Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 67
Gostiju: 67
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4332
Najnoviji korisnik foruma: Snehashah456
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Vidi zadnju poruku Japanke bolesne!
Forum: Bolesti riba

Poslata: 30.04.2016 u: 12:13

Vidi zadnju poruku koja je ovo biljka
Autor: Baia82
Forum: Biljke

Poslata: 27.02.2016 u: 17:40

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Slana voda
 Akvaristika » Slana voda
Tema Naslov: Problem - vulkanska lava? Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 6 1 2 3 4 5 6
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Zozo
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 28.05.2004
National Flag of Makedonija Makedonija, Skopje
Poruka: 204
Pol: Muški
Poslato: 27.07.2004 u 14:36 | IP Prijavljen Citiraj Zozo

Hvala jasenka na informacii za filtera.

Serrasalmus znam da zivo kamenje treba da bude sto je moguche porozivniji. I nadam se da chu i nachi takav. Ali se je relativno. Inache koliko ja znam u Sv. Stefanu teshko je nachi ribare, a u budvi kod marine ima ribara pa mozda njih pitam da mi donesu neki kamen ako uhvate mrezama.

Jedva chekam da dodze 31vi pa da idem na more. Akvarium je dobra stvar ali nema lepsheg od ronenja. To je prava stvar. Ali to je vech druga stvar.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Zozo's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Zozo Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Zozo

Serrasalmus
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 06.07.2004
National Flag of Netherlands Netherlands, Amsterdam
Poruka: 100
Pol: Nije unešeno
Poslato: 27.07.2004 u 14:39 | IP Prijavljen Citiraj Serrasalmus

Jedva chekam da dodze 31vi pa da idem na more

Aaahhh!! blago tebi, ja cu ostati na suhom ove godine....
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Serrasalmus's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Serrasalmus Poseti Serrasalmus's Homepage

Zozo
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 28.07.2004 u 14:00 | IP Prijavljen Citiraj Zozo

Serrasalmus ako ti je neka uteha ja chu roniti malo i za tebe.  A najverovatnije chu i da slikam sa podvodnim aparatom pa chesh da vidish i slike. Isto kao da si bio i ti tamo.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Zozo's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Zozo Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Zozo

Jasenka
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 08.06.2003
National Flag of Hrvatska Hrvatska
Poruka: 191
Pol: Ženski
Poslato: 28.07.2004 u 15:41 | IP Prijavljen Citiraj Jasenka

Ah što se tiće mora, ja idem za tri dana na tri tjedna.....jupidupidu!

Nosim mali akvarij, mali filter i pumpicu

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Jasenka's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Jasenka

Peca
Gost

Gost
Poluautomatski menjač pelena

Član od: 10.10.2003
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 709
Poslato: 28.07.2004 u 15:53 | IP Prijavljen Citiraj Peca

Jasenka, imaš li kakvu konekciju sa mora, ili čekamo rezultate "lova" za 3 nedelje?

Jasenka
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 28.07.2004 u 16:06 | IP Prijavljen Citiraj Jasenka

Bolje čekati rezultate, jer nisam niti ja sigurna što ću sve uzeti, ali pokušat ću naći nekoliko  feather duster (oni lijepi crvi s velikim "cvijetom") što žive u tubama pričvršćenim za kamenje, ali sve se bojim za njih, jer nemaju baš neku stopu preživljavanja u zatočeništvu, pa si još razmišljam da li mi je to pametno. Možda još koju malu zvijezdu zmijaču (kakve i imam od samog starta u akvariju) super su čistaći pjeskovitog dna, pa ako pronadjem koju neke divne boje (tipa crvenu) uzet ću je, možda ali samo možda jednu vrstu školjke koja živi u pijesku tamo di imam vikendicu (školjke su roze boje, plosnate, dužine do 10 cm...prelijepe su), ma tamo ima tona vrst školjaka..

...tako niti sama ne znam što će to biti, od riba neću ništa, a niti ježeve niti krastavce!

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Jasenka's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Jasenka

Zozo
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 28.07.2004 u 16:09 | IP Prijavljen Citiraj Zozo

lepo Jasenka sada che serrasalmus opet da se zali i plache kako che on ostati kuchi ove godine.  

Pa normalno da nosish takve stvari na moru to rade svi akvaristi.

A dali ti ronish ?

