Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 36
Gostiju: 36
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4346
Najnoviji korisnik foruma: Stole75
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Skalari - mrest - pitanje
Autor: Vedry
Forum: Ribe - Mrest

Poslata: 24.05.2020 u: 13:10

Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Baza riba
 Akvaristika » Baza riba
Tema Naslov: Betta splendens - Sijamski Borac Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 4 1 2 3 4
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Futurist
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 18.05.2006
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 561
Pol: Muški
Poslato: 19.05.2006 u 12:29 | IP Prijavljen Citiraj Futurist

Hmmm jel' bi smela da se stavi u akvarijum od 100l sa kornjacom ?

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Futurist's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Futurist Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Futurist

Radmanovac
Član

Član

Član od: 18.09.2003
National Flag of Srbija Srbija
Poruka: 1186
Poslato: 19.05.2006 u 12:45 | IP Prijavljen Citiraj Radmanovac

Kornjaca ce se bas obradovati !
A njemu ce biti super sve dok ne bude pojeden !
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Radmanovac's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Radmanovac Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Radmanovac

Futurist
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 18.05.2006
Poruka: 561
Poslato: 19.05.2006 u 13:04 | IP Prijavljen Citiraj Futurist

trt...procitao sam u karakteristikama da je,,borac''i skrivac pa pomislio da ce biti lep ukras za akvarijum

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Futurist's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Futurist Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Futurist

Dafodil
Član

Član

Član od: 28.02.2006
National Flag of Srbija Srbija, Novi Sad
Poruka: 94
Poslato: 19.05.2006 u 14:50 | IP Prijavljen Citiraj Dafodil

ona fora sa bananom je u vezi lista drveta, a ne kore...

Hahaha, ima li neko od vas drvo banane u kuci???

Sasa007
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 27.05.2006
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Shamac
Poruka: 511
Poslato: 27.05.2006 u 12:13 | IP Prijavljen Citiraj Sasa007

Ja imam akvarijum od 60l i u njemu imam skalare,japanku, ksifo,black moly,i par gupija. Planirao sam nabaviti borca i povecati akvarijum pa me interesuje dali bi se slagao sa svima. Akvaristikom sam poceo da se bavim pre 6-7 mjeseci, i usla mi je u krv. Imao sam dosta problema sa zamucenom vodom i ribicama, ali uspeo sam da regulisem.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Sasa007's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Sasa007

StarChaser
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 09.04.2004
National Flag of Srbija Srbija, Munze Konza
Poruka: 1608
Pol: Ženski
Poslato: 27.05.2006 u 13:35 | IP Prijavljen Citiraj StarChaser

Sasa, u principu razlichite vrste ribica sa atraktivnim i dugim perajima se slabo trpe. Tako da taj borac se sigurno nece slagati sa japankama, a moze da se desi, ali ne mora, to je individualno, i da se ne slozi sa gupikama i skalarima (mada retko).

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi StarChaser's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor StarChaser Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor StarChaser

Vozd
Zaslužni član

Zaslužni član
Botia King

Član od: 26.12.2003
National Flag of Switzerland Switzerland, Zürich
Poruka: 2487
Poslato: 27.05.2006 u 15:04 | IP Prijavljen Citiraj Vozd

Sasa007, kakvih problema si imao sa zamucenom vodom? I da li si uspeo samo da "regulises" ili i da stabilizujes stanje u aq?

Po pitanju Boraca - sta reci posle SC

Oldspice
Novi član

Novi član

Član od: 03.09.2009
National Flag of Srbija Srbija, Obrenovac
Poruka: 5
Poslato: 03.09.2009 u 20:03 | IP Prijavljen Citiraj Oldspice

