Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 28
Gostiju: 28
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4331
Najnoviji korisnik foruma: Adv.PA
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Vidi zadnju poruku Japanke bolesne!
Forum: Bolesti riba

Poslata: 30.04.2016 u: 12:13

Vidi zadnju poruku koja je ovo biljka
Autor: Baia82
Forum: Biljke

Poslata: 27.02.2016 u: 17:40

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Teraristika
 Akvaristika » Teraristika
Tema Naslov: Hitno potrebna hrana!!! Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum  
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Vaskezz
Član

Član

Član od: 24.09.2004
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 92
Pol: Muški
Poslato: 12.12.2004 u 03:18 | IP Prijavljen Citiraj Vaskezz

Da li neko zna gde se u Beogradu, bilo gde u Beogradu moze kupiti "ziva" hrana za stanovnike terarijuma? Treba mi bilo sta sem larvi muva!!! Neko mi je rekao da u TC Piramidi postoji jedna prodavnica ali nista detaljnije.

Molim bilo koga da me uputi, nemam nikakvu hranu za gekona i skorpiju... Pomrla mi je sva tenebrija, skorpija ne jede zivo meso a pritom i nista sto je manje od cvrcka. Gekon jede sve sem larvi muva. Sta da radim? Gde naci hranu u "cvrcaka"????

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Vaskezz's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Vaskezz Poseti Vaskezz's Homepage

Rogus
Administrator

Administrator

Član od: 15.10.2003
Poruka: 3443
Poslato: 13.12.2004 u 10:01 | IP Prijavljen Citiraj Rogus

Branko 321 ima tenebrije ili bi bar trebalo da ih ima jer sam mu dao kulturu.

Inace ova tvoja tema je za male oglase. A tamo bi trebalo da imaš jedan oglas sa prodajom insekata za teraristiku.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Rogus's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Rogus Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Rogus

Rogus
Administrator

Administrator

Poslato: 13.12.2004 u 10:03 | IP Prijavljen Citiraj Rogus

A evo i link ako te mrzi da gledaš.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Rogus's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Rogus Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Rogus

PaRTiZaN
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 03.08.2004
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Sarajevo
Poruka: 714
Poslato: 13.12.2004 u 15:55 | IP Prijavljen Citiraj PaRTiZaN

a joj nemojte mi brisati poruku djabe sam se trudio pisati je!

Rogus
Administrator

Administrator

Poslato: 13.12.2004 u 16:34 | IP Prijavljen Citiraj Rogus

Brisanje je mojih ruku delo. Znači na ovakvo VAskezzovo pitanje odma logično slede odgovori koji polako postaju reklamiranje. Tvoj i nije bio takav, ali sledeci jeste.

Obrisao sam oba i dodao upozorenje i link. Nisam zaključao temu, samo zato da bi neko dodao neki konstruktivan savet oko toga kako Vaskezz da pomogne svojim ljubimcima. Dakle ne da mu neko nešto prodaje kroz postove nego da mu otkrije neku hobističku tajnu koju možda nije znao.

Partizan ti si zaslužni član više od toga se ne može ovde, osim ako ne pišeš kvalitetno. Znači poruke tipa ove gore neće unaprediti ni tebe ni naš sajt.

PaRTiZaN
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 13.12.2004 u 16:47 | IP Prijavljen Citiraj PaRTiZaN

"Partizan ti si zaslužni član više od toga se ne može ovde"
Nekontam?

Ono ostalo svatam ali stvarno nemogu da razumijem da neko kupi neku zivotinju a kasnije je nema scim da hrani!

Esdy_11192
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 30.07.2004
Poruka: 162
Poslato: 14.12.2004 u 03:07 | IP Prijavljen Citiraj Esdy_11192

Nije bila moja reklama. Niti sam naveo neki telefon, ime ili adresu. Samo sam hteo da mi se javi privatno. JA ne gajim tenebrije, a neznam kakvu hobisticku tajnu sam mogao da mu otkrijem kada je upitanju njegovim problem !!! Samo sam mogao, sto sam i uradio, da mu kazem da nije problem da dobro hranjeni leopard gekoni mogu da izdrze 1-2 nedelje bez hrane.

