Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 73
Gostiju: 73
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4335
Najnoviji korisnik foruma: Julija Pesic
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Vidi zadnju poruku Japanke bolesne!
Forum: Bolesti riba

Poslata: 30.04.2016 u: 12:13

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Ostalo
 Akvaristika » Ostalo
Tema Naslov: Kako ste došli na ovaj sajt? Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 3 1 2 3
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
StarChaser
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 09.04.2004
National Flag of Srbija Srbija, Munze Konza
Poruka: 1608
Pol: Ženski
Poslato: 20.11.2004 u 03:24 | IP Prijavljen Citiraj StarChaser

Ako zaobidjemo jednu Cirinu interesantnu temu koja se bavila rechima putem kojih su ljudi dolazili do ovog sajta, sigurno je vecina ljudi ovde doshla manje vishe namernim putem. Pa hajde da ako vec imamo temu kako je nastao ovaj sajt, da vidimo i kako su tu doshli ljudi.

Evo, pochecu ja: prvo, priznajem da sam tezak sluchaj internet zavisnosti.U periodu kad sam sam pochela da ostvarujem svoj san o akvarijumu, bila sam u fazi "izbrgavanja interneta", shto je navishe bila zelja moje okoline. Tada kupih AquaMagazin i vidim da mi je malo to shto prochitam, a takodje vidim i reklamu za "najbolji domaci sajt o akvaristici, SA FORUMOM! I tako ja otvorim ovu stranu prvi put sa mishlju o "izgovoru da opet blejim na netu", a zatvorim je sa popunjenim nalogom za registraciju, odushevljena pristojnim, prijatnim ljudima, kao i neiskvarenoshcu foruma. Toliko da je u zasenak palo sve ostalo na ovom internetu.I dan danas osnovni motiv "kachenja" ne net je www.akvaristika.org!

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi StarChaser's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor StarChaser Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor StarChaser

Soko
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 21.05.2004
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 141
Pol: Muški
Poslato: 20.11.2004 u 09:47 | IP Prijavljen Citiraj Soko

do sajta sam dosao preko googla i bio je prvo www.nimiko.com/aqvarija  i eto ostadoh

Bojko
Zaslužni član

Zaslužni član
Cichlidae King

Član od: 31.10.2003
National Flag of Slovenia Slovenia
Poruka: 2375
Poslato: 20.11.2004 u 10:00 | IP Prijavljen Citiraj Bojko

Kakao sam došao na taj sajt? eto prosto rečeno sudbina je tako htjela.

E sad stvarno,ja sam se prvi put upoznao sa tim sajtom ,preko linka na našem SLO sajtu u martu ili još možda i prije godine 2003.No malo ga preljetio i što je interesantno,ja sam putem tadašnjeg nimika našao www.ciklidi.org i tamo se i prijavio,medju prvima.Napisao sam par postova i nakon toga tamo jeste bio privremeni "isklop",pa se eto tek 10 meseci nakon toga prijavio i uredno registrirao i na tom sajtu i zato ja kažem,da su putevi sudbine nepredvidljivi.

dr Bouz
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 16.10.2004
National Flag of Srbija Srbija, Novi Beograd
Poruka: 502
Poslato: 20.11.2004 u 10:03 | IP Prijavljen Citiraj dr Bouz

pre oko godinu dana na jednom ribolovackom sajtu, neko je pitao nesto za aquarij, pa mu je g. nadjsr rekao idi na sajt... fini ljudi, pomocice ti koliko god, i kako god, umeju i mogu...

nedavno u'apsio aquarij od drugara, i setio se, i nista .. pretrazivac... ovaj, onaj... aha , ovaj je TAJ - i eto gac.

baj z vej, porodila mi se riba gupi t.j. 3, i da nije bilo cika-mrvice, ja sad ne bi imao pun filter male zgadije, koji se zovu "mrvichi" jer su mali, i zato sto im je cika-mrvica "spasitelj" - eto to mi je covek rek'o na sajtu..

Pile5
Član

Član

Član od: 24.09.2004
National Flag of France France, Versailles
Poruka: 33
Poslato: 20.11.2004 u 10:54 | IP Prijavljen Citiraj Pile5

kako sam dosao na ovaj sajt?pa jednostavno...napisao sam "akvarijum" na GOOGLE i to je to Rolly 3

Click on image to open in new window

Octopus
Gost

Gost

Član od: 13.01.2004
Poruka: 1014
Poslato: 20.11.2004 u 11:19 | IP Prijavljen Citiraj Octopus

Bilo je to prilicno davno.Skoro da se vise i ne secam.....

