Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 98
Gostiju: 98
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4372
Najnoviji korisnik foruma: Martin498
Najviše poseta: 209
Dana: 03.03.2022
Članova [0], Gostiju [208]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Pozdrav od Pedje i Sladje
Autor: Dario
Forum: Komentari, želje i pozdravi

Poslata: 07.04.2022 u: 21:42

Vidi zadnju poruku Pozdrav za clanove iz 2003 god
Forum: Komentari, želje i pozdravi

Poslata: 07.04.2022 u: 21:32

Vidi zadnju poruku test
Autor: ZorK
Forum: Ostalo

Poslata: 09.12.2021 u: 10:50

Vidi zadnju poruku Armatura za neonke?
Autor: Milandc

Poslata: 01.03.2021 u: 08:13

Vidi zadnju poruku Skalari - mrest - pitanje
Autor: Vedry
Forum: Ribe - Mrest

Poslata: 24.05.2020 u: 13:10

Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Komentari, želje i pozdravi
 Akvaristika » Komentari, želje i pozdravi
Tema Naslov: Javni akvarijumi ? Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum  
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
RamOne
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 15.09.2003
National Flag of Switzerland Switzerland, Zug
Poruka: 594
Pol: Muški
Poslato: 03.11.2004 u 10:25 | IP Prijavljen Citiraj RamOne

Ciro, secam se ranije da je bio deo na forumu "javni akvarijumi" , mislim da je to bio stari forum, i da sam svojevremeno poslao gomilu slika kojih vise nema u bazi. Na kom delu foruma bi mogle da se salju slike javnih akvarijuma i misljenja?
 Zbog cestog seljenja u poslednjih godinu i po nisam cesto na forumu ali sada bi trebalo da sve bude kako treba pa cu se cesce javljati.
Pozdrav
Click on image to open in new window

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi RamOne's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor RamOne Poseti RamOne's Homepage

Mata
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 23.01.2004
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 203
Poslato: 03.11.2004 u 10:35 | IP Prijavljen Citiraj Mata

Evo ti link prosle teme o javnim aq

http://www.akvaristika.org/forum/forum_posts.asp?TID=304& ;KW=javni

Radmanovac
Član

Član

Član od: 18.09.2003
National Flag of Srbija Srbija
Poruka: 1186
Poslato: 03.11.2004 u 11:31 | IP Prijavljen Citiraj Radmanovac

Koji je javni akvarijum najblizi Beogradu ?

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Radmanovac's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Radmanovac Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Radmanovac

RamOne
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 03.11.2004 u 12:41 | IP Prijavljen Citiraj RamOne

Koliko ja znam pravi javni akvarijum najblizi Beogradu je u Budimpesti, u Kragujevcu znam da ima jedan, ali nazalost nisu za poredjenje. Nadam se da ce Beograd ili Novi Sad uskoro nekako doci do prvog reprezentativnog javnog akvarijuma, bar u zooloskim vrtovima. Ono sto se nalazi u zoo vrtu u Beogradu je bruka, prodavnica klasicna.

Ako je neko zainteresovan za fotke mogu ponovo da posaljem iz javnih akvarijuma u Budimpesti i Cikagu.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi RamOne's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor RamOne Poseti RamOne's Homepage

Marko P
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 21.01.2003
Poruka: 314
Poslato: 05.12.2004 u 09:09 | IP Prijavljen Citiraj Marko P

ramone? ti si?? :))) shta je (bre:) ovo? :) kakva je ovo zastavica? :))
aj' ne s... da si na kraju zavrshio u "shvici"?! :)) hahah.. nisi normalan... :)))

pozdravljaju te potomci tvojih afrikanaca... ;) ..nazhalost ne iz mojih akvarijuma... :((( neshto sam trenutno razbucao akvarijume, pa su i ribice otishle kud koja... naravno, uvek se ima u planu novi aq, ali... divna nam je zemlja... znash i sam..

ciro, sorry shto se nisam javljao "par" meseci.. :) (20, 30, manje-vishe, nemojmo sitnichariti.. ;) ..ali vidim da je forum sasvim lepo zazhiveo i da i bez mene ima sasvim dovoljno postova.. tako da - ne mozhesh mi to odsustvo uzeti za zlo... :) blink, blink..

elem.. gleduckam sad silne postove koje sam propustio, pa.. valjda cu nekako uspeti to sve da pohvatam... pozdrav!

Marko P
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 05.12.2004 u 09:39 | IP Prijavljen Citiraj Marko P

hmm.. kan'da bih mogao da promenim potpis... :( nazhalost, moram da konstatujem da je u medjuvremenu definitivno postao netachan... :(..

ali! :) iako nema postova, barem josh uvek postoji... pa neka je... ako nishta drugo, makar kao back-up ovom forumu... ako ne daj bozhe zatreba...

