Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 37
Gostiju: 37
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4296
Najnoviji korisnik foruma: Laki1974
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Autor: Dario
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Vidi zadnju poruku Japanke bolesne!
Forum: Bolesti riba

Poslata: 30.04.2016 u: 12:13

Vidi zadnju poruku koja je ovo biljka
Autor: Baia82
Forum: Biljke

Poslata: 27.02.2016 u: 17:40

Vidi zadnju poruku Sve se vrača
Forum: Komentari, želje i pozdravi

Poslata: 21.02.2016 u: 13:14

Vidi zadnju poruku Daphnia!
Autor: Spirok
Forum: Ribe - Ishrana

Poslata: 20.02.2016 u: 21:05

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Komentari, želje i pozdravi
 Akvaristika » Komentari, želje i pozdravi
Tema Naslov: Ovo je strašno Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum  
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Civi
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 12.11.2006
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 112
Pol: Muški
Poslato: 21.04.2010 u 09:17 | IP Prijavljen Citiraj Civi

Nakon mnogo godina korišćenja ovog sajta mnogo sam se razočarao. Nakon nekoliko meseci konačno sam uspeo da učitam kompletnu stranu i da napišem ovu poruku. Takodje sam razgovarao sa ljudima koje sam baš ovde upuzno i svi imaju isti proble. Nemogućnost da se učita stranica ili učitavanje traje čitavu večnost. Čak je i sa dial-up vezom išlo mnogo, mnogo brže nego sada sa pojavom širokopojasnog interneta.
Svoje prve korake, a i mnogo više od toga saznao sam ovde družeći se i čitajući razne teme. Sada na ovom forumu osvane jedna ili dve poruke dnevno što je više nego strašno. Ovakvim radom sajta on će se vrlo lako ugasiti i nestaće sve što je gradjeno dugi niz godina.

Želim da apelujem na onoga ko može da pokuša da održi ovaj sajt živim i svi nastavimo da pišemo i družimo se na njemu.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Civi's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Civi Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Civi Poseti Civi's Homepage

Burda
Član

Član

Član od: 28.12.2009
National Flag of Makedonija Makedonija, Skopje
Poruka: 87
Poslato: 22.04.2010 u 01:27 | IP Prijavljen Citiraj Burda

stvarno je zalosno ovo sto se desava a nisam dan promasio a da ne otvorim ovaj sajt a sad ga ne otvaram danima

Stefke
Član

Član

Član od: 18.07.2009
Poruka: 27
Pol: Ženski
Poslato: 23.04.2010 u 03:51 | IP Prijavljen Citiraj Stefke

Pa ,dobro drustvo,...sta da preduzmemo?
Zar vi muski samo znate da kukate?
Predite sa reci na delo.

Pejc
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 23.03.2004
National Flag of Srbija Srbija, Niška Banja
Poruka: 526
Poslato: 23.04.2010 u 10:31 | IP Prijavljen Citiraj Pejc

Ajde neka neko od administratora da konkretan predlog kako može da se razreši ovaj problem. Sad je stvarno stanje alarmantno

Petar_Kozic
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 25.04.2004
National Flag of Srbija Srbija, Vinča
Poruka: 421
Poslato: 23.04.2010 u 14:14 | IP Prijavljen Citiraj Petar_Kozic

Nema sta.

Ajde neka vidi Cira i ko jos treba da se organizuje da se otvori jedan tekuci racun.

Jedanput godisnje mozemo lepo da damo kao clanarinu da se odrzi ovaj nas portal.

Ne mora ni da se otvara racun, moze na neciji tekuci.

Posto vidim da je sada trenutno sajt host-ovan u Americi, mozemo lepo da uplatimo kod domaceg provajdera.

Mi mozemo godisnje da skupimo za taj host i gotova prica.

Ja pored dobre volje za pomoc nudim i svoje znanje koliko imam ako je potrebno nesto oko host-ovanja i sistemske pomoci.

P.S. Ne mogu da verujem da sam uspeo da otkucam poruku.

Dnevno nekoliko puta otvorim ovaj sajt u nadi da je mozda proradio.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Petar_Kozic's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Petar_Kozic Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Petar_Kozic Poseti Petar_Kozic's Homepage

Nikouro
Član

Član

Član od: 21.01.2010
Poruka: 15
Poslato: 28.04.2010 u 11:53 | IP Prijavljen Citiraj Nikouro

evo da se pridruzim i ja ovoj grupi. mislio sam da samo ja imam ovaj problem medjutim .... .  zaista je tesko uci u forum i sto je najgore cak i posle vise casovnog pokusaja nemoze da se otvori ni pocetna strana foruma. kao nov clan ovog foruma mogu li da predlozim adminu da izreklamira forum i eventualno privuce reklame na istom kako bi resio osnovne probleme sa sajtom, a posle bice i neki dinar visak za unapredjenje foruma. znaci ovo je samo predlog pocetnika .... i nadam se da ce resenje iskoro da se pronadje i otkloni ove trenutne bagove
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Nikouro's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Nikouro Poseti Nikouro's Homepage