Ja sam imao iste probleme pa sam hteo samo da mu kazem gde ja nabavljam tenebrije za sebe. Ako je to problemu cemu pisati postove.

Jos jednom, nisam uopste razmisljao o nekoj reklami.

P.S. Ono receno PaRTiZaN-u je veoma neumesno (blago receno) !!!

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Esdy_11192's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Esdy_11192

Esdy_11192
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 14.12.2004 u 03:27 | IP Prijavljen Citiraj Esdy_11192

Citiraj: Rogus

Branko 321 ima tenebrije ili bi bar trebalo da ih ima jer sam mu dao kulturu.

By the way, zar ovo nije reklama !!!

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Esdy_11192's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Esdy_11192

Rogus
Administrator

Administrator

Poslato: 14.12.2004 u 15:34 | IP Prijavljen Citiraj Rogus

Dušane reklama je ako Branko kani da prodaje tenebrije. Kada sam mu predao kulturu na njegovo pitanje koliko to košta rekao sam da je jednina njegova obaveza što se mene tiče da ih čuva dok ne bude prilike da ih da nekome drugom da se kultura ne bi izgubila.

Dakle moja pretpostavka je bila da će Branko da pokloni kulturu kao što se to većinom radi među članovima ovog sajta.

Isto tako bez tvog objašnjenja nisam znao da li ti prodaješ nešto od traženog.

Da ne bi bilo situacija kao što je ova članovi treba da koriste PP.

Citiraj: Partizan
a joj nemojte mi brisati poruku djabe sam se trudio pisati je!
I meni je teško da se bavim ovakvim stvarima. Ni ova poruka ne spada u ovu temu. Ljudi otvarajte nove teme kad vas nesto interesuje ili vam smeta. I pročitajte pravila foruma.

Citiraj: Rogus
Partizan ti si zaslužni član više od toga se ne može ovde, osim ako ne pišeš kvalitetno. Znači poruke tipa ove gore neće unaprediti ni tebe ni naš sajt.
Izvinjavam se Partizanu ako sam ga ovim uvredio. Izgledalo mi je kao da pišeš postove samo zbog postova. To je kratak tekst koji je trebalo da kaže, pošto imam uvid u to ko šta i koliko piše, a nisu mi bili jasni motivi sa kojima se ti uključuješ u veliki broj tema, da si brojem postova postigao najveći rang na sajtu jednog člana. Dobrim postovima i temama kao što je ona o mrestu Sturisoma može se dalje popravljati ugled.

Postovi radi postova razvodnjavaju teme i otežavaju njihovo praćenje. Ponekad se pogreši kad se skloni neki takav post, a nekad se ne izgubi na na liniji teme. Ovde to nije slučaj mojom i vašom greškom, ovo se pretvara u diskusiju koja nema nikakve veze sa pitanjem.

U svakom slučaju Vaskez je kroz info mail dobio tekstove vaših poruka tako da je ono što je obrisano obrisano samo za ostale.

PaRTiZaN
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 14.12.2004 u 15:44 | IP Prijavljen Citiraj PaRTiZaN

Pa ja i neznam da se moze dobiti veci rang sto neko ima vise postova.A onako i ovako kakve veze ima hocu li ja biti   clan ili moderator?

PA naravno da nepisem poruke samo radi broja   vec stvarno hocu i da pomognem nekom(ako mogu)

Esdy_11192
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 15.12.2004 u 01:45 | IP Prijavljen Citiraj Esdy_11192

U pravu si trebalo je verovatno da mu posaljem odmah sve skupa na PP umesto sto sam mu rekao da mi se javi na mail. Sve u svemu nikad se nebih licno oglasavao u forumu vec sam hteo (sto sam uradio preko PP) da mu dam tel. ljudi koji meni prodaju (eh kad bi meni davao, ali bi me mrzelo da odrzavam kulturu ) tenebrije. Mislim da stvarno netreba vise "razvlaciti" temu.

Skok na forum  

Ako želite da pošaljete odgovor na ovaj niz, uloguj
Ako još niste član foruma, rešenje je registracija

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2305 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2