Ostao sam na ovimm stranicama i mislim da je to bitnije od secanja na pocetak....

Borko1
Član

Član

Član od: 20.10.2004
Poruka: 80
Poslato: 20.11.2004 u 11:24 | IP Prijavljen Citiraj Borko1

preko google ??????????lako uz sinalko?????hahaha
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Borko1's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Borko1

RamOne
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 15.09.2003
National Flag of Switzerland Switzerland, Zug
Poruka: 594
Poslato: 20.11.2004 u 11:48 | IP Prijavljen Citiraj RamOne

Mislim da sam dobio email od starog aqua drustva sa eunetove news konferencije. Od kako sam otisao iz Beograda trazio sam nacin da bar ponekad mogu da budem u kontaktu sa ljudima kojima je akvaristika hobi. I eto

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi RamOne's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor RamOne Poseti RamOne's Homepage

l_gorki
Član

Član

Član od: 10.11.2004
National Flag of Srbija Srbija, Subotica
Poruka: 88
Poslato: 20.11.2004 u 14:29 | IP Prijavljen Citiraj l_gorki

Ha kao i vecina preko googlapretrazi akvaristika,i eto ispalo je super!
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi l_gorki's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor l_gorki

Sn00py
Zaslužni član

Zaslužni član
Pomahnitala rotkvica

Član od: 07.03.2004
Poruka: 1524
Pol: Nije unešeno
Poslato: 20.11.2004 u 16:50 | IP Prijavljen Citiraj Sn00py

Isto preko Googleta, i to dok je aktuelan bio www.nimiko.co.yu/aquaria. Ali sada se slazem sa SC...

Citiraj: SC

I dan danas osnovni motiv "kachenja" ne net je www.akvaristika.org!

Silvester
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 19.06.2004
Poruka: 158
Pol: Nije unešeno
Poslato: 20.11.2004 u 16:53 | IP Prijavljen Citiraj Silvester

Ja koristim Inetrnet explorer. I, necete verovati, svaki put mi uspe da dodjem.

el Presidente
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 18.09.2004
National Flag of Srbija Srbija, Niš
Poruka: 578
Poslato: 20.11.2004 u 18:12 | IP Prijavljen Citiraj el Presidente

Zanimljivo pitanje.

Otisao sam  na sajt Aqua magazina i tu sam video link.Prvih nekoliko dana sam samo citao sta pisu drugi akvaristi a onda sam resio da se registrujem.

I tako je pocelo...

Mirka
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 04.10.2004
National Flag of Srbija Srbija, Kučevo
Poruka: 275
Pol: Ženski
Poslato: 20.11.2004 u 18:29 | IP Prijavljen Citiraj Mirka

Kupila sam akvarijum, trazila neku literaruru jer pojma nisam imala, setila se NEt-a, pokusala  na Google, lose formulisala pretragu i ....nista.  Iz drugog puta nasla sam dva sajta koja su mi privukla paznju Zah akvaristika i ovaj. Registrovala se na Akvaristika org. i bio je to pun pogodak. Internet mi je lose radio i citavih 10 sati je spucano na "ucenje" u ime nekih dva sata efektivnog boravka na njemu.

Situacija se vremenom poboljsala i sada je ovaj sajt moja pocetna strana, odnosno prvo mesto gde odem kada se zakacim (i zakucam ) na NET. Zaista puno dobrih stvari, prijatnih ljudi, i rezultat svega toga je poveliki telefonski racun. Ovde su zaista ljudi koji su veliki zaljubljenici akvaristike i koji ne zale svoje slobodno vreme i trud da bi pomogli drugima.

Bravo za administratore, moderatore i sve ljude dobre volje koji ovom sajtu daju zivot i oblik kakav ima danas i kakvog sam ga upoznala.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Mirka's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Mirka

Jancika
Urednik

Urednik

Član od: 18.02.2004
National Flag of Slovenia Slovenia, Osek
Poruka: 1081
Poslato: 20.11.2004 u 23:18 | IP Prijavljen Citiraj Jancika

Ja sam otkrio ovaj sajt preko Aqua magazina.Trazio sam na netu korisne informacije o ovom mom hobiju i ovaj sajt je bio stvarno pun pogodak.

Ciro,ucini da ovaj sajt nikad ne ugase! 

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Jancika's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Jancika Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Jancika

Skok na forum Ukupno strana: 3 1 2 3

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2578 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2