Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 73
Gostiju: 73
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4332
Najnoviji korisnik foruma: Snehashah456
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Vidi zadnju poruku Japanke bolesne!
Forum: Bolesti riba

Poslata: 30.04.2016 u: 12:13

Vidi zadnju poruku koja je ovo biljka
Autor: Baia82
Forum: Biljke

Poslata: 27.02.2016 u: 17:40

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Novosti
 Akvaristika » Novosti
Tema Naslov: Okupljanje #5 www.akvaristika.org Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 5 1 2 3 4 5
Anketno pitanje : Dolazim na okupljanje 19.02.2005.
Ponuđeni odgovori Glasova Statistika
26 [ 50.98% ]
14 [ 27.45% ]
11 [ 21.57% ]
Ne možete glasati na ovom glasanju.
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
zarev
Član

Član

Član od: 24.11.2004
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 67
Pol: Muški
Poslato: 15.02.2005 u 21:58 | IP Prijavljen Citiraj zarev

meni je strasno zao ali ja bi trebalo da radim u subotu,mislio sam da je tio u nedelju

tako da ne znam da li cu doci

pokusacu da se izvucem i dodjem ja inace zivim 10 minuta od pinka

ako nedodjem vidimo se sledeci put

Cira
Administrator

Administrator

Član od: 13.01.2003
Poruka: 3386
Poslato: 16.02.2005 u 00:10 | IP Prijavljen Citiraj Cira

Silvester i Akimon su se potrudili da za prošlo okupljanje objasne kako doći do tamo:

Hajde da probam da dam kratko objasnjenje kako se stize do Pinka.

Nalazi se u Zarkovu, tik do Ibarske magistrale. Ko dolazi autobusom najbolje je da koristi 51 sa Slavije (staje i kod Zelesnicke stanice) ili 56 za Zelenog venca. Silazi na prvoj stanici posle centra Zarkova ili, preciznije, kod Zarkovacke crkve. Tu kod stanice je neko sklasiste (stovariste) drvne gradje. Ako nije dovoljno precizno da kazem na jos jedan nacin: to je treca stanica nakon izlaska 51 na magistralu (Trgovacku ulicu) ili treca stanica posle Cukaricke padine, odnosno Djelmasevog servisa. Ako pogodite stanicu, vratite se nekih 10-ak metara nazad i prva ulica desno. Na nekih 100 - 150 metara sa desne strane se nalazi restoran Pink. To je ulica Solunskih boraca.

Ko ide kolima verovatno ce moci na osnovu ovog gore napisanog da se snadje, a ako ne neka pita pa ce da mu objasnimo.Sve o restoranu mozete videti na njihovoj zvanichnoj stranici. Ne znam da li bi to bila reklama ako bih je naveo  pa cu se zato strogo drzati pravila...ali zato evo slike iz Plana na kome restoran nije bio ucrtan, ali je sada vidno docrtan. Sa Zelenog Venca ide bus 56 a sa slavije 51.

Click on image to open in new window

Trudio sam se da bude jasno  nemojte mi zameriti... Ovako izgleda prilaz sa ulice. Ko ne moze da se snadje neka slobodno pita.

Click on image to open in new window

It's nice to be important but it's more important to be nice.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Cira's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Cira Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Cira Poseti Cira's Homepage

CyberKat
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 29.11.2003
National Flag of Srbija Srbija, Novi Sad
Poruka: 498
Pol: Ženski
Poslato: 16.02.2005 u 18:09 | IP Prijavljen Citiraj CyberKat

NIJE treca stanica od Cukaricke padine nego PETA! I nije desno nego levp pa preko ulice (to je mene bas zbunilo prosli put pa odoh u pogresnom pravcu i umal ni ne nadjoh taj Pink) ...doduse to levo/desno sve zavisi odakle ko dolazi. Najbolje je reci  100-150 metara UZBRDO i nemoz' da promasite
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi CyberKat's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor CyberKat Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor CyberKat Poseti CyberKat's Homepage

Argus
Član

Član

Član od: 22.03.2004
National Flag of Srbija Srbija, Novi Sad
Poruka: 77
Poslato: 16.02.2005 u 22:13 | IP Prijavljen Citiraj Argus

Zelim vam lep provod

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Argus's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Argus

Marko P
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 21.01.2003
National Flag of Srbija Srbija
Poruka: 314
Poslato: 16.02.2005 u 23:35 | IP Prijavljen Citiraj Marko P

Citiraj: NeO
OK sada tek mozete da nam se smejete kada se sva trojica izgubimo na putu do Pinka!

ma trebalo bi da im ugradimo gps, pa da onda na pomenutom laptopu ili na nekom vecem skrinu pribavljenom samo za tu priliku gledamo tri tachkice kako nasumichno lutaju mapom grada i smejemo se... ;)))

ja kao neshto pricham, a meni je orijentacija... :) ..takva da bih u subotu mogao da zavrshim kod glige u vlasotincu.. :) a dane i nenade, ni vi nemojte da se iznenadite ako vam promrzli neznanac pokuca na vrata.. ;)

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Marko P's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Marko P

Cira
Administrator

Administrator

Član od: 13.01.2003
Poruka: 3386
Poslato: 17.02.2005 u 00:24 | IP Prijavljen Citiraj Cira

To me podesti da je Mrvica nudio ručni GPS uređaj da im pozajmimo da se ne pogube.

