Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 50
Gostiju: 50
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4369
Najnoviji korisnik foruma: Tango
Najviše poseta: 134
Dana: 30.11.2021
Članova [0], Gostiju [132]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Pozdrav za clanove iz 2003 god
Autor: Marko Zmaj
Forum: Komentari, želje i pozdravi

Poslata: 25.01.2022 u: 23:22

Vidi zadnju poruku Pozdrav od Pedje i Sladje
Autor: Marko Zmaj
Forum: Komentari, želje i pozdravi

Poslata: 25.01.2022 u: 23:21

Vidi zadnju poruku test
Autor: ZorK
Forum: Ostalo

Poslata: 09.12.2021 u: 10:50

Vidi zadnju poruku Armatura za neonke?
Autor: Milandc

Poslata: 01.03.2021 u: 08:13

Vidi zadnju poruku Skalari - mrest - pitanje
Autor: Vedry
Forum: Ribe - Mrest

Poslata: 24.05.2020 u: 13:10

Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Ribe - Ciklidi
 Akvaristika » Ribe - Ciklidi
Tema Naslov: Akvarijum za diskuse Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 4 1 2 3 4
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Noik
Zaslužni član

Zaslužni član
Američki ciklid - VIP

Član od: 06.07.2005
National Flag of Srbija Srbija, Jagodina
Poruka: 2140
Pol: Muški
Poslato: 01.02.2009 u 17:58 | IP Prijavljen Citiraj Noik

meni je ovaj diskus ruzan...
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Noik's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Noik Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Noik Poseti Noik's Homepage

Dario
Administrator

Administrator
Ciklid - matori ;)

Član od: 27.02.2006
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 3052
Poslato: 01.02.2009 u 18:18 | IP Prijavljen Citiraj Dario

Ako dobijete skroz crne diskuse ja sam zainteresovan,mada vise bih voleo da vidjam ovakve primerake i bolje ako moze......

P.S ribe su mlade i nisu skroz obojene.

Click on image to open in new window

Koristite pretragu.......s'rch
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Dario's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Dario Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Dario Poseti Dario's Homepage

Carcharias
Član

Član

Član od: 12.08.2008
National Flag of Srbija Srbija, Šumadija
Poruka: 30
Poslato: 03.02.2009 u 15:39 | IP Prijavljen Citiraj Carcharias

Sta reci ...za ovo blacenje...Hvala vam momci...The Oscar i Noik....
 Pa ipak..ako zelite,mozete slobodno da dodjete i vidite ribe uzivo....i da budete moji
 gosti...Ova zenka se izmrestila pre par dana...bice malih za dva do tri meseca....

Click on image to open in new window

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Carcharias's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Carcharias

The Oscar
Zaslužni član

Zaslužni član
Žuti karton

Član od: 19.08.2006
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Sarajevo
Poruka: 590
Pol: Nije unešeno
Poslato: 03.02.2009 u 16:13 | IP Prijavljen Citiraj The Oscar

mislim nemoj se uvrijediti ..noik je rekao samo svoje misljenje mislim o okusima se ne raspravlja. Tako da je nekome ruzan(kao imeni) a nekome pre ljep....

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi The Oscar's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor The Oscar Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor The Oscar

Carcharias
Član

Član

Član od: 12.08.2008
National Flag of Srbija Srbija, Šumadija
Poruka: 30
Poslato: 03.02.2009 u 22:46 | IP Prijavljen Citiraj Carcharias

O UKUSIMA SE I NE RASPRAVLJA ISTO....PA ZATO, AKO TI SE NE SVIDJAJU,ZASTO ONDA PISES NA TU TEMU?
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Carcharias's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Carcharias

Noik
Zaslužni član

Zaslužni član
Američki ciklid - VIP

Član od: 06.07.2005
National Flag of Srbija Srbija, Jagodina
Poruka: 2140
Poslato: 03.02.2009 u 23:12 | IP Prijavljen Citiraj Noik

izvini sto mi se diskus nesvidja.mozda bi mi bio lepsi da ima vise crne boje.Nekome je sigurno lep.Ako te je moje misljenje uvredilo,izvinjavam se...
pozdrav
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Noik's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Noik Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Noik Poseti Noik's Homepage

The Oscar
Zaslužni član

Zaslužni član
Žuti karton

Poslato: 04.02.2009 u 17:38 | IP Prijavljen Citiraj The Oscar

Citiraj: Carcharias
 O UKUSIMA SE I NE RASPRAVLJA ISTO....PA ZATO, AKO TI SE NE SVIDJAJU,ZASTO ONDA PISES NA TU TEMU? <BR>

Pa ja nisam kao sto vidis napisao da su ruzni ili nisu....Ja sam napisao da se ovdje radilo o uzgojom u srodsvtvu sto bi se trebalo uz svaku mjeru izbjeci.

