Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 55
Gostiju: 55
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4332
Najnoviji korisnik foruma: Snehashah456
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Vidi zadnju poruku Japanke bolesne!
Forum: Bolesti riba

Poslata: 30.04.2016 u: 12:13

Vidi zadnju poruku koja je ovo biljka
Autor: Baia82
Forum: Biljke

Poslata: 27.02.2016 u: 17:40

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Izložbe, okupljanja i reportaže
 Akvaristika » Izložbe, okupljanja i reportaže
Tema Naslov: UDRUZENJE AKVARISTA BANJA LUKA Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 2 1 2
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Sanid
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 28.03.2005
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Zenica
Poruka: 805
Pol: Muški
Poslato: 23.04.2008 u 23:35 | IP Prijavljen Citiraj Sanid

nadam se da cemo cuti pohvale od akvarista iz Banjaluke do tada ostajem neutralan

Midwest
Član

Član

Član od: 18.02.2008
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Banja Luka
Poruka: 37
Poslato: 30.05.2008 u 11:04 | IP Prijavljen Citiraj Midwest

Kako napreduje udruzenje? Ima li kakvih novosti, zanimljivosti? Mozda neki web site?

Kelly
Član

Član

Član od: 05.04.2007
Poruka: 39
Poslato: 12.06.2008 u 00:13 | IP Prijavljen Citiraj Kelly

Malo se usporilo ,svaki pocetak je tezak,za par dana napokon bi trebao da bude gotov web sajt ,nakon toga cemo da pravimo malo medijsku kampanju, vecina dogovora o daljem radu je zavrsena ,tako da bi se vrlo brzo trebalo cuti za nas.

Reddy
Član

Član

Član od: 11.06.2007
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Kotor-Varoš
Poruka: 49
Poslato: 12.06.2008 u 21:17 | IP Prijavljen Citiraj Reddy

Ajte ajte samo polako , al nek bude gotovo do zime :D
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Reddy's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Reddy Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Reddy

Zdaki
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 27.09.2006
National Flag of Srbija Srbija, Niš
Poruka: 332
Poslato: 12.06.2008 u 21:58 | IP Prijavljen Citiraj Zdaki

Svaka vam cast kad ste uspeli da se sakupite i da se organizujete. Nadam se da , kao sto su neki ranije rekli, cilj nije sticanje koristi od pravih zaljubljenika vec pomaganje i zastita istih. Mozda znate da smo nas nekoliko pokusali i u Nisu isto to da organizujemo pre svega okupljanja, druzenje, razmena informacija iskustava, bilja, ribica, povezivanje sa odgajivacima i staklorescima, nekim popustima za clanove, sirenju akvaristike kao hobija itd. Nas je sprecio prostor i greska je sto smo stali na prvoj prepreci. Od tada sam upoznao jos neke ljude, sa nekim ljudima tek treba da se upoznam iz Nisa i okoline pa se nadam da cemo i mi jednog dana zavrsiti ovo. 
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Zdaki's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Zdaki Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Zdaki

n.ekv
Zaslužni član

Zaslužni član
Končasta alga i papagajoljubac

Član od: 05.12.2003
National Flag of Srbija Srbija, Barajevo - Veliki Borak
Poruka: 1185
Poslato: 12.06.2008 u 22:03 | IP Prijavljen Citiraj n.ekv

oho ho, evo mene u Banja Luci i da vidim sta ima na sajtu... kad ono Banja Luka se pominje... pa, da iskoristim priliku da vas pozovem na medjunarodni festival kratkometraznog  filma KRATKOFIL. Prvi put sam u vasem gradu i odusevljen sam njim.  Znam da sam otisao u offtopic, ali....

Midwest
Član

Član

Poslato: 07.02.2009 u 22:17 | IP Prijavljen Citiraj Midwest

Dugo se nije spominjalo nista o udruzenju ovdje na sajtu, a nisam cuo nista ni u medijima. Desava li se ista na ovom planu?

Sbsb
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 18.09.2008
National Flag of Republika Srpska Republika Srpska, Banja Luka
Poruka: 155
Poslato: 07.02.2009 u 23:00 | IP Prijavljen Citiraj Sbsb

Citiraj: Midwest
Dugo se nije spominjalo nista o udruzenju ovdje na sajtu, a nisam cuo nista ni u medijima. Desava li se ista na ovom planu?

Desava se to da u Banjaluci nema kupiti gotovo pa nista za akvaristiku,a da negovorimo o nekim okupljanjima ,razmjenama biljaka,ribica o udruzenjima (bar ja neznam da postoji) a i sto ima da se kupi cijene su toliko visoke da je to nevjerovatno.
Generalno ovde u Banjaluci je akvaristika u autu.
Pozdrav

Miki_BL
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 28.03.2006
Poruka: 405
Pol: Nije unešeno
Poslato: 08.02.2009 u 01:55 | IP Prijavljen Citiraj Miki_BL

Citiraj: Sbsb

Desava se to da u Banjaluci nema kupiti gotovo pa nista za akvaristiku,a da negovorimo o nekim okupljanjima ,razmjenama biljaka,ribica o udruzenjima (bar ja neznam da postoji) a i sto ima da se kupi cijene su toliko visoke da je to nevjerovatno.
Generalno ovde u Banjaluci je akvaristika u autu.
Pozdrav

A nije tako. Meni je Midwest izasao u susret i poklonio visak bilja za akvarijum koji sam pravio te mu se opet i ovako javno zahvaljujem. Ja sam zapanjen koliko prodavci u pet shopovima u BL nemaju pojma. A ni vlasnici nisu nista bolji. Niko ne zna latinske nazive ni bilja ni ribica a ja opet ne znam domace nazive.

