Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 33
Gostiju: 33
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4334
Najnoviji korisnik foruma: AnitaT
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Vidi zadnju poruku Japanke bolesne!
Forum: Bolesti riba

Poslata: 30.04.2016 u: 12:13

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Ribe - Ciklidi
 Akvaristika » Ribe - Ciklidi
Tema Naslov: Bojko - moderator Malawi ciklida Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 5 1 2 3 4 5
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Rogus
Administrator

Administrator

Član od: 15.10.2003
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 3443
Pol: Muški
Poslato: 27.01.2004 u 00:51 | IP Prijavljen Citiraj Rogus

Ajde Bojko i ja da ti pozelim lep odmor sa porodicom. Sigurno si im nedostajao, s obzirom na sve sto si do sada napisao.

Ipak nadam se da odmor nece da bude od onih bas dugackih.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Rogus's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Rogus Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Rogus

Nosonja
Član

Član

Član od: 12.01.2004
National Flag of Srbija Srbija, Južni Dorćol
Poruka: 79
Poslato: 27.01.2004 u 01:51 | IP Prijavljen Citiraj Nosonja

Citiraj: Rogus

Ajde Bojko i ja da ti pozelim lep odmor sa porodicom. Sigurno si im nedostajao, s obzirom na sve sto si do sada napisao.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Nosonja's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Nosonja

Octopus
Gost

Gost

Član od: 13.01.2004
Poruka: 1014
Poslato: 27.01.2004 u 02:42 | IP Prijavljen Citiraj Octopus

Bojko lep provod i od nassss.

JocaL
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 22.12.2003
Poruka: 121
Poslato: 27.01.2004 u 06:30 | IP Prijavljen Citiraj JocaL

Helper Odmori se i za nas

Click on image to open in new window

Bojko
Zaslužni član

Zaslužni član
Cichlidae King

Član od: 31.10.2003
National Flag of Slovenia Slovenia
Poruka: 2375
Poslato: 29.01.2004 u 05:37 | IP Prijavljen Citiraj Bojko

E hvala vam za lepe želje,mada zbog nepredvidenog slućaja smo završili odmor,i eto mene opet kod vas.

Mada jesam nešto uoćio:nema snage Ciklida,pa ljudi,akvaristi te su ribe tako lepe i interesantne,da treba pisati o njima,pa bio ja na odmoru ili na sajtu.

Pa ja se ponekad pitam,što to ne pišete o svojim iskustvima,doživljajima,osječanjima,jer te su ribe postale dio vas.

Pa zato pišite,pišite,pa što god budete napisali ,sve če to biti dobro i korisno,zato neka se opet probudi u vas :Snaga Ciklida

JocaL
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 22.12.2003
Poruka: 121
Poslato: 30.01.2004 u 20:25 | IP Prijavljen Citiraj JocaL

Snowboarding Pa posto ja u nedelju idem na Jahorinu,ni mene nece vidjati na forumu deset dana....

Ali dobro,kad se budem vratio obasipacu vas sa postovimaMailman

Click on image to open in new window

Bojko
Zaslužni član

Zaslužni član
Cichlidae King

Poslato: 03.06.2004 u 09:23 | IP Prijavljen Citiraj Bojko

Citiraj: Bojko

Pa kako još nisam uočio ništa..... e tako je to počelo sa moje strane,zapravo prvi pokretač Ciklid/afričke/manije bio je zapravo DušanN koji se mjeseca avgusta raspitivao u vezi Ciklida Melanochromis johanii.

Pa ovo pišem povodom,još malo pa biče,1000 postom i to usko vezanim samo na afričke ciklide,što ja lično smatram,kao uspjeh,ali da se ne zavaramo,to je samo početak puta.

Da vam pravo kažem,ja nisam ni u nekim snovima si predstavljajo,koliko ima Ciklidista ,i kako se samo čekalo ,da se piše o tim ciklidima i svako se trudio po svojoj najboljoj mogučnosti,pa samo koliko je novih Ciklidista izbilo u kratko vreme,i na kraju krajeva,koliko smo se svi skupa i naučili i obrazili oko tih ,mogu ja reči,prekrasnih riba,i to je sve :Snaga Ciklida.Ta je snaga ciklida ko jedna usnula princeza,koja ,kad se probudi ona plane sa nekom njeverovatnom žestinom,koja pritiče Ciklid fanovima. 

