član od: 24.12.2005
Poruka: 91
Pol: Ženski
Poslato: 13.06.2006 u 05:46 | IP Prijavljen Citiraj Miculjak

u svakom slučaju negde gde ima dece! Zvečanska, Tiršova, Institut za majku i dete, Kolevka u Subotici, na kraju krajeva zašto da ne i neki dečiji popravni dom, oni ništa ne dobijaju.... Ili, sad mi pada na pamet, odeljenje za autističnu decu u Skali na Dedinju.... Jedino što ne bi bilo loše (govorim iz jednog sličnog iskustva) je da neko kontaktira prethodno ustanovu/ustanove i pita da li je to OK, jer na kraju krajeva, taj akvarijum posle treba održavati... Najmanje od svega želimo da deca gledaju zapušteni akvarijum u kome ugibaju ribice jer npr. sestre ili vaspitači neće da se bakću oko njega. 
Svaka čast za inicijativu
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Miculjak's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Miculjak

Marko Zmaj
Zaslužni član

Zaslužni član
Vatrostalni gušter

Član od: 23.01.2006
National Flag of Srbija Srbija, SHEEM CITY-WEST SIDE !!!
Poruka: 1430
Poslato: 13.06.2006 u 07:33 | IP Prijavljen Citiraj Marko Zmaj

I ja sam glasao za DA!!!!!!

Zmijolik
Član

Član

Član od: 16.05.2006
Poruka: 57
Poslato: 13.06.2006 u 09:21 | IP Prijavljen Citiraj Zmijolik

Kad dodje do toga gde bi taj akvarijum isao, to bi trebalo dobro razmisliti i raspitati se jer ima ustanova tipa zvecanske i tirsove kojima uglavnom idu sve donacije i humanitarne pomoci a ima brdo manjih i anonimnijih ustanova koje su u veoma losem stanju a za njih niko i ne zna. Treba se konsultovati sa nekim socialnim radnikom,studentom istog ili pak nekom trecom upucenom osobom.

Bogica
Član

Član

Član od: 05.02.2006
National Flag of Srbija Srbija, Pančevo
Poruka: 91
Poslato: 13.06.2006 u 10:27 | IP Prijavljen Citiraj Bogica

To je super ideja i ja sam normalno za,ali mislim da treba prvo naci ustanovu pa po toj ustanovi praviti aq tj. velicinu!
Sto se tice para to nije uopste mnogo cak bi mogli posle prvog aq nastaviti dalje jer 200 kinti mesecno ili u dva meseca nije nista,to je za nas dva piva i nista nam ne znaci a toj deci ce to puno znaciti!
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Bogica's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Bogica

Chmi
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 05.12.2005
Poruka: 856
Poslato: 13.06.2006 u 10:43 | IP Prijavljen Citiraj Chmi

Da.

Moj prilog ,sem novcanog, moze da bude i davanje viska bilja, ucestvovanje u pravljenju i opremanju tog akvarijuma a ako mi je blizu i odrzavanju (obilazenje i eventualno menjanje vode i sl)

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Chmi's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Chmi Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Chmi

Brainman
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 09.12.2005
National Flag of Srbija Srbija, Kruševac
Poruka: 1441
Poslato: 13.06.2006 u 13:36 | IP Prijavljen Citiraj Brainman

Citiraj: Chmi

Da.

Moj prilog ,sem novcanog, moze da bude i davanje viska bilja, ucestvovanje u pravljenju i opremanju tog akvarijuma a ako mi je blizu i odrzavanju (obilazenje i eventualno menjanje vode i sl)

Skok na forum Ukupno strana: 12 1 2 3 4 5 6 7 8 »

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.3516 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2