Sloba Z
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 07.05.2009
National Flag of Srbija Srbija, Beograd (Resnik)
Poruka: 337
Poslato: 28.04.2010 u 14:32 | IP Prijavljen Citiraj Sloba Z

sad je poceo i malo bolje da radi u odnosu kako je bio pre 3 dana sacuvaj me boze a nekada je na ovom sajtu bilo skoro uvek 20 - 30 ljudi ! i ja kao i mnogi isto tako kad god otvorim Mozillu uvek proba da udjem i na akvaristiku ali sa vrlo malo uspeha . u nadi da ce sve biti bolje puno pozdrava od mene ..

Green Samurai
Član

Član

Član od: 05.02.2010
National Flag of Srbija Srbija, Novi Sad
Poruka: 92
Pol: Nije unešeno
Poslato: 28.04.2010 u 18:09 | IP Prijavljen Citiraj Green Samurai

konacno

MrVain
Član

Član

Član od: 24.01.2010
National Flag of Srbija Srbija, Zemun
Poruka: 20
Poslato: 29.04.2010 u 03:19 | IP Prijavljen Citiraj MrVain

Pa ovo je nemoguce uspeo sam da napisem nesto i to u 3:00am,mislio sam da ja jedini imam problem sa internetom i ovim sajtom ali sad sam uveren da nije do mene problem vec do sajta,bas bi bilo lepo kada bi sajt proradio kako treba i to u nekom kracem vremenu,
Sve sto me je ikada zanimalo vezano za akvaristiku nasao sam bas ovde i bas bi bilo steta kada bi se sajt ugasio a verujem da bi bilo krivo i svima vama,ostaje nam da se samo nadamo ili da se nesto preduzima ako je to moguce.pozz narode
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi MrVain's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor MrVain

Pejc
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 23.03.2004
National Flag of Srbija Srbija, Niška Banja
Poruka: 526
Poslato: 30.04.2010 u 08:28 | IP Prijavljen Citiraj Pejc

Nema potrebe da nastavljate ovu temu kad imate jasno obaveštenje na naslovnoj strani

Petar_Kozic
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 25.04.2004
National Flag of Srbija Srbija, Vinča
Poruka: 421
Poslato: 30.04.2010 u 11:02 | IP Prijavljen Citiraj Petar_Kozic

Obavestenje je jasno ali se resenje ne nazire. Pa dajemo predloge kako da prevazidjemo probleme i ponovo se nadjemo na istom mestu.

Barem ja.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Petar_Kozic's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Petar_Kozic Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Petar_Kozic Poseti Petar_Kozic's Homepage

Extra strong
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 14.01.2009
National Flag of Crna Gora Crna Gora, Podgorica
Poruka: 194
Poslato: 14.07.2010 u 02:25 | IP Prijavljen Citiraj Extra strong

ako treba pomoc tu sam!

vidim da je sajt poceo malo bolje (brze) da radi, ali i dalje se mnogo ceka

moze li ko da mi kaze (admin) sta se konkretno radi da bi se poboljsala brzina sajta i kakvi su planovi u vezi toga?

poz iz CG!

Dušan79
Član

Član

Član od: 19.07.2009
National Flag of Srbija Srbija, Beograd, Zvezdara
Poruka: 88
Poslato: 16.07.2010 u 12:25 | IP Prijavljen Citiraj Dušan79

Dzabe sva prica, ako "glavni" sa ovog sajta ne preduzmu neku inicijativu. Sta god da se preduzme od strane rukovodecih mislim da ce naici na odobravanje svih clanova. Nije to danas "rocket science" da se lepo uplati kod nekog od domacih provajdera, a ne da se hostuje po belom svetu bez ikakve potrebe. Pa danas maltene svaka susa ima svoj sajt. AJDE PREDUZIMAJTE NEKE KONKRETNE KORAKE, inace ode mast u propast. Dajte broj racuna na koji da se uplati, koliko ko moze i misli da treba, a ja mislim da svi uplatimo po 100rsd eto godinu dana lepog druzenja. A toliko moze i ,sto je jos bitnije, hoce svako od nas da uplati!!!!

DAJTE RACUN!!!!! Da sredimo stvar!!!!

Skok na forum  

Ako želite da pošaljete odgovor na ovaj niz, uloguj
Ako još niste član foruma, rešenje je registracija

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2148 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2