Ako se sad pogleda i ovaj podforum,taj se širi,a kako se on širi ,tako se širi i znanje o tim prekrasnim ribama i te ribe nekako si utvrduju svoju poziciju,koja jim i pristaje.

I eto da završim:Hvala svima koji ste pisali i ja se nadam da ćete još pisati,jer zbog vašeg interesa,zbog vaših zapažanja,te vaših iskustva i na kraju krajeva vaše volje,te vaše ljubavi prema tim ribama, pokrenulo se više od: Pa kako još nisam uočio ništa....

A eto još na više hiljaditih postova ,neka još više blista snaga Ciklida

Tako zapisao,kad je dolazio 1000 post,a sadeto dolazi več 2000 post.Stvarno nemam reči,kako bi sad napisao,da sam povodom toga dogadaja jako radostan,ustvari srce mi igra .

pa ako smo prvih 1000 postova gradili osnovicu,sad se u narednih 1000 postova več teorija pretvarala u praksu ,postavljanjem ciklid tanka,a i zbog toga i nekih novih problema u vezi ciklida,ali smo skupa,ja se nadam , njih i rešili.

Intetres se i preusmerio,od početnih Malawi ciklida,na Tanganyika,Južnoameričke te pomalo i azijske.

Javljali se novi fanovi i ciklid zaluđeniki,pa sve to opet govori u prid,da ciklidi jesu ribe,koje su itekako zanimljivi,zbog karaktera,boja ,kao zanimljivi akvaristički žitelji.

I tako idemo 3000 postom u susret,sa novim problemima.rješenjem ovih,te idejama,ali neka nas sve druži snaga ciklida.

Bojko
Zaslužni član

Zaslužni član
Cichlidae King

Poslato: 16.10.2004 u 08:58 | IP Prijavljen Citiraj Bojko

Citiraj: Bojko

I tako idemo 3000 postom u susret,sa novim problemima.rješenjem ovih,te idejama,ali neka nas sve druži snaga ciklida.

Stvarno eto još malo pa i taj 3.000 post,ko da smo sa tim probili "zvučni zid".Jel to malo ili pak puno,mogu samo da reknem,da jeste puno,jer o ciklidima se piše onako intenzivno oko godinu dana.

I kako je sve živo,i kod autora postova nalaze se novi vlasniki tih ciklida,a pitanja nikad kraja.A sve to navodi ,da su ti ciklidi stvarno se nekako prihvatili i polako če i oni doči na mesto koje im pripada,dakle u nadi ,da se još više akvarista odluči na njih.

A i pitanja,su sve više usko specifična,što me navodi na misao,da ako je bilo prvih 1.000 postova više manje upoznavanje njima,drugih 1.000 postova,eto več se puno pitalo o uredjenju,nekom vrstama,hemizmu vode i slično,a dok su u treči 1.000 postova ,več bile iznjete i neke nove ideje,nekinovi uvidi,ustvari sve se polako ali sigurno diže na viši nivo,što je ujedno i zanimljivo,jer ponekad i mene koje pitanje natera,da se više angažujem oko nekog odgovora,dakle i moja male sive celije moraju da rade.

Šta če biti u budućnosti,ja se samo mogu nadati još neki veči ekspanziji tih ciklida,još nekim večim angažovanjem ostalih ciklidaša,kako bih mogao ja uživati čitajuči postove i sam sebi na kraju reči:Uh kako dobar odgovor ili vidi ti ciklidaše,kako brzo uče........jer meni do penzije samo još 22 godine

I več unapred čestitke onome ko napiše i taj 3.000 post.

Snaga ciklida.

Bojko
Zaslužni član

Zaslužni član
Cichlidae King

Poslato: 17.10.2004 u 19:51 | IP Prijavljen Citiraj Bojko

Pa pošto nema nikoga,eto ja da sečem taj godijski vozao i nekako simbolički uletim u 3.000 post.

I tako sad treba iči samo sa jasnom vizijom 4.000 postu u susret.

Nenad
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 05.05.2003
National Flag of Makedonija Makedonija, Gostivar
Poruka: 1432
Poslato: 17.10.2004 u 20:27 | IP Prijavljen Citiraj Nenad

Otkucao si 3000 postova??? Kako to da ne primetimo? Sram nas bilo!