A isto tako najvise sam pisao jer ne vjerujem da su tvoji...jer da su tvoju ovaj bi diskus bio u duisburgu na diskus championatu i bio bi ako nista poznat .Al ne bitno ne kazem da nisi samo eto ako jesi onda   proglasi je novom varijantom diskusa.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi The Oscar's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor The Oscar Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor The Oscar

Rogus
Administrator

Administrator

Član od: 15.10.2003
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 3446
Poslato: 04.02.2009 u 18:15 | IP Prijavljen Citiraj Rogus

Citiraj: Carcharias
Dugogodisnjom selekcijom iskljucivo svojih diskusa,uspeo sam da izolujem svoju formu diskusa...

Citiraj: TheOscar
hahah malo sam se raspitao o ovme fenomenu hmmmm ja mislim da to nije tvoja zasluga u selektiranju a niti da je tvoj diskus....

Do svega ovoga ne bi doslo da se ne udaljavate od teme. Carcharias normalno je da očekuješ i lepe i loše komentare kada pokušavaš da istakneš novi varijetet. Takođe nema potrebe da o tome više pišeš u ovoj temi, jer bih mogao zaključiti da tražiš besplatnu reklamu.

Oscare, pošto tvoja tvrdnja ugrožava integritet Carcharias diskus patenta, morao bi da budeš ozbiljniji i da sa nama podeliš svoja saznanja. To što si negde na netu našao slike diskusa ne znači da i sam Carcharias nije uspeo da dobije tu formu, odnosno da govori istinu.

Moje mišljenje je da se o ukusima itekako raspravlja, zato što ima onih koji imaju ukusa i onih koji ga nemaju, ali ne i o slobodi izbora, pa samim tim i izbora dobrog ukusa koji određuju o čemu će se i kako pisati. Znači svako ima pravo da iznese svoje mišljenje, dokle god je to u granicama kulturnog govora.

Odgovori na osnovno pitanje ove teme su već izrečeni...

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Rogus's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Rogus Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Rogus

The Oscar
Zaslužni član

Zaslužni član
Žuti karton

Poslato: 04.02.2009 u 18:30 | IP Prijavljen Citiraj The Oscar

hehehe paa meni je on napisao na pm tako da sam neutralan i nisam vise nista pisao o tome.

Kako sam ovdje to rekao njega sam pitao isto:sta je selektirao,jel uzgoj u srodstvu, i jel su uopste to njegovi i rekao sam svoje misljenje ..)

On je rekao da jesu to njegovi i ja mu moram makar malo vjerovati hehehehehe.....

Armagedon
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 29.01.2006
National Flag of Srbija Srbija
Poruka: 109
Poslato: 06.02.2009 u 13:38 | IP Prijavljen Citiraj Armagedon

Ribe sam video uzivo i meni su prelepi!igrom slucaja poznajem "Carcharias"-a i znam da je ova riba nastala kod njega...

boze moj ,ljubomore je vazda bilo,kad ne uspes ti nesto onada bar mozes biti ljubomoran,pljuvati i omalovazavati tudji trud i uspeh.

svak od vas ko misli da moze da stvori svoj
varietet,ovakav ili bolji nek uradi pa nek se havali al do tada neka cuti.

samo napred Carcharias imas punu podrsku iz ivanjice

Cicko
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 22.09.2006
National Flag of Srbija Srbija, Novi Sad
Poruka: 1344
Poslato: 06.02.2009 u 13:51 | IP Prijavljen Citiraj Cicko

Meni se licno doticni diskus ne svidja,ali ako ga je covek dobio u svom aq planiranom selekcijom,onda je to za svaku pohvalu,i naravno veliki kaposkid sa moje strane.

Znacilo bi mi ako bi malo pisao i oko same selekcije i nastanka novog varijeteta.

Pozdrav

Armagedon
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 29.01.2006
National Flag of Srbija Srbija
Poruka: 109
Poslato: 06.02.2009 u 14:10 | IP Prijavljen Citiraj Armagedon

Cuj selekcija ito planirana....covek lepo skino sliku s neta i sad se duva da je to njegova riba,vidis i sam da je vidjena na izlozbama...

zezam se,nisam nikoga hteo da vredjam al me jako izludjuje omalovazavanje tudjeg truda,ne moras ga postovati al ga ne moj ni omalovazaviti....

ne pokazuj covece one lavove ko zna sta ce tu da ti prilepe mozda i zatvor zaglavis:)

Sumadinac
Član

Član

Član od: 10.12.2007
National Flag of Srbija Srbija, Ivanjica
Poruka: 28
Poslato: 06.02.2009 u 15:16 | IP Prijavljen Citiraj Sumadinac

Srbin ima prirodnu tendenciju da sve svoje velike ljude ili poubija ili unizi, i da ih zatim opeva u svom desetercu kao heroje svoje nacije, i najzad proglasi svetiteljima svoje crkve.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Sumadinac's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Sumadinac

The Oscar
Zaslužni član

Zaslužni član
Žuti karton

Poslato: 06.02.2009 u 16:43 | IP Prijavljen Citiraj The Oscar

paaa sto se mene tice ja sam samo rekao da ne vjerujem da su njegovi.... jer cudno mi bilo da nema foto album svojih akvarija pa radi toga sam napisao.

Skok na forum Ukupno strana: 4 1 2 3 4

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.3125 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2