Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 69
Gostiju: 69
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4335
Najnoviji korisnik foruma: Julija Pesic
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Vidi zadnju poruku Japanke bolesne!
Forum: Bolesti riba

Poslata: 30.04.2016 u: 12:13

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Izložbe, okupljanja i reportaže
 Akvaristika » Izložbe, okupljanja i reportaže
Tema Naslov: UDRUZENJE AKVARISTA BANJA LUKA Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 2 1 2
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Kelly
Član

Član

Član od: 05.04.2007
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Banja Luka
Poruka: 39
Pol: Muški
Poslato: 22.04.2008 u 01:30 | IP Prijavljen Citiraj Kelly

Od dana 20.04 2008.u Banja Luci zvanicno postoji Udruzenje Akvarista sa ciljem da unaprijedi akvaristiku u Banja Luci i sire.

Cilj nam je da udruzimo i pomognemo uzgajivace ,popularizujemo hobi i omogucimo kvalitetno uzivanje u njemu,dignemo standard prodaje i zastitimo hobiste.

Ovo je ukratko. Udruzenje je sastavljeno od strucnog tima profesora povezanih za ovu oblast,uzgajivaca i zaljubljenika u ovaj hobi. Sajt je u pripremi ,ima puno posla oko administracije, bice potrebno sluha od strane Grada ali mi smo krenuli i guramo. 

Stevo.er
Zaslužni član

Zaslužni član
teta Saveta :)

Član od: 11.03.2008
National Flag of Srbija Srbija, Vrbas
Poruka: 2275
Poslato: 22.04.2008 u 01:41 | IP Prijavljen Citiraj Stevo.er

svaka cast ljudi.

eto sad bas razmisljam, imamo li mi tako nesto u Srbiji?

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Stevo.er's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Stevo.er Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Stevo.er

Miti
Gost

Gost
Banovan do daljnjeg

Član od: 27.01.2008
National Flag of Srbija Srbija, Aranđelovac
Poruka: 80
Poslato: 22.04.2008 u 11:55 | IP Prijavljen Citiraj Miti

Svaka cast, tako treba.
Kod nas ,kada sam ja bio klinac postojalo je udruzenje akvarista, i kada god sam isao da se uclanim ono nije radilo. Sada su ukinuli i kinolosko udruzenje morao sam za BG da prijavljujem leglo.
Puno pozdrava sve najbolje u radu

Kelly
Član

Član

Poslato: 22.04.2008 u 12:03 | IP Prijavljen Citiraj Kelly

Ovim putem molim uzgajivace ribica i biljaka da mi se jave da znam na koga mogu racunati radi obostrane koristi .

Zahvaljujem se sajtu akvaristika.org i nadam da mi nece zamjeriti sto ih koristim za promovisanje Udruzenja ,smatram da je ovo najbolji sajt iz ove oblasti i zelim dobru saradnju.

Acim
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 13.10.2007
National Flag of Srbija Srbija, Zrenjanin
Poruka: 122
Poslato: 22.04.2008 u 12:12 | IP Prijavljen Citiraj Acim

ljudi svaka vam cast ovo je za primer samo da je ovakvih slucajeva vise u srbiji. zelim vam puno uspeha 

Cira
Administrator

Administrator

Član od: 13.01.2003
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 3386
Poslato: 22.04.2008 u 12:22 | IP Prijavljen Citiraj Cira

Citiraj: Kelly
Cilj nam je da udruzimo i pomognemo uzgajivace ,popularizujemo hobi i omogucimo kvalitetno uzivanje u njemu,dignemo standard prodaje i zastitimo hobiste.

Ovim putem molim uzgajivace ribica i biljaka da mi se jave da znam na koga mogu racunati radi obostrane koristi .

Voleo bih da grešim ali mi ovo liči na udruženje (pre)prodavaca? Koliko članova ima udruženje?

It's nice to be important but it's more important to be nice.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Cira's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Cira Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Cira Poseti Cira's Homepage

Kelly
Član

Član

Poslato: 22.04.2008 u 12:48 | IP Prijavljen Citiraj Kelly

Normalno je da ako se necemu posvetis ocekujes i neku dobit,ideja je da se unaprijedi akvaristika i zatvori krug da svi budu zadovoljni ,od uzgoja do hobiste.

