Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 31
Gostiju: 31
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4331
Najnoviji korisnik foruma: Adv.PA
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Vidi zadnju poruku Japanke bolesne!
Forum: Bolesti riba

Poslata: 30.04.2016 u: 12:13

Vidi zadnju poruku koja je ovo biljka
Autor: Baia82
Forum: Biljke

Poslata: 27.02.2016 u: 17:40

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Izložbe, okupljanja i reportaže
 Akvaristika » Izložbe, okupljanja i reportaže
Tema Naslov: Zoo vrt Koki-Indjija (Tema zaključana Tema zaključana) Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 4 1 2 3 4
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Pesavr
Zaslužni član

Zaslužni član
Vlasinski treset

Član od: 03.02.2008
National Flag of Srbija Srbija, Vranje
Poruka: 667
Pol: Muški
Poslato: 01.08.2008 u 16:15 | IP Prijavljen  

futurist, brate sto lupas ko otvoreni prozor,hteo si nesto reci
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Pesavr's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Pesavr

Naca faca
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 15.06.2008
National Flag of Srbija Srbija, Munze Konza
Poruka: 475
Pol: Ženski
Poslato: 01.08.2008 u 17:47 | IP Prijavljen  

Citiraj: Pesavr
Uvek sam za pomoc a pogotovo Marku zbog zoloski vrt, ali imajte u vidu da i ja imam tako nesto dobro da iskren budem ni priblizno MARKU, ma da zivotinje sto imam mislim da su dosta kvalitetnije, u rasi u odnosu na Markove. I  ja se javljam za vasu   pomoc hrana je uzasno skupa , ne moze se izdrzati pa sam poceo da smanjujem dobar broj zivotinja, sta cu ja sam sa juga ,ovde samo ,jos deca rastu po malo, hvala svima

A sta ti treba pa da smislimo nesto???? 

I ja sam htela da se igram
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Naca faca's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Naca faca Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Naca faca

Pesavr
Zaslužni član

Zaslužni član
Vlasinski treset

Poslato: 01.08.2008 u 20:06 | IP Prijavljen  

pa np iz neki rasadnik ukrasni cetinari, konika tuje, razno rastinje ukrasna trava zbun,nesto dekorativno ,lampe na suncevu svetlost,sitna zica za volijere, kavezi za zivotinje, jos neki ukrasni fazani, veverice-par, lepezani-dobr-kev, blokovi cement za volijere-boksevi i td, znam da za ovo ne moze niko da mi pomogne ali eto meni samo treba puno para za sve ovo,a imam ogromnu volju, i znanje, radim u jednom restoranu u Vranju kao konobar plata mi je celih 13000 hiljada dobijam je na kasicicu za espreso,ovo je realnost ne zalim se gola bre istina,jug ti je ovo ima samo da se prezivi. izvinjavam se sto vas malo smaram niste mi vi   niste krivi ali sta cu ja kad zivotinje volim vise od samog sebe. hvala na razumevanju oprosti te
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Pesavr's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Pesavr

Naca faca
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 15.06.2008
National Flag of Srbija Srbija, Munze Konza
Poruka: 475
Poslato: 01.08.2008 u 20:33 | IP Prijavljen  

13 000?????? Pa to je starsno 

A baksis????

BAs za cement i to ne mogu da i pomognem a imam kavez koji sam pravila pre 3 god za cincile tj vise je kao volijera ali je prblem kako da ti je dam jel ona ne moze da udje u automobil (ja sam je kod druga odnela u kombiju i stoji kod njega u dvoristu,drzi zeceve u njemu) ali je predvidjena za veverice i glodare koji se penju. Dimenzije su 150*120*80 pa ako se setis nekog prevoza ti reci pa cemo da organizujemo nesto . Sva je od zice i metala da ne bi mogli da je pregrizu .

I ja sam htela da se igram
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Naca faca's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Naca faca Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Naca faca

Pesavr
Zaslužni član

Zaslužni član
Vlasinski treset

Poslato: 02.08.2008 u 03:20 | IP Prijavljen  

Naco ovoga puta si me odusevila , sve sto ti bude zatrebalo za biljni aq ocu da ti poklonim bas gratis poslacu ti ili postom ili, autobusom,imam mnogo toga, da ti sad ne nabrajam, pomislice neko uh kakav hvalisavko, i jas nesto ako oces i neku zivotinju samo reci. za tebe uvek gratis, samo zbog ovaj tvoj gest.Stvarno si carica,ako mogu tako, sto se tice kaveza to zaboravi, ja zivim na jug, vise ce me kostati prevoz za kavez nego tebe ceo kavez,. u svakom slucaju hvala ti jos jednom a ako ti bilo sta u zivotu zatreba tu sam za tebe uvek,prvi put sam ovde odusevljen i to od xenu nemoguce mora da sanjamX100

Pesavr
Zaslužni član

Zaslužni član
Vlasinski treset

Poslato: 02.08.2008 u 03:40 | IP Prijavljen  

Marko ja nisam od ovih ljudi sto su pljunuli pa sve to brzo polizali,ocu iskreno koliko je u mojoj moci tebi uvek pomoci jer znam kako ti je.Samo reci sta ti treba ali mozda je bolje na ppps. uvek, ma ko voli zivotinje voli i ljude,a ja pored svega toga i obozavam  sobno i drugo cvece, i dicim se time

