Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 63
Gostiju: 63
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4341
Najnoviji korisnik foruma: Ljupco mk
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Vidi zadnju poruku Japanke bolesne!
Forum: Bolesti riba

Poslata: 30.04.2016 u: 12:13

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Novosti
 Akvaristika » Novosti
Tema Naslov: Nova verzija sajta Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 3 1 2 3
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Cira
Administrator

Administrator

Član od: 13.01.2003
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 3386
Pol: Muški
Poslato: 15.11.2003 u 07:18 | IP Prijavljen Citiraj Cira

Mislio sam da će prelazak biti lakši i bezbolniji i da će sajt biti samo par sekundi )minuta) off-line ali nije uspelo kako sam zamislio pa je u periodu izmedju 21 i 23:30h sajt bio nedostupan. Doduse tek danas popodne sam primetio da nisam prebacio ni jednu sliku koja se pojavljuje da starom delu sajta (ne foruma) ali je i to rešeno.

U svakom slučaju sada samo ponovo on-line.

It's nice to be important but it's more important to be nice.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Cira's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Cira Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Cira Poseti Cira's Homepage

Jasenka
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 08.06.2003
National Flag of Hrvatska Hrvatska
Poruka: 191
Pol: Ženski
Poslato: 15.11.2003 u 23:02 | IP Prijavljen Citiraj Jasenka

Cira, Predivan ti je sada site,  puno pregledniji i posebno mi se sviđa što si stavio da se vide zadnjih 10 postova, što je puno brže i efektnije, jer puno puta jednostavno nisam imala vremena pregledavati! Svaka čast!!

Nenad
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 05.05.2003
National Flag of Makedonija Makedonija, Gostivar
Poruka: 1432
Poslato: 16.11.2003 u 10:47 | IP Prijavljen Citiraj Nenad

Juce nisam mogao da se prijavim za komentar,ali eto me sada!

Znaci:

Cira
Administrator

Administrator

Poslato: 16.11.2003 u 22:33 | IP Prijavljen Citiraj Cira

Citiraj: Nenad
Juce nisam mogao da se prijavim za komentar,ali eto me sada!

Poblemi sa forumom ili nesto sa tvoje strane?

Citiraj: Nenad
  Znaci:

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Cira's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Cira Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Cira Poseti Cira's Homepage

ggoran
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 22.10.2003
Poruka: 139
Poslato: 22.11.2003 u 08:33 | IP Prijavljen Citiraj ggoran

Sajt je sada mnogo bolji i pregledniji.

A  i kako mi se cini sve je vise novih clanova.

Neka se samo tako nastavi,jer sto nas je vise bice vise i saveta, razlicitih iskustava,informacija . . .

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi ggoran's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor ggoran

Svitac
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 30.11.2003
Poruka: 369
Poslato: 01.12.2003 u 04:23 | IP Prijavljen Citiraj Svitac

Evo i ja da se pridruzim pohvalama .. lepo izgleda forum i funkcionise .. sa kompletnim sadrzajem nisam upoznat ali se nadam u nekoliko dana da cu vas stici ..

Vaske
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 16.12.2003
National Flag of Srbija Srbija, Pančevo
Poruka: 156
Poslato: 14.01.2004 u 18:27 | IP Prijavljen Citiraj Vaske

Ciro, sajt je odličan.

Da li možeš da namestiš da odabir stranica (kada ih ima više) jedne teme, bude i na vrhu strane? Ako sam na vrhu strane, da bih promenio stranu, moram da idem do dna. Shvataš?

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Vaske's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Vaske

Cira
Administrator

Administrator

Poslato: 14.01.2004 u 19:36 | IP Prijavljen Citiraj Cira

Po meni to nema logike jer prvo trebas da pregledas tu stranu pa onda da ides na sledecu ali ima u slucaju koji tebe muci (barem ja mislim da je to problem jer i meni smeta):

Na nove teme ides tako sto kliknes na link sa leve strane i on te uvek prebaci na PRVU stranu sajta. Po meni bilo bi logicnije da te baci na poslednju stranu ali onda oni koji nisu par dana bili prvo gledaju psolednju stranu.

Resenje je ovo: da na linkovima sa poslednjih 10 poruka linkovi izgledaju ovako:

Tema bla bla 1 2 3 4...x

Pa da ti mozes da kliknes na koju stranu zelis da se prebacis?

Da li bi to bilo OK?

ggoran
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 22.10.2003
Poruka: 139
Poslato: 14.01.2004 u 20:07 | IP Prijavljen Citiraj ggoran

Da,da to je pravo resenje.I mene muci isti problem.Svaki dan otvaram ovaj forum i neke stvari gledam po 1000 put.Hoces li moci to Ciro da promenis?