Udruzenje je osnovano kao Nevladina organizacija sa osnivackom skupstinom i zakonskim propisima odobrenim od suda tako da licna dobit tipa sverc nije moguca.

Cira
Administrator

Administrator

Član od: 13.01.2003
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 3386
Poslato: 22.04.2008 u 13:11 | IP Prijavljen Citiraj Cira

Tako sam i mislio.

Nisi mi odgovorio koliko udruženje ima članova. Koliko je članova bilo na skupštini i koliko članova su hobisti?

It's nice to be important but it's more important to be nice.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Cira's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Cira Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Cira Poseti Cira's Homepage

Cicko
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 22.09.2006
National Flag of Srbija Srbija, Novi Sad
Poruka: 1344
Poslato: 22.04.2008 u 13:31 | IP Prijavljen Citiraj Cicko

Normalno je da ako se necemu posvetis ocekujes i neku dobit,ideja je da se unaprijedi akvaristika i zatvori krug da svi budu zadovoljni ,od uzgoja do hobiste.

Ja mislim da je ideja da se ustale i usklade cene kod uzgajivaca i trgovaca i da se bolje organizuje trziste...Sto je ok,samo onda to tako i treba nazvati... 
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Cicko's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Cicko Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Cicko

Sanid
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 28.03.2005
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Zenica
Poruka: 805
Poslato: 22.04.2008 u 14:35 | IP Prijavljen Citiraj Sanid

Cira dobro pita:koliko ima clanova,jesu clanovi recimo korisnici ovog foruma kao rasta 007 npr?
Ako su vam ciljevi razvoj akvaristike u Banjaluci imate moju podrsku i podrsku Kluba akvarista BiH

Midwest
Član

Član

Član od: 18.02.2008
Poruka: 37
Poslato: 23.04.2008 u 10:42 | IP Prijavljen Citiraj Midwest

Vidim da se ovdje radi o uzgajivacima/prodavcima prvenstveno a ne hobistima, ali ja kao hobista zaista zelim da nam shopovi budu cisci uredniji, opremljeniji, da pocnu liciti vise na apoteke a manje na buvljake (neka se niko ne nadje prozvanim), da prodavci budu obrazovaniji,  da imamo bolji izbor riba, ali i pratece opreme (da ne moramo za neke sitnice, koje i nisu preskupe, potezati do Zagreba), jednom rjecju da se trziste uredi i organizuje. Mislim da svi hobisti to zele.

Iako je ovo sto vi planirate vise cehovsko nego hobi udruzenje, ako to udruzenje napravi neke rezultate ostvarice hobistima kako tako bolje tle za njihov laksi rad i ljepse i zdravije ribe i akvarijume a to svi zelimo. I zbog toga Vam zelim uspjeh, bez obzira kome ste vise okrenuti - uzgajivacima, prodavcima ili hobistima.

Kelly
Član

Član

Poslato: 23.04.2008 u 16:42 | IP Prijavljen Citiraj Kelly

Ne zelim uopste odgovarati na pitanja o tome koliko ce ko zaraditi ,ja mislim da je bitnije postavljati pitanja sta smo planirali uraditi .

U organizaciji ima oko 20-ak aktivista ,posto cemo obradjivati sve vezano za akvaristiku iza svakog sektora stoje visoko obrazovana lica pa dalje po rangovima.Vec sam rekao je Udruzenje tek osnovano i da je pred nama dug put ,svi koji misle da mogu dati svoj doprinos dobro su dosli. 

Reddy
Član

Član

Član od: 11.06.2007
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Kotor-Varoš
Poruka: 49
Poslato: 23.04.2008 u 19:18 | IP Prijavljen Citiraj Reddy

Svaka cast na pokrenutoj akciji, od mene puna podrska!
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Reddy's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Reddy Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Reddy

Pesavr
Zaslužni član

Zaslužni član
Vlasinski treset

Član od: 03.02.2008
National Flag of Srbija Srbija, Vranje
Poruka: 667
Poslato: 23.04.2008 u 23:05 | IP Prijavljen Citiraj Pesavr

pravi potez i zelja mi je da to malo vise zivi i zazivi kod sviju nas, svako dobro
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Pesavr's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Pesavr

Skok na forum Ukupno strana: 2 1 2

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2354 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2