Cijene???

Katastrofa!!!!!!!!

Malo veca saksija nekog bezveznog bilja je 50 KM. Koja li ce budala to da kupi????? Rekao sam vlasniku te radnje da nece nikad prodati to bilje po toj cijeni i da ce morati da razbije na manje saksije i rekao je da ce to i da uradi ali ce biti po 15 KM. Zakrzljali Anubiasi su mu po 10-15 KM a jedan koji je normalan nabio mu je cijenu 30 KM.

I jos pored svega toga prodaju bolesne ribice.

Ako postoji to udruzenje i ako je zazivilo trebalo bi malo da obrati paznju na to jer je lako moguce da je taj sto drzi tu radnju bas clan udruzenja.

Necu da imenujem ko je u pitanju ali svi koji obilaze radnje u BL znaju o kome je rijec.

Ja sam primoran da odem u Zagreb i idem najvjerovatnije (99%) u subotu 14.02.2009. pa da vidim sta se tamo moze probrati od bilja i ribica.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Miki_BL's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Miki_BL

Midwest
Član

Član

Poslato: 17.02.2009 u 10:08 | IP Prijavljen Citiraj Midwest

Citiraj: Miki_BL

A nije tako. Meni je Midwest izasao u susret i poklonio visak bilja za akvarijum koji sam pravio te mu se opet i ovako javno zahvaljujem.

Ah pa zasto viskovi postoje, nego da se dijele okolo ;)  Nadam se da se bilje razvija, daj koju sliku da vidimo

Cijene???

Katastrofa!!!!!!!!

Malo veca saksija nekog bezveznog bilja je 50 KM. Koja li ce budala to da kupi????? Rekao sam vlasniku te radnje da nece nikad prodati to bilje po toj cijeni i da ce morati da razbije na manje saksije i rekao je da ce to i da uradi ali ce biti po 15 KM. Zakrzljali Anubiasi su mu po 10-15 KM a jedan koji je normalan nabio mu je cijenu 30 KM.

I jos pored svega toga prodaju bolesne ribice.

Cijene su bezobrazluk. Po mojoj gruboj procjeni trebale bi biti i do 50% nize. Ali stvar je u tome sto je konkurencija nikakva, nema prave radnje da im pokaze kako se to radi, sve ribice i bilje se nabavlja "cak" iz Srbije, gdje im nemilosrdno uvaljuju najgoru kvalitetu. Doduse, mozda nasi trgovci namjerno uzimaju takve, da ne grijesim dusu. na dilerima. A lako je naci bolje dilere, siguran sam. Malo interneta, dogovoris sastanak, ako ne vjerujes slikama, odes do njega, vidis, narucis... Bas me interesuje da li ribe stizu "na crno" tj. radi li ko ispravne uvozne procedure za njih...

Pricali su mi u jednom pet-sopu da su jednom probali uvoz iz Ceske pa se opekli jer ribice nisu bile adekvatno transportovane, pa su pali neku lovu...Takodje, stekao sam utisak da to i nije neka lova i da je svaki akvarista sa aq vecim od 400l ulozio toliko u svoj akvarijum. To samo govori na koliko para se vrte nasi sopovi. Nazalost, probali su samo jednom. Valjda su trebali rijesiti transport pa probati i drugi put...

A kada dodjem u shop i vidim mrtvu ribicu da pluta medju zivima te da je ove k tome jos i grickaju... Uffff... Uvijek kazem prodavcima, a onda se oni kao cude - svasta, kod njih uginula ribica - pa to se prvi put desava!

Ako postoji to udruzenje i ako je zazivilo trebalo bi malo da obrati paznju na to jer je lako moguce da je taj sto drzi tu radnju bas clan udruzenja.

Necu da imenujem ko je u pitanju ali svi koji obilaze radnje u BL znaju o kome je rijec.

Sigurno je clan. Ipak su oni, vlasnici shopova, ugrozeni. Trziste im "slabo". Valjda ljudi hoce ono sto plate i za normalnu cijenu, a ne m..a pod bubrege.

Bio si u Zagrebu, vidio si kakvi su shopovi. Sav dalji komentar je suvisan.

Sbsb
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 18.09.2008
National Flag of Republika Srpska Republika Srpska, Banja Luka
Poruka: 155
Poslato: 17.02.2009 u 11:56 | IP Prijavljen Citiraj Sbsb

Nema nam druge nego da se mi okupimo u nekoj kafani pa da se malo druzimo eventualno razmjenimo poneku biljku ...........

Stevo.er
Zaslužni član

Zaslužni član
teta Saveta :)

Član od: 11.03.2008
National Flag of Srbija Srbija, Vrbas
Poruka: 2275
Poslato: 17.02.2009 u 12:55 | IP Prijavljen Citiraj Stevo.er

to bi mogli i mi u Srbiji

Skok na forum Ukupno strana: 2 1 2

Ako želite da pošaljete odgovor na ovaj niz, uloguj
Ako još niste član foruma, rešenje je registracija

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2358 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2