Sajt je odlican!

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi ggoran's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor ggoran

Vaske
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 16.12.2003
National Flag of Srbija Srbija, Pančevo
Poruka: 156
Poslato: 15.01.2004 u 02:14 | IP Prijavljen Citiraj Vaske

Drago mi je da smo se razumeli.

Smatram da bi problem trebalo piramidalno rešiti:

Svi se ulogujemo na sajt "Akvaristika"; Deoba korisnika sajta krene po navigaciji sajta od kojih je jedna "forum"; tu se delimo na oblasti, pa na teme, itd. Sve ovo pišem zbog činjenice da u zadnjoj "čestici" foruma učestvuje par zainteresovanih članova koji su upoznati sa početkom i razradom teme. Zanimaju nas zadnji komentari. S'toga smatram da članovi koji aktivno učestvuju u razradi konkretne teme trebaju imati prioritet pri definisanju konfornosti sajta.

Nemam nameru da kritikujem, dapače (što bi rekli braća hrvati). Šta mislite o postavci da se otvaranjem konkretne teme najpre vidi zadnja poruka (okrenuti red prikazivanja – od najnovije prema starijim). Jednostavno, osećam potrebu da što pre dođem do zadnjih poruka, jer aktivno učestvujem i znam šta je juče ispisano. Ovo je samo moje mišljenje. Možda i nisam u pravu. U svakom slučaju, želim da sajt bude još bolji (ako je to uopšte moguće).Clap

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Vaske's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Vaske

Cira
Administrator

Administrator

Poslato: 15.01.2004 u 09:41 | IP Prijavljen Citiraj Cira

Citiraj: Vaske

Drago mi je da smo se razumeli.

Smatram da bi problem trebalo piramidalno rešiti:

Svi se ulogujemo na sajt "Akvaristika"; Deoba korisnika sajta krene po navigaciji sajta od kojih je jedna "forum"; tu se delimo na oblasti, pa na teme, itd. Sve ovo pišem zbog činjenice da u zadnjoj "čestici" foruma učestvuje par zainteresovanih članova koji su upoznati sa početkom i razradom teme. Zanimaju nas zadnji komentari. S'toga smatram da članovi koji aktivno učestvuju u razradi konkretne teme trebaju imati prioritet pri definisanju konfornosti sajta.

Ovo mi nije bas najjasnije

Citiraj: Vaske

Nemam nameru da kritikujem, dapače (što bi rekli braća hrvati). Šta mislite o postavci da se otvaranjem konkretne teme najpre vidi zadnja poruka (okrenuti red prikazivanja – od najnovije prema starijim). Jednostavno, osećam potrebu da što pre dođem do zadnjih poruka, jer aktivno učestvujem i znam šta je juče ispisano. Ovo je samo moje mišljenje. Možda i nisam u pravu. U svakom slučaju, želim da sajt bude još bolji (ako je to uopšte moguće).Clap

Problem je taj sto mali broj ljudi zna kako je tema pocela i valjda je potrebno da prvo vidimo pitanje pa tek onda odgovore. Toje lepo reseno kada odtvoris pojedinu oblast npr Ribe pored svake teme na kraju se nalazi link na poslednju poruku u nizu. To je ona zelena stralica koja pokazuje na desno na kraju linije.

Ako pricamo o Poslednjih deset poruka onda ce slicno resenje i tu resiti problem. Samo da mi malo daju vremena u firmi.

Cira
Administrator

Administrator

Poslato: 15.01.2004 u 09:44 | IP Prijavljen Citiraj Cira

Ustvari sada kada bolje razmilsim: Nema potrebe da se prikazuju sve stranice nego samo link na prvu i na poslednju poruku.

Onaj koje vec otvarao ici ce na kraj a onaj ko nije ici ce na pocetak. Ako je tema kraca od jedne strane i pocetak i krac ce biti isti.

Hvala na primedbi Vaske.

Cira
Administrator

Administrator

Poslato: 15.01.2004 u 20:49 | IP Prijavljen Citiraj Cira

Sredjeno!

Zelena strelica vodi na poslednju poruku u toj temi.

Octopus
Gost

Gost

Član od: 13.01.2004
Poruka: 1014
Poslato: 15.01.2004 u 21:00 | IP Prijavljen Citiraj Octopus

Bravo Ciro sad je mnogo lakse!

Skok na forum Ukupno strana: 3 1 2 3

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2305 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2