Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 60
Gostiju: 60
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4346
Najnoviji korisnik foruma: Stole75
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Skalari - mrest - pitanje
Autor: Vedry
Forum: Ribe - Mrest

Poslata: 24.05.2020 u: 13:10

Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Humanitarne akcije
 Akvaristika » Humanitarne akcije
Tema Naslov: Ima li kriticne mase? Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 12 « 9 10 11 12
Anketno pitanje : Da li biste odvojili 200 din za aq od 500 l?
Ponuđeni odgovori Glasova Statistika
77 [ 97.47% ]
2 [ 2.53% ]
Ne možete glasati na ovom glasanju.
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Vozd
Zaslužni član

Zaslužni član
Botia King

Član od: 26.12.2003
National Flag of Switzerland Switzerland, Zürich
Poruka: 2487
Pol: Muški
Poslato: 01.07.2006 u 15:26 | IP Prijavljen Citiraj Vozd

Leptiric
Zaslužni član

Zaslužni član
Urednik za vbox i kulturni život

Član od: 21.12.2005
National Flag of Srbija Srbija, Zrenjanin
Poruka: 703
Pol: Ženski
Poslato: 01.07.2006 u 15:34 | IP Prijavljen Citiraj Leptiric

da , da

Vaso
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 03.09.2004
National Flag of Switzerland Switzerland, Luzern, Loznica
Poruka: 1228
Poslato: 01.07.2006 u 16:45 | IP Prijavljen Citiraj Vaso

hvala, hvala...  

idemo dalje...  

Killer
Novi član

Novi član

Član od: 01.05.2006
National Flag of Srbija Srbija, Novi Sad
Poruka: 5
Pol: Nije unešeno
Poslato: 01.07.2006 u 17:19 | IP Prijavljen Citiraj Killer

Ideja je odlicna,kada su deca u pitanju uvek sam za ovakve akcije.Ova moja skalamerija je nesto bila zatajila pa nisam ranije naisao na ovu temu ,zato odmah u ponedeljak idem da dam svoj skromni prilog.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Killer's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Killer

Vanja26
Član

Član

Član od: 26.06.2006
National Flag of Srbija Srbija, Novi Sad
Poruka: 33
Poslato: 02.07.2006 u 00:18 | IP Prijavljen Citiraj Vanja26

naravno da, da!
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Vanja26's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Vanja26

Sivi vuk
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 27.06.2006
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 454
Poslato: 02.07.2006 u 00:37 | IP Prijavljen Citiraj Sivi vuk

ija ija oooooo...

coa.
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 29.10.2004
National Flag of Srbija Srbija, Munze Konza
Poruka: 1801
Poslato: 02.07.2006 u 22:47 | IP Prijavljen Citiraj coa.

Aqua, kopirao sam tvoju poruku sa linka http://www.akvaristika.org/forum/forum_posts.asp?TID=6652, ovde:

Citiraj: Aqua

Jeli moguce negdje u Republici Srpskoj da se uplati za hum. akciju ili je akcija ogranicena samo na Srbiju!!

pa da odgovorim.

Principijelno bi trebalo da se za zainteresovanim van Srbije dogovorimo oko ovog pitanja i damo mogucnost svima da ucestvuju u akciji. Ako si pratio temu nailazimo na male poteskoce oko realizacije transfera iz inostranstva. Svajcarci su se organizovali, a najbolje bi bilo da clanovi iz Republike Srpske, Hrvatske i Crne Gore ucine nesto slicno "svajcarskom modelu".

Da bismo izbegli nepotrebne troskove oko realizacije pojedinacnih transfera, bilo bi dobro da imate blagajnika koji bi na vasoj teritoriji, skupio novac bez provizije (pretpostavljam da kod vas moze isto kao i ovde sto radimo), pa posalje preko Western Uniona ili necijeg deviznog racuna (tako svodimo proviziju na minimum).

Molio bih zainteresovane, a dosad su se javili:

Oggy, Saluosi, Aqua (RS); Sena666, Neznalica, Vedran, Panchovilla (Cro), Igi (CG), (izvinjavam se ako sam nekog zaboravio)

da daju svoje predloge i mogucnost angazovanja, da bismo zajednicki odradili ovaj deo posla.

Takodje bih zamolio upucene u 'bankarske stvari' iz Srbije da kazu koji je najpogodniji model za uplate iz inostranstva. StarChaser je zainteresovana da pomogne jer ima devizni racun, ali njena banka uzima 300din po transferu, pa bismo ipak potrazili, za sada, povoljnije resenje. 