Ja bih hteo nesto da dodam vezano za "agresivnost" muzjaka boraca.Citao sam dosta po internetu savete koji kazu da u jednom akvarijumu treba da drzim jednog muzjaka borca i 3-4 zenke kako ih on ne bi maltretirao i bio previse agresivan prema njima.Poslusao sam savet i u isti akvarijum stavio muzjaka i 3 zenke.On je bio krajnje miroljubiv prema njima,tek ponekad se sepurio pokusavajuci da nadje partnerku ali ih nikada nije ujedao niti preterano jurio.Sve dok se,upravo danas,nije desilo sledece.Zenke su pocele da napadaju muzjaka,najpre su mu se prikradale a zatim ga vukle za peraja i cupale ih dok je on pokusao da pobegne od njih.To se desilo bukvalno odjednom,kao da su se povampirile.Ja vecinu dana nisam bio kod kuce a kad sam se vratio,imam sta i da vidim,borac mi je totalno rascupan.Sada sam ga stavio u poseban akvarijum,otezano pliva i uopste nisam siguran da li ce preziveti Zato bih molio ljubitelje ovih vrsta da obrate paznju i na ovo,mislim da ljudi na internetu retko pominju ovakav slucaj,a izgleda da se ipak desava...Pozdrav
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Oldspice's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Oldspice

Sergio saobraćajac
Član

Član

Član od: 12.09.2009
National Flag of Srbija Srbija, Pančevo
Poruka: 15
Poslato: 25.09.2009 u 21:52 | IP Prijavljen Citiraj Sergio saobraćajac

Dobio sam borca mužjaka na poklon, i sada u akv. od 40l imam borca sa parom gupika, parom crnih tetri i neonkama. Da li je pametno da ga ostavim sa njima, ili da ga selim odatle? Za sada nema nekih varnica, mada mi se čini da on malo nervozno pliva levo-desno, kao da mu nešto smeta.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Sergio saobraćajac's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Sergio saobraćajac

DJAPE030
Član

Član

Član od: 05.06.2009
National Flag of Srbija Srbija, Bor
Poruka: 99
Poslato: 25.09.2009 u 22:38 | IP Prijavljen Citiraj DJAPE030

Nema potrebe, da ga sklanjas! Kada dodje u novo staniste, uglavnom ne dira starosedeoce, osim ako nisu borci!
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi DJAPE030's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor DJAPE030

Haracin
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 10.07.2008
Poruka: 1581
Poslato: 25.09.2009 u 23:02 | IP Prijavljen Citiraj Haracin

Borac je miroljubiva riba,sem prema muzjacima svoje vrste...Velika je zabluda da su opasni za druge ribe,opasnije su druge vrste po njega nego on po nih... 

Sergio saobraćajac
Član

Član

Član od: 12.09.2009
National Flag of Srbija Srbija, Pančevo
Poruka: 15
Poslato: 26.09.2009 u 00:34 | IP Prijavljen Citiraj Sergio saobraćajac

Ok, hvala na uputstvima. Pratiću dalja dešavanja, valjda će sve biti u redu. Koliko primećujem, druge ribice ga ne diraju, samo ga ponekad radoznalo posmatraju
Mada, eve malopre je i on bio previše radoznao, pa je dobio ćušku od ancistrusa.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Sergio saobraćajac's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Sergio saobraćajac

Zosnmabg
Član

Član

Član od: 15.01.2008
Poruka: 12
Poslato: 28.09.2009 u 22:07 | IP Prijavljen Citiraj Zosnmabg

Procitah ovo sve pa me interesuje da li u akvarijumu od recimo 20-tak litara moze uspesno da se gaji i razmnozava jedan muzjak i recimo 2 do tri zenke borca ?

DJAPE030
Član

Član

Član od: 05.06.2009
National Flag of Srbija Srbija, Bor
Poruka: 99
Poslato: 29.09.2009 u 08:03 | IP Prijavljen Citiraj DJAPE030

Moras ga dobro ubiljiti(posumiti), da bi zenke mogle da se kriju! Kada muzijak odabere zenku, ostale moraju van! Takodjer, cim se omreste i izabranica mora van, da ne bi bilo mrtvih!
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi DJAPE030's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor DJAPE030

Skok na forum Ukupno strana: 4 1 2 3 4

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2656 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2