..a mogao bih i avatar da zamenim... :) ovo sam samo odabrao na brzinu pri registraciji, a izbor tada bash i nije bio neshto veliki... :) ..al', polako...

Cira
Administrator

Administrator

Član od: 13.01.2003
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 3386
Poslato: 05.12.2004 u 10:22 | IP Prijavljen Citiraj Cira

20-30 meseci? Ma nema toliko.

Od stare garde su tu još Dejan (sad hrani papagaje na pipetu), Mire (on hrani bebu na cuclu), Veselko se javio pre par meseci da je zaboravio lozinku pa da mu promenim...

Dobro nam došao.

It's nice to be important but it's more important to be nice.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Cira's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Cira Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Cira Poseti Cira's Homepage

RamOne
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 05.12.2004 u 11:10 | IP Prijavljen Citiraj RamOne

Citiraj: Marko P

ramone? ti si?? :))) shta je (bre:) ovo? :) kakva je ovo zastavica? :))
aj' ne s... da si na kraju zavrshio u "shvici"?! :)) hahah.. nisi normalan... :)))

pozdravljaju te potomci tvojih afrikanaca... ;) ..nazhalost ne iz mojih akvarijuma... :((( neshto sam trenutno razbucao akvarijume, pa su i ribice otishle kud koja... naravno, uvek se ima u planu novi aq, ali... divna nam je zemlja... znash i sam..

Click on image to open in new window Deee si bre ti, taj sam, ziv i zdrav, imao sam malo duze putovanje dok se nisam stacionirao ovde gde sam trenutno, a po svemu sudecu cu ostati, ulovljen sam Click on image to open in new window

Dakle i ti si ovde, super, Dejan mi se javio juce na ICQ posle mnooogoooo godina, Mireta nisam cuo bas bas dugo, sa Veselim ponekad razmenim neki email, a od kako nisam u zemlji ne cujem se telefonom ni sa kim, sa Mladenom sam najredovnije u kontaktu.

Ovde sam na sajtu vec duze vremena ali ne bas nesto redovan zbog cestih putovanja i selidbi. Sad sam da kazem skrasen na jednom mestu pa automatski i redovniji na forumima.

Ovde je doslo do nekog pretumbavanja nazalost, sumnjam da ce se neki kvalitetni ljudi vratiti na ovaj forum, ali videcemo, ko sto neko napisa u aktuelnim temama ovih dana, vreme ce pokazati.

Pisemo se, veliki pozdrav Click on image to open in new window

Marko P
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 06.12.2004 u 19:39 | IP Prijavljen Citiraj Marko P

Citiraj: Cira
20-30 meseci? Ma nema toliko.

Od stare garde su tu još Dejan (sad hrani papagaje na pipetu), Mire (on hrani bebu na cuclu), Veselko se javio pre par meseci da je zaboravio lozinku pa da mu promenim...

Dobro nam došao.

bolje vas nashao! 

pa i veselko verovatno sad hrani bebu... dodushe, mozhda vec na kashikicu.. :)

bice malih akvarista! ;)

e, da :) ..a i ima ga na tv-u... ;)) ..nikako da mu napishem mail...

secam se da je na pochetku bilo i par postova od veselog na forumu, bash sam ih trazhio, ali verovatno su nestali u prebacivanju sajta i ostalim radovima... a i stari komentari iz knjige kostiju su nestali.. ccc... ;) kakva nemarnost.. ;)

a ramone, kad pomenu mladena... bash sam neshto prolazio pored onog kamenoloma gde ste vas dvojica uzimali kamenje za afrikance, pa se mislim kad vec prolazim tuda da i ja svratim da pokupim neshto... :) mozhda ga sretnem tamo.. ;) mada nisam siguran da bih ga prepoznao :) jer sam ga chini mi se samo jednom video live.. i to, kad vec premotavam film.. chini mi se bash onomad kad si nosio diskuse u ns... :) :(..

e, a lep si gradic odabrao za zhivot.. :) svidja mi se ime... ;) hi hi.. to se, ako se ne varam, chita CUG..? ;) :)))

RamOne
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 06.12.2004 u 22:18 | IP Prijavljen Citiraj RamOne

Dobro si procitao, trebalo mi je malo vremena da izaberem

Skok na forum  

Ako želite da pošaljete odgovor na ovaj niz, uloguj
Ako još niste član foruma, rešenje je registracija

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.3281 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2