Pirgavi moli
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 18.06.2008
National Flag of Srbija Srbija
Poruka: 116
Pol: Nije unešeno
Poslato: 02.08.2008 u 13:16 | IP Prijavljen  

Podrzavam ideju da se pomogne tom malom vrticu bio sam par puta tamo na izlozbama pasa i mogu vam reci da je organizacija fenomenalna...tako lep prostor sa debelom hladovinom nigde nema...zivotinjice su ok.i sve ostalo mi je ok. neznam mozda bi nekako trebalo kontaktirati coveka i dobiti br.ziro racuna i na taj nacin na ime ovog sajta poslati novcanu pomoc...rado bi se okupljao ali mislim da sa paricama u rukama da onako usetamo evo mi dosli da pomognemo---neznam nekako mi glupo
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Pirgavi moli's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Pirgavi moli

Zdaki
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 27.09.2006
National Flag of Srbija Srbija, Niš
Poruka: 332
Poslato: 02.08.2008 u 13:36 | IP Prijavljen  

Ljudi ako se organizujemo za bilo sta racunajte i na mene. Ne znam da li ste culi za pricu, gde je jedna amerikanka dugovala banci ( ne secam se tacno) 10 000 ili 50 000 dolara. napravila je internet stranicu otvorila racun i na web sajtu je molila da joj svaki posetilac da(uplati) po 1 dolar dok ne sakupi odredjenu cifru. Kasnije je osnovana i neka organizacija koja je tako pomagala ljudima.
Iz ovoga i mi mozemo izvuci primer. Nas 1000 sa sajta da damo po 1e(primer). Niko nece da propadne za 1e a nekome ce to trenutno puno znaciti. Lepo bi bilo da to sve ide preko akvaristike.org, a ne pojedinacno.  
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Zdaki's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Zdaki Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Zdaki

n.ekv
Zaslužni član

Zaslužni član
Končasta alga i papagajoljubac

Član od: 05.12.2003
National Flag of Srbija Srbija, Barajevo - Veliki Borak
Poruka: 1185
Poslato: 02.08.2008 u 13:37 | IP Prijavljen  

Citiraj: Futurist

Viebe odkudeste  ? Viebe nasinsili ste  ?

od kude ste vi? mi dodjosmo iz donju dubravu, kopasmo kamenciki... 

Pirgavi moli
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 18.06.2008
National Flag of Srbija Srbija
Poruka: 116
Pol: Nije unešeno
Poslato: 02.08.2008 u 13:58 | IP Prijavljen  

eto vidite prvo ziro racun pa pravac po dzeparac
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Pirgavi moli's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Pirgavi moli

n.ekv
Zaslužni član

Zaslužni član
Končasta alga i papagajoljubac

Član od: 05.12.2003
National Flag of Srbija Srbija, Barajevo - Veliki Borak
Poruka: 1185
Poslato: 02.08.2008 u 14:07 | IP Prijavljen  

Citiraj: Zdaki
Ljudi ako se organizujemo za bilo sta racunajte i na mene. Ne znam da li ste culi za pricu, gde je jedna amerikanka dugovala banci ( ne secam se tacno) 10 000 ili 50 000 dolara. napravila je internet stranicu otvorila racun i na web sajtu je molila da joj svaki posetilac da(uplati) po 1 dolar dok ne sakupi odredjenu cifru. Kasnije je osnovana i neka organizacija koja je tako pomagala ljudima.
Iz ovoga i mi mozemo izvuci primer. Nas 1000 sa sajta da damo po 1e(primer). Niko nece da propadne za 1e a nekome ce to trenutno puno znaciti. Lepo bi bilo da to sve ide preko akvaristike.org, a ne pojedinacno.  

pa da napravimo od sajta nevladinu organizaciju

Zdaki
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 27.09.2006
National Flag of Srbija Srbija, Niš
Poruka: 332
Poslato: 02.08.2008 u 14:33 | IP Prijavljen  

ma sto nevladinu, bolje vladinu mozda i finansiraju nesto  
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Zdaki's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Zdaki Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Zdaki

Ljichijana
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 13.04.2007
National Flag of Srbija Srbija, Novi Beograd
Poruka: 810
Poslato: 02.08.2008 u 14:36 | IP Prijavljen  

Citiraj: n.ekv
Citiraj: Futurist

Viebe odkudeste  ? Viebe nasinsili ste  ?

od kude ste vi? mi dodjosmo iz donju dubravu, kopasmo kamenciki... 

`A mi od Zitkovac...`, rece Toza, profa klarineta.

Ljichijana
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 13.04.2007
National Flag of Srbija Srbija, Novi Beograd
Poruka: 810
Poslato: 02.08.2008 u 14:45 | IP Prijavljen  

Citiraj: Pesavr
prvi put sam ovde odusevljen i to od xenu nemoguce mora da sanjam

Izgleda da ja sanjam... Ne mogu da verujem...

Skok na forum Ukupno strana: 4 1 2 3 4

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2266 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2