Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 28
Gostiju: 26
Robota: 2
Članova: 0
Broj članova: 4296
Najnoviji korisnik foruma: Laki1974
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Autor: Dario
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Vidi zadnju poruku Japanke bolesne!
Forum: Bolesti riba

Poslata: 30.04.2016 u: 12:13

Vidi zadnju poruku koja je ovo biljka
Autor: Baia82
Forum: Biljke

Poslata: 27.02.2016 u: 17:40

Vidi zadnju poruku Sve se vrača
Forum: Komentari, želje i pozdravi

Poslata: 21.02.2016 u: 13:14

Vidi zadnju poruku Daphnia!
Autor: Spirok
Forum: Ribe - Ishrana

Poslata: 20.02.2016 u: 21:05

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Novosti
 Akvaristika » Novosti
Tema Naslov: Druženje, klopa i doskočice #6 Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 4 1 2 3 4
Anketno pitanje : Da li dolazite na novo okupljanje www.akvaristika.org?
Ponuđeni odgovori Glasova Statistika
15 [ 65.22% ]
6 [ 26.09% ]
2 [ 8.70% ]
Ne možete glasati na ovom glasanju.
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Rogus
Administrator

Administrator

Član od: 15.10.2003
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 3443
Pol: Muški
Poslato: 06.04.2005 u 22:55 | IP Prijavljen Citiraj Rogus

Citiraj: Argus
Mislim, sta reci !!!!!

Eto bio sam do Pinka. Naravno opet su mi rekli kako oni ne prave rezervacije, ali najverovatnije će i ovaj put napraviti izuzetak. To ćemo znati do sutra u 18:00, jer već postoji jedna rezervacija u našem terminu, ali danas nisu znali da li to nas isključuje.

Za slučaj da otpadne Pink, danas smo se dogovarali da Pančevci naprave rezervaciju u nekom restoranu tamo. Red je uostalom možda da se malo pomerimo. Prevoz ćemo nekako da organizujemo u tom slučaju.

Topčider ostaje jedino da s edogoovrimo u koje vreme nešto oko 12, ako okupljanje ostaje za 14.

Ajde znam da ste nestrpljivi i da vas opušteni admin nervira, al na kraju ćemo opet da se vidimo.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Rogus's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Rogus Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Rogus

Ognjen11
Član

Član

Član od: 28.03.2005
Poruka: 41
Poslato: 07.04.2005 u 11:50 | IP Prijavljen Citiraj Ognjen11

Kada i gde?
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Ognjen11's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Ognjen11

Rogus
Administrator

Administrator

Poslato: 07.04.2005 u 20:05 | IP Prijavljen Citiraj Rogus

Eto dobri konobari Pinka su odlučili i ovaj put posle odgovarajućeg ubeđivanja da učine ustupak i tako zarade još para na nama.

Mi smo se u pregovoru sa svoje strane obavezali da se pojavimo u formaciji od 15 ljudi u nedelju 10. aprila 2005. u 14:00 časova.

Pa da pobrojimo i proverimo prijave:

1. StarChaser
  2. Beli
  3. Sn00py
  4. KaBoom?
  5. Komex
  6. Goxxx
  7. Gliga
  8. GligaG ?
  9. NeO?
  10. Vanja
  11. DusanN
  12. Srle?
  13. Eddie?
  14. Ognjen 11?
  15. Argus?
  16. Jan
  17. Marina
  18. Vedran
  19. Admin #1
  20. Admin Admina #1
  21. mua

Ukoliko sam nekog prevideo izvinjavam se unapred. Naravno da ukoliko dođemo u većem broju od 15 imaćemo taktičku prednost i moći ćemo bolje da zaposednemo slobodni prostor.

Što se tiče šunjanja po Topčiderskom parku to zakazujem za 12 časova na platou ispre Miloševog Konaka. Možete poneti neke teglice ili kese za gamaruse i drugi plen koji ćemo uhvatiti. Ja ću da obezbedim pribor za prikupljanje rakova i najverovatnije i jednu binokularnu lupu da bi se to sve moglo lepše pogledati. Do ovog parka najlakše se stiže vlastitim prevozom ali nije mnogo teže ni gradskim tramvajem br. 3.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Rogus's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Rogus Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Rogus

Rogus
Administrator

Administrator

Poslato: 07.04.2005 u 20:13 | IP Prijavljen Citiraj Rogus

Poseban dodatak za NeO-a, Sn00py-a, Komexa i ostale avanturiste - uputstvo za stizanje do Miloševog konaka.

1. Početna stanica Slavija, prevoz tramvaj br. 3 kreće niz Nemanjinu
  2. stanica na Železničkoj stanici (ovde nipošto ne menjati prevoz, ostati u tramvaju)
  3. stanica kod II Beogradsko suda (šta reći, sve u svoje vreme)
  4. stanica Mostar (ne niste stigli u drugi grad, samo ste na dobrom putu)
  5. stanica Beogradski sajam (ne prepustiti se masi naroda koja napušta tramvaj, stegnuti rukohvat i ponavljati na glas Gamarusi, Gamarusi)
  6. stanica kod Ruske ulice (zapravo još uvek ste kod sajma, ne podleći uputstvima drugih putnika koji će vam možda blagonaklono reći da ste stigli kod Gamaruske ulice)
  7. stanica Gospodarska mehana (odoleti mirisu kujne, nastaviti put)
  8. stanica Park I (u suštini možete izaći i ovde, ali budući da do dogovorenog mesta ima oko 500m bolje je ne rizikovati, takođe u kraju se šire zavodljivi mirisi okolnih restorana)
  9. stanica Park II (vrlo moguće da se ova stanica zove Knežev lad po obližnjem restoranu, lagano napustiti tramvaj okrenuti se ka njemu, pošto vozilo napusti stanicu pogledati ispred sebe preko šina, opaziti pomenuti restoran i drugu malo dalju građevinu, preći šine krenuti ka tom zdanju, opet u mimohodu se ne obazirati na restoran)
  10. ako ste još uvek u tramvaju vratite se stanicu unazad i po napuštanju tramvaja napravite nalevo krug, dalje kao u tački 9

I na taj način će te nas lako naći.

