Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 104
Gostiju: 104
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4366
Najnoviji korisnik foruma: Sudyxor
Najviše poseta: 134
Dana: 30.11.2021
Članova [0], Gostiju [132]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku test
Autor: Rogus
Forum: Ostalo

Poslata: 28.11.2021 u: 22:35

Vidi zadnju poruku Pozdrav od Pedje i Sladje
Forum: Komentari, želje i pozdravi

Poslata: 28.11.2021 u: 22:20

Vidi zadnju poruku Pozdrav za clanove iy 2003 god
Forum: Komentari, želje i pozdravi

Poslata: 28.11.2021 u: 22:15

Vidi zadnju poruku Armatura za neonke?
Autor: Milandc

Poslata: 01.03.2021 u: 08:13

Vidi zadnju poruku Skalari - mrest - pitanje
Autor: Vedry
Forum: Ribe - Mrest

Poslata: 24.05.2020 u: 13:10

Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Ribe - Ciklidi
 Akvaristika » Ribe - Ciklidi
Tema Naslov: moj akvarijum PG. Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum  
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Batostanisic
Novi član

Novi član

Član od: 13.07.2009
National Flag of Crna Gora Crna Gora, Podgorica
Poruka: 5
Pol: Muški
Poslato: 16.07.2009 u 22:01 | IP Prijavljen Citiraj Batostanisic

Evo novi sam na forumu pa bih htio da vam predstavim moj akvarijum sa cihlidima . Prepravio sam moj stari akvarijum namjenski samo za cihlide pa bih zamolio nekog od clanova foruma jer koliko sam vidio ovdje ima veoma iskusnih u ovom hobiju da mi malo iskomentarisu ovaj moj ''RUCNI RAD'' a ujedno i ako se to uopste moze vidjeti na ovim mojim slikama i video snimku da li ovi cihlidi mogu zajedno , naravno mislim da nece ne daj boze doc do kakvog masakra ili kakvih drugih problema s obzirom da  nikad do sad nisam imao cihlide .Akvarijum je zapremine 250 litara , filter je spoljni od dvadesetak litara . Zanima me da li je cihlidima neophodan rasprsivac vazduha kojeg nisam stavio jer me uzasno nervira tj. ne volim da ga imam u akvarijum jer mi onda pogled stalno bjezi u mjehurice   . Pozadinu i uostalom cio dekor sam radio jedno 3-4 dana , a inace sve sam zavrsio prije petnaestak dana tako da je po mome ova siga koju sam koristio za dekor jos izgleda neprirodno ali za koji mjesec kad alge urade svoje sve ce to izgledati prirodnije i mnogo ljepse . Evo postavit cu video snimak i slike koji su loseg kvaliteta jer sam sve radio sa mobilnim telefonom ali sta je tu je nemam ni kameru ni aparat , a usput cu staviti i slike mini jezerceta zapremine 5 000 litara. http://www.youtube.com/watch?     v=_aMthnOgDco  .          ;           ;           ;           ;           ;           ;           ;           ;           ;           ;           ;           ; Click on image to open in new window Click on image to open in new window Click on image to open in new window Click on image to open in new window Click on image to open in new window Click on image to open in new window Click on image to open in new window Click on image to open in new window Click on image to open in new window

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Batostanisic's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Batostanisic

Joca93
Član

Član

Član od: 21.03.2009
National Flag of Srbija Srbija, Knjaževac
Poruka: 69
Poslato: 16.07.2009 u 22:07 | IP Prijavljen Citiraj Joca93

sta imas od riba u jezercetu?

Batostanisic
Novi član

Novi član

Poslato: 16.07.2009 u 22:33 | IP Prijavljen Citiraj Batostanisic

Imam samo jednog koi sarana od jedno mozda kilogram i tridesetak obicnih sarancica koji su se tu izmrijestili a imao sam jos koi sarana ali su mi uginuli kad sam donio neke sarane sa Skadarskog jezera . Samo sto sam ih ubacio u jezerce nije proslo ni dva dana skoro mi je sva riba uginula , kao da sam ubacio bombu u jezerce a ne sarane
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Batostanisic's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Batostanisic

Stevo.er
Zaslužni član

Zaslužni član
teta Saveta :)

Član od: 11.03.2008
National Flag of Srbija Srbija, Vrbas
Poruka: 2275
Poslato: 16.07.2009 u 23:01 | IP Prijavljen Citiraj Stevo.er

moze da  si izvede i bez rasprsivaca i vazdusne pumpe mada se ne bi zezao sa time jer u tom akvarijumu ima jako malo biljaka. najboje bi bilo da rasprsivac prebacis u poslednju komoru filtera, tak neces videti mehurice a pumpa ce raditi svoj posao.

nisam neki ljubitelj ciklida ali nije lose samo da sam na tvom mestu izbacio bi one skaradne papagaje.

a sto se tice jezerceta, sa tim novim saranima si verovatno doneo neku bolestinu na koju ribe, koje su odgajane u kontrolisanim uslovima, nisu imune.

Dario
Administrator

Administrator
Ciklid - matori ;)

Član od: 27.02.2006
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 3052
Poslato: 17.07.2009 u 00:38 | IP Prijavljen Citiraj Dario

Dobro ti je ispao taj "rucni rad" ....kao i jezerce...samo nastavi....

Slobodno pisi ciklidi,NE cihlidi....

Koristite pretragu.......s'rch
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Dario's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Dario Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Dario Poseti Dario's Homepage

Zlatko3008
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 18.03.2008
National Flag of Srbija Srbija, Loznica
Poruka: 559
Poslato: 17.07.2009 u 08:16 | IP Prijavljen Citiraj Zlatko3008

akvarijum ti je lep ima dosta kamenja i pravi je aq za malawi ciklide,ona siga na sredini sto ti je onako nabacana jedna na drugu je lep detalj u aq ali ako planiras da cedis zenke ciklida moraces stalno da vadis to kamenje da bi je uhvatio jer ih je skoro nemoguce uhvatiti ako postoji vise rupa za skrivanje.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Zlatko3008's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Zlatko3008 Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Zlatko3008

Batostanisic
Novi član

Novi član

Poslato: 17.07.2009 u 10:46 | IP Prijavljen Citiraj Batostanisic

sto se tice rupa za sakrivanje ima ih toliko da svaka riba moze da se sakrije tako da nema sanse da je mozes vidjet , a sto se tice cedjenja zenki ako sam dobro shvatio mislis na mrijestenje to mi ne pada na pamet , lakse mi je kupovat ribice po potrebi . A sto se tice papagaja jedva sam cekao da ih nabavim dok sad sto ih vise gledam sve vise mi idu na zivce  

Skok na forum  

Ako želite da pošaljete odgovor na ovaj niz, uloguj
Ako još niste član foruma, rešenje je registracija

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2500 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2