Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 70
Gostiju: 70
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4334
Najnoviji korisnik foruma: AnitaT
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Vidi zadnju poruku Japanke bolesne!
Forum: Bolesti riba

Poslata: 30.04.2016 u: 12:13

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Tehnike fotografisanja
 Akvaristika » Tehnike fotografisanja
Tema Naslov: Kako da napravim sopstvenu galeriju Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum  
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Firtz
Član

Član

Član od: 29.08.2005
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 27
Pol: Muški
Poslato: 25.10.2005 u 16:37 | IP Prijavljen Citiraj Firtz

u stvari kako da napravim svoj foto album. Imam dostta slika koje bih pokazao, pa me interesuje kako da ih postavim.

Hvala na pomoći.

PS. nisam duduk za komp, ali koristim Opera browser pa mi se dešava da se ne vide sve opsije kao u IExploreru
a nemam želju da koristim njega.

Hvala još jednom

KaBoom
Zaslužni član

Zaslužni član
Sporcki referent & money maker

Član od: 06.09.2004
National Flag of Srbija Srbija, Novi Sad / Pivnice
Poruka: 984
Poslato: 06.11.2005 u 23:42 | IP Prijavljen Citiraj KaBoom

Misliš da imaš slike u Foto Albumu ovde na akvaristici ili nešto privatno na netu?
Sve slike koje pošalješ na server se pojavljuju pod tvojim nickom u Foto Album-u (ovde na akvaristici, naravno). Otvoriš neku temu i klikneš dugme za slanje slike na server (mislim da je predzadnje dugme iznad polja za pisanje teksta u poruci), izabereš sliku i pošalješ na server. i tako sve slike. Naravno, onda temu ne pošalješ, već klikneš Resetuj Formular. Slike će biti u Foto Albumu. Nadam se da sam pomogao...

Firtz
Član

Član

Poslato: 14.11.2005 u 20:25 | IP Prijavljen Citiraj Firtz

Pokušao sam da tako napravim svoj foto album, i veruj da nije upalilo.

Dajte , ljudi, pomagajte. Želim i ja da imam svoj foto album.

Pozdrav

dr Bouz
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 16.10.2004
National Flag of Srbija Srbija, Novi Beograd
Poruka: 502
Poslato: 14.11.2005 u 20:40 | IP Prijavljen Citiraj dr Bouz

hm. (mozda je stvarno do browsera? - ovo ne znam - lupam).

- sad sam otvorio svoju galeriju - koju baj z vej nisam "pravio" zasebno - sve slike koje sam postovao po raznoraznim temam - nalaze se tu. - tako daa... ne znam ko'ko sam ti pomog'o.

KaBoom
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 14.11.2005 u 23:43 | IP Prijavljen Citiraj KaBoom

Fritz sve slike koje postaviš u temama (postuješ), odnosno pošalješ na server se nalaze pod tvojim nick-om u foto albumu... A i nalaze se tri slike koliko vidim. Ovo je link ka tvom foto albumu: http://www.akvaristika.org/PhotoAlbum.asp?ShowSub=firtz. Nije mi jasno kako onda nemaš svoj foto album, kad već postoji i ima nekih slika... Da postaviš nove slike, sem one tri koje se tamo već nalaze sledi uputstva koja sam ti dao u prethodnom postu. Nadam se da sam ti bar malo pojasnio i pomogao, ako ne - pitaj dalje, pa ćemo pokušati još jednostavnije da objasnimo...
Pozdrav i sretno!

KaBoom
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 14.11.2005 u 23:46 | IP Prijavljen Citiraj KaBoom

I da, i ja koristim Operu, ali je ovaj forum kompatibilan sa IExplorer-om, tako da su "funkcije" dugmića prikazane samo u Exploreru, dok su u obliku koda (javascript) prikazani u Operi. Znam zašto ne koristiš Explorer i slažem se, ali ti preporučujem da ipak ovaj sajt otvaraš (bar za početak) u Explorer-u (bezbedan je što se tiče virusa, nema pop-up-a...) da skontaš malo opcije...

Ribica Marica
Član

Član

Član od: 10.10.2005
National Flag of Hrvatska Hrvatska, Osijek
Pol: Ženski
Poslato: 15.11.2005 u 08:18 | IP Prijavljen Citiraj Ribica Marica

Koristim Mozillu Firefox i ovaj forum vidim bez ikakvih problema, također sam napravila i svoju galeriju na forumu, koju ovim putem bezočno reklamiram , bilo je sve ok. Ono što želim reći je da preporučam korištenje Mozille jer je fenomenalna i stoput bolja od Opere!!  IE neću ni spominjati! 

Šifra: spremna na flejm.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Ribica Marica's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Ribica Marica Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Ribica Marica

Firtz
Član

Član

Poslato: 15.11.2005 u 09:39 | IP Prijavljen Citiraj Firtz

Kaboom Hvala na savetima. Moj foto album se ipak pojavio, na moju veliku radost. Hvala i svima koji su mi pomogli, i dali svoj doprinos unapredjennju mog nivoa znanja... Šalim se, dešava se da Opera malko zeza, ne znam zašto, ali toliko sam navikao na nju da mi se sada ne menja niti prelazi na Firefox... koliko god on bio dobar.

Hvala još jednom svima ...

Sn00py
Zaslužni član

Zaslužni član
Pomahnitala rotkvica

Član od: 07.03.2004
Poruka: 1524
Pol: Nije unešeno
Poslato: 15.11.2005 u 13:53 | IP Prijavljen Citiraj Sn00py

Takodje sam imao problema sa operom prilikom otvaranja foruma i odredjenih opcija...
Zvuchace kao neki top shop, ali stvarno od kada sam preshao na Firefox, ti problem isu nestali... [jao kako sam sebi ogavno zvuchim kada ovako neshto napishem...]

Probaj sa zamenom browsera...

KaBoom
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 15.11.2005 u 15:10 | IP Prijavljen Citiraj KaBoom

Pa problemi se javljaju, kao što rekoh jer je forum "napravljen" da radi na Exploreru... Koristio sam i ja Mozillu, sada koristim Operu, ali forum ipak najbolje radi u IE (vide se sve opcije, stranice su lepo prikazane...).
Firtz drago mi je što radi, već sam se zapitao da nije možda problem u Galeriji Akvarijuma a ne u Foto Album-u (možda si pogrešno napisao ), ali bitno je da smo se sporazumeli i da radi!
Pozdrav!

Ribica Marica
Član

Član

Član od: 10.10.2005
National Flag of Hrvatska Hrvatska, Osijek
Pol: Ženski
Poslato: 15.11.2005 u 15:29 | IP Prijavljen Citiraj Ribica Marica

Citiraj: Sn00py
Zvuchace kao neki top shop, ali stvarno od kada sam preshao na Firefox, ti problem isu nestali...

Click on image to open in new windowClick on image to open in new windowClick on image to open in new window
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Ribica Marica's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Ribica Marica Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Ribica Marica

Tetra
Član

Član

Član od: 04.04.2006
National Flag of Srbija Srbija, Krčedin
Poruka: 55
Poslato: 16.04.2006 u 15:04 | IP Prijavljen Citiraj Tetra

moguće je da imaš virus ja sam slike radio u svim dozvoljenim formatima i velčinama pa nisam mogao da pošaljem tek posle rušenja sistema je sve proradilo kako treba
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Tetra's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Tetra Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Tetra

Skok na forum  

Ako želite da pošaljete odgovor na ovaj niz, uloguj
Ako još niste član foruma, rešenje je registracija

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2344 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2