Vozd
Zaslužni član

Zaslužni član
Botia King

Poslato: 02.07.2006 u 22:55 | IP Prijavljen Citiraj Vozd

Najpovoljnija solucija je uplata iz inostranstva na neciji devizni racun, mada svaka banka uzima proviziju na pare koje su stigle na racun! To mi nikako nije bilo jasno zasto, jer se ovde prilikom slanja para moze izabrati tri opcije i to: da sve troskove snosi posiljalac ili da sve snosi primaoc ili po pola! I ja kada odaberem prvu opciju, i meni odbiju potrebnu proviziju, opet banka u Srbiji uzme svoju proviziju Sve ostale solucije posebno na tako manjim svotama, ala Western Union i slicno su sa mnogo vecim kostanjem.Mada i dalje ostaje najbolja solucija, kao sto smo se mi u CH organizovali da neko donese sakupljen novac do Beograda! Znam da bivsa Banka Delta sada Banka Intesa uzima 10 % provizije na uplacenu sumu!

Igi
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 01.03.2005
National Flag of Crna Gora Crna Gora, Kotor
Poruka: 331
Poslato: 03.07.2006 u 16:00 | IP Prijavljen Citiraj Igi

Sto se mene tice, na mene mozete racunati... Imam nacina da prebacim novac do BG-a i onda gore izvrsim uplatu ili na ruke dam pare Draganlavu ili vec nekom trecem (mozda sad i nije tako lako posto je ljeto, ali cu se sigurno snaci)...

Ako bilo ko iz CG zeli da ucestvuje u ovoj akciji, neka mi se javi na PP... Ja sam trenutno u PG, ali sam na stalnoj relaciji prema Kotoru i Budvi pa se uvijek mozemo dogovoriti o primopredaji novca... Isto tako, ako neko drugi zeli da bude "blagajnik" za CG, ja nemam nista protiv i samo neka mi kaze gdje da mu donesem novac...
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Igi's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Igi Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Igi

coa.
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 05.07.2006 u 21:54 | IP Prijavljen Citiraj coa.

Citiraj: Vozac
  Imam jedno pitanje. Kako se može uplatiti iz slovenije zbog druge valute i koji je tačan broj računa za inostranstvo? Ja bih mogao učestvovati ali samo u eur.

coa.
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 06.08.2006 u 11:33 | IP Prijavljen Citiraj coa.

Kao sto ste mogli da ispratite, prvu akciju smo realizovali u Domu za nezbrinutu decu u Krusevcu: slike

Brojke kazu:
Bilo je potrebno 54dana od pocetne ideje da se vidi prvi rezultat. Zbog ociglednog interesovanja, sad imamo forum Humanitarne akcije. U samo tri teme, gde su se clanovi najvise oglasavali, (do sada) imamo ukupno 414 odgovora sa skoro 11 000 pregleda, sto dovoljno govori da treba da nastavimo kako smo krenuli - u dalje akcije! Do sada je 34 clana uplatilo donacije, tako da na racunu imamo za jos jedan akvarijum. Prvi projekat je realizovan za 10 000 dinara.

Hocu reci, odgovor na anketno pitanje je svakako: DA, imamo masu koja zeli da ucestvuje u humanitarnom radu. Nikad nije kasno i da se ostali ukljuce, sto u pronalazenju novih institucijama, sto u donaciji, sto u verbalnoj podrsci...

Nase reci ne govore dovoljno, koliko slike sa malisanima. Neka one dalje nastave...

Vozd
Zaslužni član

Zaslužni član
Botia King

Poslato: 06.08.2006 u 12:28 | IP Prijavljen Citiraj Vozd

Sve pohvale drugu Coi za pokretanje humanitarne akcije,zivela KPAQ! Tri puta HURA za najzasluznijeg clana!!!

coa.
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 06.08.2006 u 13:06 | IP Prijavljen Citiraj coa.

U duhu KPAQ-a, istakao bih da je svacija pomoc podjednako vredna i da u ovom slucaju nikakvih razlika nema. U ostalim forumima, ceracemo se jos.

Sladjana
Član

Član

Član od: 13.08.2006
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 58
Pol: Nije unešeno
Poslato: 05.10.2007 u 12:47 | IP Prijavljen Citiraj Sladjana

Mogli bi ovo raditi ponovo
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Sladjana's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Sladjana

Skok na forum Ukupno strana: 12 « 9 10 11 12

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2344 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2