Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 75
Gostiju: 75
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4331
Najnoviji korisnik foruma: Adv.PA
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Vidi zadnju poruku Japanke bolesne!
Forum: Bolesti riba

Poslata: 30.04.2016 u: 12:13

Vidi zadnju poruku koja je ovo biljka
Autor: Baia82
Forum: Biljke

Poslata: 27.02.2016 u: 17:40

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Ostalo
 Akvaristika » Ostalo
Tema Naslov: " Mehurići na platnu " Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum  
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Esdy_11192
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 30.07.2004
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 162
Pol: Muški
Poslato: 01.12.2004 u 03:59 | IP Prijavljen Citiraj Esdy_11192

Nisam znao gde da smestim ovu temu, jer nisam akvarista vec terarista. NEgo evo sta sam skinuo sa sajta B-92 (i slika je sa njihovog sajta ), mozda neko zainteresuje:

Click on image to open in new window

"Međunarodni festival podvodnog filma, na kojem će biti prikazano 90 najnovijih ostvarenja iz 25 zemalja, biće održan od 9. do 13. decembra u Domu omladine i Muzeju Jugoslovenske kinoteke u Beogradu.

Na festivalu će biti prikazani filmovi svetske i domaće podvodne filmske produkcije, od kojih su neke snimile najpoznatije svetske medijske kuće, poput američkog kanala “Discoverry Channela” i kompanije “Buena vista”, britanskog BBCa, austrijskog ORF i nemačkog “WDR”.

Na osmom po redu Festivalu podvodnog filma učestvovaće oko 20 gostiju iz 14 zemalja. Beogradski festival podvodnog filma, jedan od najvećih te vrste u svetu, biće prilika za susrete filmskih autora, podvodnih fotografa, ronilaca, ekologa, stručnjaka i laika, dece i odraslih, ljubitelja reka, jezera, mora i okeana.

U okviru pratećeg programa, biće održane izložbe podvodne fotografije, studentskih i umetničkih radova, stručna predavanja, prezentacije i susreti sa autorima."

Mozda i ja budem svratio

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Esdy_11192's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Esdy_11192

Octopus
Gost

Gost

Član od: 13.01.2004
Poruka: 1014
Poslato: 01.12.2004 u 08:00 | IP Prijavljen Citiraj Octopus

To se odrzava svake godine vec duze vreme.Ima sta da se vidi te toplo preporucujem svima.

Mata
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 23.01.2004
Poruka: 203
Poslato: 01.12.2004 u 09:41 | IP Prijavljen Citiraj Mata

Ovo bi Cira trebalo da stavi na naslovnu stranu ako to nije reklama!!!!!

Esdy_11192
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 30.07.2004
Poruka: 162
Poslato: 04.12.2004 u 05:15 | IP Prijavljen Citiraj Esdy_11192

Ne, nije reklama (nemam nikakvu dodirnu tacku sa tim festivalom). Znam da se odrzava svake godine, ali postji sigurno barem jedna osoba sa foruma koja nije cula za ovo .
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Esdy_11192's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Esdy_11192

Mata
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 23.01.2004
Poruka: 203
Poslato: 04.12.2004 u 11:41 | IP Prijavljen Citiraj Mata

Evo to je to!!

Click on image to open in new window

VIII MEDJUNARODNI FESTIVAL PODVODNOG FILMA
8th International Underwater Film Festival
Klub podvodnih aktivnosti "BEOGRAD"

Pop Lukina 4, Belgrade 11ooo, Serbia and Montenegro
Tel: 381 11 625032, GSM **381 63 8611455 , e-mail: dive.bgd@EUnet.yu
www.kpa.co.yu

The 8th International Underwater Film Festival in Belgrade,will be held in December, from 10th to 13th.

UNDERWATER FILM JURY

Mr. Pavol Svitanek (Slovakia ), Mr. Nikola Petrovic (SCG), Mr. Miljan Vuksanovic (SCG), Mr. Veljko Pavlovic ( SCG ) . All  members of the jury are known underwater film authors, producers and directors, each of them with experience of more than 20 years.

Soko
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 21.05.2004
Poruka: 141
Poslato: 09.12.2004 u 19:44 | IP Prijavljen Citiraj Soko

grupa momaka pre 8-9 gogina sedela u staroj varosi i razmisljala sta da radi i dodje na ideju ajde da napravimo festival podvodmog filma i k poako krenula na posao korak po korak i posle bombaradovanja jos ozbiljnijei tako da je to sad medjunarodni fesival i samo mogu da kazem momci svaka cast     
pozdrav za Mikotu.Bruna,Djopeta,Djavola,Momu,Kacu i sve ostale KPAovce od sokola

Marko P
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 21.01.2003
National Flag of Srbija Srbija
Poruka: 314
Poslato: 10.12.2004 u 18:47 | IP Prijavljen Citiraj Marko P

bejah sinoc u domu omladine, pa usput uzeh program festivala... vodjen iskustvom od predhodnih godina da ga nikad ne postave na net.. (da ne greshim dushu, mozhda su to jedne godine i uradili..) pa mogu da ga skeniram i poshaljem ovde ako ima zainteresovanih...

i moja je preporuka onima koji nisu bili da svakako gledaju... neki put u projekciju upadne i neki ne bash najbolji film, ali kad se sve sabere vredi...