It's nice to be important but it's more important to be nice.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Cira's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Cira Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Cira Poseti Cira's Homepage

Bojko
Zaslužni član

Zaslužni član
Cichlidae King

Član od: 31.10.2003
National Flag of Slovenia Slovenia
Poruka: 2375
Poslato: 17.02.2005 u 00:32 | IP Prijavljen Citiraj Bojko

Ma Cira,treba nekog iskusnog akvarista,forumaša,da se zaduži,da pokupi tu dvojicu ili više njih kod Konja,u blizini bioskopa Jadran,te da ih povede kroz Knez Mihajlovu,do hotela Moskve,ide se dolje na Zeleni Venac,tamo se na kraju istoga u slastičari popiju limunad,i skupa krenu na autobus koji ide za Žarkovo,to je jedini način,kamo bih ta mala četica mladih akvarista stigla na druženje.

P.s.I nemojte trošiti pare u prolazu ka Zelenom vencu/da ne bi kupovali koje kišobrane ili čarape/,nego sve pare potrošiti u Pinkiju

Sn00py
Zaslužni član

Zaslužni član
Pomahnitala rotkvica

Član od: 07.03.2004
Poruka: 1524
Pol: Nije unešeno
Poslato: 17.02.2005 u 00:40 | IP Prijavljen Citiraj Sn00py

Citiraj: Marko

ma trebalo bi da im ugradimo gps, pa da onda na pomenutom laptopu ili na nekom vecem skrinu pribavljenom samo za tu priliku gledamo tri tachkice kako nasumichno lutaju mapom grada i smejemo se... ;)))

Xexexe samo se nadam da cete malo da nas gledate, a malo i da nas uputite...

E ako ne budem dos'o zbog gubljenja, ispisujem se iz planinarskog drustva...

Inace imam GPS, ali nema opciju sa mapom, tako da ako ne dodje do neke donacije, velike su sanse da vise planinarenje ne bude drugi hobi!

Poz

Rogus
Administrator

Administrator

Član od: 15.10.2003
Poruka: 3443
Poslato: 17.02.2005 u 12:23 | IP Prijavljen Citiraj Rogus

Pa pošto je Ćira kriv za objavljivanje lažnih informacija, pošto je iskusni akvarista, zna gde je Pink i kako živi na mestu do kojeg naši dezorijentisani članovi mogu da dopešače mislim da je sasvim korektno da se prijavi za limunadu na Zelenjaku.

Neka se i MarkoP priključi toj družini, jer kako smo krenuli da se ne snalazimo biće više izgubljenih akvarista po Bgd nego u Pinku.

Arguse znao sam da ćeš da se javiš u ovoj temi. Vidimo se neki drugi put, kad otopi.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Rogus's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Rogus Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Rogus

NeO
Zaslužni član

Zaslužni član
This time next year I will be Admin!!!

Član od: 29.06.2004
Poruka: 815
Poslato: 17.02.2005 u 12:38 | IP Prijavljen Citiraj NeO

Za Marka ne znamo ni odakle dolazi, ne pise mu u profilu!!!

A imam ja GPRS na telefonu, jel to moze da pomogne? Samo nema kolor display pa ne znam da li moze da prikaze mapu!!!

Mislim da bi stvarno bilo bolje da se nadjemo sa nekim clanom koji je vec bio u Pinku! Ili da uzmemo taxi i kazemo: Vozi Misko u Pink!!! Ma nema tu ceka Ceca!!!
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi NeO's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor NeO Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor NeO

Marko P
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 17.02.2005 u 15:28 | IP Prijavljen Citiraj Marko P

Citiraj: NeO
Za Marka ne znamo ni odakle dolazi, ne pise mu u profilu!!!

ma nikako to da popunim.. ali pominjao sam valjda negde po forumu... munze.. ;)
..a snacicu se valjda i sam.. zel. ven. mi je okolni put.. ja cu probati dijagonalno... ;) ..preko vlasotinca... ;))

Citiraj: Sn00py
Xexexe samo se nadam da cete malo da nas gledate, a malo i da nas uputite...

naravno.. :) u pogreshnom smeru..  a onda nastavljamo sa veseljem.. ;)))

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Marko P's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Marko P

Sn00py
Zaslužni član

Zaslužni član
Pomahnitala rotkvica

Član od: 07.03.2004
Poruka: 1524
Pol: Nije unešeno
Poslato: 17.02.2005 u 17:31 | IP Prijavljen Citiraj Sn00py

Ih bre...
Kaki ste pa kako da se veselite bez nas???
Mislim mi kao mlade nade unosimo neku + energiju, a vi bez nas....

Eeeeee....

el Presidente
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 18.09.2004
National Flag of Srbija Srbija, Niš
Poruka: 578
Poslato: 17.02.2005 u 20:07 | IP Prijavljen Citiraj el Presidente

Zelim vam dobar provod.

Zao mi je sto ne mogu da dodjem, ali sta da se radi

Marko P
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 18.02.2005 u 15:48 | IP Prijavljen Citiraj Marko P

Sn00py, pa eto, unecete pozitivnu energiju time shto cete nas uveseliti svojom ulogom kao pomenute tri tachkice.. ;) btw, eto i nove ideje za animirani avatar.. ;)

..a ko kazhe da ce biti veselja bez vas.. :) pa tek ce biti veselja kad konachno stignete.. (blatnjavog lica, zapetljani u parchice bodljikave zhice.. i bez delova nogavica ostalih u zubima nekih kuca iz kraja... ;))

Skok na forum Ukupno strana: 5 1 2 3 4 5

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2461 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2