Bojko, cestitam! Siguran sam da ni jedan od tih postova nije suvisan!

Bojko
Zaslužni član

Zaslužni član
Cichlidae King

Poslato: 19.10.2004 u 23:28 | IP Prijavljen Citiraj Bojko

Pa pošto je bila jedna tema premeštena,eto opet nam fali malo postiča do te 3.000 brojke.

No još jedna vest.Na www.akvarij.net pre neki dan su otvorili isto novi podforum:Ciklidi,no to nije znak,da se o ciklidima nije i prije pisalo,več je to samo osvanuče Ciklid godine.

Šta očemo,ciklidi su sad postali jako zanimljivi,pa se i akvariste više i više odlučuju za njih.To je bio ujedno i dobar potez.

Ali po volji moderatora na tom sajtu,eto postao sam moderator i tamo.

Pošto je to za mene neka časna funkcija,naravno moram se brinuti kako bi je odradio dobro,korektno,naravno sve u smislu podizanja i širjenja ciklidistike.

To ustvari nije ništa tako strašno,samo malo če me vreme kočiti,jer,modertoar sam i na www.ciklidi.org,pa pišem neke tekstove za AQM,pa deca koja idu u školu,pa kučni ljubimci......,pa če mi ponekad nestati i vremena,da šta napišem,onako redovno,kao što dosad,no ali sve ču postove čitati ko dosad i odgovoriti,možda ne isto veče ali odgovorit ču.

Toliko,no bude li što hitno,onda nema frke za odgovor

Nenad
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 05.05.2003
National Flag of Makedonija Makedonija, Gostivar
Poruka: 1432
Poslato: 22.10.2004 u 20:16 | IP Prijavljen Citiraj Nenad

Bojko, moderator svih foruma! 
A ja se cudim sto se malo redje javljas... A i ja imam ponekad probleme sa forumom, pa evo i sa ovim postom kasnim. Bojko, otvorio sam www.ciklidi.org , ali ne mogu da se registriram. U cemu je stvar, dali taj forum radi kako treba?

Bojko
Zaslužni član

Zaslužni član
Cichlidae King

Poslato: 05.12.2004 u 11:25 | IP Prijavljen Citiraj Bojko

uprkos,onome što sam napisao u temi -"gdje su ti Moderatori",opet sam čitao poruke,koje sam dobio na PP,pa opet čitao neke teme,ne mogu i ne mogu napustiti ciklidaše.Puno ih je krenulo u ciklidistiku,baš odavde i njima sam puno toga još dužan.

Iako me je sve zbivanje i postupci oko toga pretreslo i šokiralo ,ipak ne mogu se sad ovako kukavičluk povuči.Ne ,ipak je snaga ciklida ona koja je nadjačala.

Ciklidaši smo ciklidaši,i moramo pomoči jednom drugome,šta ču drugo.

Pogotovo,da sam se tako odlučio bio je PP jednog ciklidaša,koji me pitao:Kako ču ja sad da uradim ciklid akvarij bez tebe i to je stvarno ono što me i nateralo,da progutam slinu i da se vratim ciklidima.
Nisu ciklidi krivi za to što se dešavalo na sajtu,nisu nit ciklidaši,pa eto mene opet tu,gdje mi je i mesto.A eto i ciklidašice su se pojavile,samo jeste snaga ciklida udarila i njih,pa se nadam da če se i one pojavljivati sve više i više.

I kad sam sve to razmislio,stvarno ispao bi "seronja",da bih ovako ostavio sve što sam uradio svojim radom,a pogotovo što nekim akvaristima značim puno više od Bojka,i to se ne baca tek tako.

Ukratko da ponovim:volim da pišem o ciklidima,volim da pomognem novim i novim ciklidašima,tako ja napisao,a opet te su reči pobedile nad razočarenjem.

Eto vidite,šta to uradi snaga ciklida.

DusanN
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 27.01.2003
National Flag of Srbija Srbija, Pančevo
Poruka: 658
Poslato: 05.12.2004 u 11:52 | IP Prijavljen Citiraj DusanN

Bojko , car si !!! Ovo je najlepša vest za sve nas koji se bavimo ciklidima !!!

P.s Ciro triput meri jedanput seci

Pozdrav!!!

Skok na forum Ukupno strana: 5 1 2 3 4 5

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2461 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2