ove godine karta je ... din (sme li to da se pishe?) ..a program bih mogao skenirati i poslati ovde ako je neko zainteresovan... i ako i to nije reklama?
..a zakleo bih se da je pre bio josh jedan sajt pored kpa na kome je bilo poneshto o festivalu... samo.. moje pamcenje...

shteta shto nisam video na vreme da to preporuchim - sinoc su u kinoteci bili neki filmovi od prethodne godine... npr. "tuna cowboys.. iako ne na akvaristichki nachin - ipak jako interesantan film...

ako do sad niste bili na festivalu.. npr. sve ono iz novije bbc-jeve produkcije shto je posle odkupio za emitovanje b92 (plava planeta? itd.) prvo je bilo prikazano upravo tano... a to je posle mrtvila koje je ovde po tom pitanju vladalo 90-ih bilo fascinantno za gledati... pogotovo na velikom platnu... zato sam se ja i navukao...

osim tih filmova velikih kucca, ima "amaterskih" filmova koji su ponekad super, ponekad nishta posebno...

Marko P
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 10.12.2004 u 18:53 | IP Prijavljen Citiraj Marko P

videh sad... deo programa mozhete pogledati na sajtu doma omladine...
http://www.dob.co.yu/srpski/festival_podvodnog_filma_2004.ht m

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Marko P's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Marko P

Marko P
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 10.12.2004 u 18:59 | IP Prijavljen Citiraj Marko P

a ono shto ce se davati u kinoteci na..
http://www.kinoteka.org.yu/indexc.htm

pa.. :) moram priznati da napredujemo kao drzhava... mozhe se naci ono shto se trazhi... chak se vishe na sajtu kinoteke ponedeljak vishe ne pishe monTHday... :))

nije mi samo jasno zashto ova dva linka nisu mogli da postave na kpa, kad je to vec zvanichna prezentacija festivala...

e i videh sad u nekom starom mejlu proshlogodishnju cenu, pa cu samo napisati da je cena ista i ove godine.. :)) to nije reklama...

ja cu mozhda ici vecheras na projekciju u 9 ili 10, a ne znam ni za ostale dane.. ne verujem da cu bash kao prethodnih godina.. pozdrav svima, mozhda se i vidimo.. :)

Marko P
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 10.12.2004 u 19:09 | IP Prijavljen Citiraj Marko P

bbc-jeve filmove nema potrebe preprichavati, jer ste ih do sad verovatno videli, ali evo npr. copy/paste o jednom filmchicu za kojeg se ne secam da mi je neko rekao da je kasnije bio na tv-u: bilo2000-te..

daaaaa!!!!!! choveche!! chovechija ribica.. pojavljuje se 'ladno neki tip,
slovenac.. neka laboratorija u ljubljani.. 'ladno vadi odnekle iz nekog ormana mali akvarijumchic i kazhe evo ova ribica zhivi ovde vec 4 godine bez hrane, samo u chistoj vodi!!! taj fenomen josh uvek nije objashnjen!!! ajd da je hibernacija, da ima neki zimski san, nego se krece! chini mi se da rekoshe da u prirodi zhive i preko sto godina!!! ne zna se kako se razmnozhava.. da li je zhivorotka ili... mislim da su film radili recimo englezi.. il' austrijanci... i spushtaju se dva ronioca u dubinu... veliku dubinu... mislim da im chak nije bila dovoljna klasichna ronilachka oprema... i vide ribicu... ona bezhi iza stene i nishta, moraju da je chekaju.. ne mogu sa njom da se jure po tom terenu... ona bojazhljivo viri i prednjim nogama tj. "rukicama" se oslanja o neku stenu.. pa malo kao da shetka.. i onda "zaplivava", prilazi im i staje im  na ruku... i bash neopisivo!! kao da ih gleda u ochi! posle su se jedva odlepili od nje... krenula da ih prati nazad... ne zna se josh shta je!! - da li je riba il' gmizavac il' vodozemac il neshto trece... ima tri sistema disanja.. (shkrge, pluca, i preko kozhe..) ja se samo secam josh iz osnovne.. biologija.. bila slichica u knjizi.. samo smo je spomenuli.. da je to endemichna vrsta nashe drage nam bivshe jugoslavije... prokomentarisali kako je ruzhna.. i nishta..

(neke delove sam morao da cenzurishem jer sam tad koristio neprikladne rechi...  ali stvarno sam bio pod jakim utiskom filmova... :)

eto.. chisto da znate otprilike shta da ochekujete... nadam se da sam vas makar malo zainteresovao...

btw, mozhda bojko zna neshto o tome.. ? :)

josh jednom, pozdrav.. definitivno ustajem od ove tastature...

Eddie
Urednik

Urednik

Član od: 17.10.2004
National Flag of Srbija Srbija, Pančevo
Poruka: 276
Poslato: 19.03.2005 u 18:37 | IP Prijavljen Citiraj Eddie

Svi koji su propustili prethodno najavljeni festival imace priliku narednih dana da pogledaju mini festival u Pancevu u organizaciji kluba podvodnih aktivnosti Pancevo. Nadam se da se ovo nece tretirati kao reklama, pre svega jer je ceo festival bar po najavama neprofitabilan, odnosno sve projekcije i izlozbe su besplatne. Sledi tekst u potpunosti preuzet iz nedeljnika "Pancevac", a koji se moze i naci na linku.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Eddie's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Eddie Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Eddie

Skok na forum  

Ako želite da pošaljete odgovor na ovaj niz, uloguj
Ako još niste član foruma, rešenje je registracija

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2656 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2