Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 46
Gostiju: 46
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4334
Najnoviji korisnik foruma: AnitaT
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Vidi zadnju poruku Japanke bolesne!
Forum: Bolesti riba

Poslata: 30.04.2016 u: 12:13

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Ribe - Ciklidi
 Akvaristika » Ribe - Ciklidi
Tema Naslov: Svega pomalo Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 2 1 2
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Cira
Administrator

Administrator

Član od: 13.01.2003
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 3386
Pol: Muški
Poslato: 09.11.2003 u 07:28 | IP Prijavljen Citiraj Cira

It's nice to be important but it's more important to be nice.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Cira's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Cira Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Cira Poseti Cira's Homepage

Cira
Administrator

Administrator

Poslato: 10.11.2003 u 06:40 | IP Prijavljen Citiraj Cira

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Cira's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Cira Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Cira Poseti Cira's Homepage

Jasenka
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 08.06.2003
National Flag of Hrvatska Hrvatska
Poruka: 191
Pol: Ženski
Poslato: 15.11.2003 u 22:56 | IP Prijavljen Citiraj Jasenka

WOW! Nema me dan na forumu, i imam što čitati! Nego, Bojko akvariji su ti super, kao i onaj dio stana što sam vidjela! Još ću jednom ponoviti WOW!

Cira
Administrator

Administrator

Poslato: 18.11.2003 u 08:07 | IP Prijavljen Citiraj Cira

Gore u navigaciji klikni na dugme Licni podaci pa idi na potpis i tamo napisi sta zelis. Tako da ce ti se to uvek pojavljivati na dnu poruke.

Srle
Urednik

Urednik

Član od: 16.01.2003
National Flag of Canada Canada, Vancouver
Poruka: 748
Poslato: 18.11.2003 u 11:45 | IP Prijavljen Citiraj Srle

Bojko covece ti si genije :) Ljudi ne moraju da kupuju enciklopedije, dovoljno je da se uloguju kod Cire na forum.

Pozdrav.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Srle's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Srle Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Srle

Bojko
Zaslužni član

Zaslužni član
Cichlidae King

Član od: 31.10.2003
National Flag of Slovenia Slovenia
Poruka: 2375
Poslato: 19.11.2003 u 17:47 | IP Prijavljen Citiraj Bojko

Citiraj: Srle

Bojko covece ti si genije :)  

Pa,da pravo kažem,to mi je največa pohvala,koju sam u svojoj akva karieri i pisanju po raznim sajtovima dobio.

Ali nisam ja nikakav genije,negoli samo sam vatreni poklonik tih ciklida i volim, da pišem o njima,jer si oni zbog svoje iznimne ljepote zaslužuju veču propagandu,kakvu sad imaju i moja želja jkako je jednostavna,da sa svojim člancima,slikama proširim zanimanje za te Ciklide.I na kraju krajeva,da bude samo jedan novi poklonik tim ciklidima zbog mojih članaka,to mi je najvača nagrada.

Još jedanput ti hvala !.

Click on image to open in new window

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Bojko's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Bojko

Manćini
Član

Član

Član od: 07.11.2003
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina
Poruka: 81
Poslato: 20.11.2003 u 22:00 | IP Prijavljen Citiraj Manćini

Jaaaaooo.Gdje je ovaj čovjek do sada bio?Imao sam u planu da i ja nabavim akvarij od 300 l i u njemu ciklide,a ovo sad me još više učvrstilo da ih nabavim.Još kad bi mi on pomogao kad to bude aktuelno,bio bih jako zahvalan.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Manćini's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Manćini Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Manćini

Manco
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 04.06.2003
National Flag of Srbija Srbija, Gornji Milanovac
Poruka: 165
Poslato: 20.11.2003 u 22:17 | IP Prijavljen Citiraj Manco

Bojko, kao sto vidis postao si guru foruma za ciklide!!! Bas je dobro da se otvaraju ovakve i slicne specijalizovane teme gde se moze saznati mnogo vise nego inace!

Bojko
Zaslužni član

Zaslužni član
Cichlidae King

Poslato: 21.11.2003 u 07:11 | IP Prijavljen Citiraj Bojko

Citiraj: Manćini
  .Još kad bi mi on pomogao kad to bude aktuelno,bio bih jako zahvalan.

Pa kažu ,da nikad nije kasno ,da se ciklide zavoli strastno,pa ju ču pomoči svakome,budem li znao i mogao.

Moje je prvi akvarij bio 180 l.akvarij,a izbor riba u njemu takav,da su sve vrste tražile veči akvarij.A ja to nisam znao,a pošto su tad ti Ciklidi bili jako retki teško se došlo do koje prave i povoljne informacije.Ali bio je jedan akvarista,koji je ,kad sam ja to nakon 3 mjeseci promenio akvarijum iz 180 na 400l,došao i počeo mi pričati o tim ribama.I onda sam želio znati o tim ribama više i više i tako je krenulo....