Peca
Gost

Gost

Poslato: 28.07.2004 u 16:12 | IP Prijavljen Citiraj Peca

Nadam se da ćeš uspeti da doneseš nekog crva. Ja ću se potruditi da nabavim nekoliko za moj akvarijum, jer zaista leopo izgledaju. Octopus ih je imao, ali ne znam koliko su živeli, jer relativno brzo odu iz njegovih akvarijuma.

Serrasalmus
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 06.07.2004
National Flag of Netherlands Netherlands, Amsterdam
Poruka: 100
Pol: Nije unešeno
Poslato: 28.07.2004 u 19:54 | IP Prijavljen Citiraj Serrasalmus

....sada che serrasalmus opet da se zali i plache kako che on ostati kuchi ove godine

gle. gle kako likuju, cekajte samo kad vas pocnu konobari raditi za pare, zazalit cete sto niste mesto godisnjeg uzeli kalcij reaktor il' tako nesto...lol : )
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Serrasalmus's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Serrasalmus Poseti Serrasalmus's Homepage

Jasenka
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 29.07.2004 u 03:01 | IP Prijavljen Citiraj Jasenka

A i ja se nadam da ću uspjeti pokupiti neku zanimljivu sitnicu! Peca, samo malo pomalo i sve će ići!

ZOZO, ronim, ali ne bocama! Ja sam ti još uvijek primitivna, pa mi je dovoljna maska s dihalicom, a kako mogu dosta duboko na dah zaroniti, nisam niti pomišljala na nešto naprednije (a nemam niti para nažalost za to). Super mi je otići s barčicom u okolne uvalice koje su prazne ili na tri otočića preko puta Ražanca. Tamo postoje neke pješčane plaže, stjenovite plaže di ima stijena glatkih i ravnih- idealnih za izležavanje, ima stijena visokih i do 8 m za skakanje (stijena je tako ravno okomita, ko da ju je netko odrezao), uvalica s malenom špiljom...ma za tri tjedna veselja u izobilju

Tješi se Mario, tješi

Zozo
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 29.07.2004 u 12:52 | IP Prijavljen Citiraj Zozo

Eto sad ja kazem da chu da slikam gde sam ronio i da chu mu poslati slike da mu bude isto kako da je bio a on zazalichete.

Jasenka ti nisi primitivna ti si samo prirodna. I ja sam vishe za freediving jer je prirodnije. Idesh pod vodu onako kako te je priroda stvorila sa minimum tehnoloshkih pomagala (masku, peraje i dr.) Ali zato treba vishe fizichke pripreme. A i skupo je to ronenje sa bocama. Probao bih al chu sachekati da udzemo u evropsku uniju i imamo njihov standard.

Lepo izgleda to tvoje mesto gde idesh. E pa lepo se provedi, puno ronenja i lepu zabavu.

Jasenka
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 29.07.2004 u 20:01 | IP Prijavljen Citiraj Jasenka

To ti se ja sprdam na svoj račun

Što se tiće tvojih fotografija, jedva čekam!

Zozo
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 30.07.2004 u 09:53 | IP Prijavljen Citiraj Zozo

Pa nemoj se sprdati na svoj rachun bolje je kad je na drugi.

E bogami i ja jedva chekam da napravim te fotografije. Ne mogu dochekati da idem. Sutra polazim tooooooo. Juce sam pocheo pripreme, proverio celu opremu za ronenje i sve je uredu. Malo me muchi olovni pojas jer treba da nosim +4 kila. Ali izdrzachemo.

E pa lepo se provedite i vi kuda i da odete. Vidimo se za nekih 15-20 dana. Pa che mo prichati ko je sta sakupio kako je proshao.

Oni koji ne idu na more ove godine neka ne ochajavaju jer ronenje je prava stvar ali i akvarium je dobra zamena. 

Pozdrav

Peca
Gost

Gost

Poslato: 30.07.2004 u 10:27 | IP Prijavljen Citiraj Peca

Jel to neki da budu ljubomorni? Neki na relaciji Beograd - Amsterdam ? Ma samo vi uživajte, fotografišite, skupljajte... a kad se vratite da i mi gledamo. A možda i moj akvarijum dobije vodu do tad .

Skok na forum Ukupno strana: 6 1 2 3 4 5 6

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2578 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2