Sn00py
Zaslužni član

Zaslužni član
Pomahnitala rotkvica

Član od: 07.03.2004
Poruka: 1524
Pol: Nije unešeno
Poslato: 07.04.2005 u 21:05 | IP Prijavljen Citiraj Sn00py

Khm...

Bojko
Zaslužni član

Zaslužni član
Cichlidae King

Član od: 31.10.2003
National Flag of Slovenia Slovenia
Poruka: 2375
Poslato: 07.04.2005 u 21:16 | IP Prijavljen Citiraj Bojko

E dugo se več spremam,pa da pitam:šta su to doskoćice?,da znam za neki drugi put.

Rogus
Administrator

Administrator

Poslato: 07.04.2005 u 22:24 | IP Prijavljen Citiraj Rogus

To su dovitljive šale pomoću kojih se popravlja raspoloženje - cake, fore i fazoni... Ma videćeš kad stigneš, a i vreme ti je da neke spremaš.

Rogus
Administrator

Administrator

Poslato: 08.04.2005 u 00:09 | IP Prijavljen Citiraj Rogus

Eto i jedna lepa fotka iz samog parka. Pozajmljena iz albuma CyberKat.

Click on image to open in new window

Ognjen11
Član

Član

Član od: 28.03.2005
Poruka: 41
Poslato: 08.04.2005 u 08:37 | IP Prijavljen Citiraj Ognjen11

A sta ako bude lose vreme,kao sto je i najavljeno (kisa,pad temperature)?
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Ognjen11's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Ognjen11

Rogus
Administrator

Administrator

Poslato: 08.04.2005 u 12:45 | IP Prijavljen Citiraj Rogus

Ako su Mrvicine kolege najavile onda sigurno ništa od kiše. A ako je baš i bude, ko voli može da prošeta i po kiši, ostali u 14h u Pink.

Pokemon
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 13.01.2005
National Flag of Srbija Srbija, Kučevo
Poruka: 102
Poslato: 08.04.2005 u 12:49 | IP Prijavljen Citiraj Pokemon

LJudi, mogu samo da vam kazem lepo se provedite, i iskoristite to vreme sto bolje mozete! Zao mi je sto ne mogu da prisustvujem tom lepom dogadjaju.

Pozdrav Pokemon

I wish I had an angel
For one moment of love
I wish I had your angel
tonight
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Pokemon's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Pokemon

Sn00py
Zaslužni član

Zaslužni član
Pomahnitala rotkvica

Član od: 07.03.2004
Poruka: 1524
Pol: Nije unešeno
Poslato: 08.04.2005 u 13:18 | IP Prijavljen Citiraj Sn00py

Mrvica je predvideo kisu za zadnju Jaltu, pa je bilo sunce, sto se mene tice, cekacu vas u Pinku... Valjda...

Koliko sam izvalio do sada Komexa otpisite...

Bojko
Zaslužni član

Zaslužni član
Cichlidae King

Član od: 31.10.2003
National Flag of Slovenia Slovenia
Poruka: 2375
Poslato: 09.04.2005 u 11:08 | IP Prijavljen Citiraj Bojko

Iako sam bio mesec dana u Topćideru,nikako nisam imao vremena da si ogledam taj park,a to iz razloga što sam ležao u garnizijskoj bolnici.

No nekako sam se ,posle Rogusovog itinerarija,setio,da sam se i ja tamo vozio tramvajem,i da smo tad,pre 25 godina  išli i blizu nekog,u to doba novog naselja blokovima.

Znam da nema neke veze sa sutrašnjem okupljanjem,no opet neka tačka ,koju bih mogao da pogledam.

CyberKat
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 29.11.2003
National Flag of Srbija Srbija, Novi Sad
Poruka: 498
Pol: Ženski
Poslato: 09.04.2005 u 11:43 | IP Prijavljen Citiraj CyberKat

Bojko, evo ako zelis da evociras uspomene i na neke druge delove Beograda baci pogled na moju galeriju slika: http://www.geocities.com/cyberkat74/ 

Sa desne strane je mapa grada, kliknes na sliku i sa leve ti se otvore male slike iz tog dela grada (onda kliknes na te manje da vidis vecu sliku) Topcider je negde na dnu strane pa mora malo da se scroluje dole... ima i dve galerije koje nisu zavrsene... nestalo mi mesta na serveru al prebacicu ceo sajt na neku drugu adresu sa vise mesta kad budem stigla, jednog dana.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi CyberKat's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor CyberKat Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor CyberKat Poseti CyberKat's Homepage

Skok na forum Ukupno strana: 4 1 2 3 4

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2148 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2