Ja ,da ponovim,volim pisati o tim ribama,volim,da im se nađu novi pokloniki jer su te ribe stvarno fine,lijepe i neki kažu i pametne. I želim,da se prošire i znanje o tim Ciklidima,jer znanje koje ne dijeliš sa drugima ,džabe ti dođe.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Bojko's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Bojko

Jasenka
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 08.06.2003
National Flag of Hrvatska Hrvatska
Poruka: 191
Pol: Ženski
Poslato: 21.11.2003 u 23:48 | IP Prijavljen Citiraj Jasenka

Nemam što reći! Bojko, stvarno super!

Srle
Urednik

Urednik

Član od: 16.01.2003
National Flag of Canada Canada, Vancouver
Poruka: 748
Poslato: 23.11.2003 u 09:01 | IP Prijavljen Citiraj Srle

Citiraj: Bojko

Samo tako,još,da se na sajtu pojave slike vaših Malawi akvarijuma !

Nadam se da hoce ubrzo, bar sto se mene tice. Trebace vremena i truda.

Mada dosta ljudi je dobilo od tebe akvarijumsku inekciju sto se ciklida tice, tako da ce ih biti sigurno.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Srle's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Srle Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Srle

Bojko
Zaslužni član

Zaslužni član
Cichlidae King

Poslato: 24.11.2003 u 02:14 | IP Prijavljen Citiraj Bojko

Pa u stvari,treba samo jedan,da pokrene voz,onda ostalo ide sve bolje i brže.

I kako vidim,jeste ova tema,dobro proradila što se tiče broja odgovora i onih koji su samo pročitali.I to,da se čita to je isto tako dobro,a da se piše i pita,to je još bolje.U početku je i kod nas bila slična vaši,a onda se počelo pisati o ciklidima,pa je eto akvarista,poklonika Ciklidima,sve više i više i tako če biti ,u to sam uveren i kod vas.

Afrički ciklidi su u akvaristici relativno mlade (25 godina/,što je napram Skalarima,gupiki,moliju,neonkama,azijskim ribama,malo,pa zato treba za njih malo više ,da se napiše i uradi za njihovu prezentaciju.A onda,kad jih jedanput imate onda ste njihobv poklonik zauvijek.

Meni je jako drago,da je i kod vas krenulo,jer ipak lepo je biti akvarista,a pogotovo najlepše malavijski akvarista/tako ja uvijk kažem/.Click on image to open in new windowi eto za ugodnu veče još jedna lepa ustonoša.Protomelas sp.Steveni taiwan

Bojko
Zaslužni član

Zaslužni član
Cichlidae King

Poslato: 25.11.2003 u 06:45 | IP Prijavljen Citiraj Bojko

eto dobro je i tu počelo sa Ciklidmanijom,jer več  jurimo 100 poruci,a dosad je to bilo viđeno preko 1000 puta,što znači,da če i ciklidi ,polako ali sigurno nači mjesta u vašim akvarijuma.Pre godinu dana bila je tako zvana Zlatna godina Ciklida,pa bi bilo fino,da bi ta zlatna godina Ciklida kod vas bila predstoječe,dakle 2004. Ja sam uvjeren,da kod vas ima mnogo poklonika tih lepih riba,ali se još ne jave,ali doči če vrijeme i zato.I zato,da se to ustvari treba samo pisati,pisati<i opet pisati o tim ciklidima.Pitajte,pišite,jer tako če poklonika tih riba biti više,pa če to doprinjeti,da se ciklide stavi na mjesto,u kojem bi trebali,zbog svoje iznimne ljepote i nalaziti

I lepo je pisati i o vašim iskustvima,da se vidi šta vas raduje ,a šta nije,kako ste si zamišljali.Sve če to biti dragocjeni podatki za akvarista početnika,koji baš misli na Ciklide.Jer nema teorije,koja može da se usporedi sa vlastitim iskustvom.

I dobro je to,da se sad može sve iznjeti na sajtu,pa je tako informacija brza i efikasna.

A opet,kad vas bude više povoljno je to,da čete moči razmenjivati ribe i tako doči  do novih vrsta,da sve to donosi ta lijepi hobi - Akvaristika.

Neka bude snaga Ciklida

boban_nz
Urednik

Urednik

Član od: 08.02.2003
Poruka: 501
Pol: Nije unešeno
Poslato: 25.11.2003 u 18:08 | IP Prijavljen Citiraj boban_nz

Malo si se upetljao u sve ovo  ali nema veze. Mislim da je bolje da odaberes jednu vrstu pa da pises o njij. Ovako je sve istumbano. Jedan tekst, jedna vrsta. Ko ce ovako da prati za nekih par meseci.

Ovo nisi bas najbolje razumeo ili nisi najbolje objasnio http://malawicichlids.com/mw01012.htm 

Kad budem imao vremena postavicu slike mojih aulonokara (aulonocara) "bebica". Posebno mi je drag onaj Yellow pogotovo sto ih jos nisam izmrestio ali ima vremena.

www.beke.co.nz
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi boban_nz's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor boban_nz Poseti boban_nz's Homepage

Skok na forum Ukupno strana: 2 1 2

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2324 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2