Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 60
Gostiju: 60
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4332
Najnoviji korisnik foruma: Snehashah456
Najviše poseta: 316
Dana: 11.03.2017
Članova [0], Gostiju [309]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku test
Autor: Srle
Forum: Ostalo

Poslata: 19.11.2017 u: 10:47

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Vidi zadnju poruku Bela tetra napada crny
Forum: Ribe

Poslata: 18.08.2016 u: 19:17

Vidi zadnju poruku problem spoljasnji filter

Poslata: 18.08.2016 u: 19:01

Vidi zadnju poruku Gupike i borac....
Autor: Blacky
Forum: Ribe

Poslata: 23.06.2016 u: 20:58

Vidi zadnju poruku Japanke bolesne!
Forum: Bolesti riba

Poslata: 30.04.2016 u: 12:13

Vidi zadnju poruku koja je ovo biljka
Autor: Baia82
Forum: Biljke

Poslata: 27.02.2016 u: 17:40

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Tekstovi
 Akvaristika » Tekstovi
Tema Naslov: Hong Kong-Fish Market Street Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 3 1 2 3
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Rapala
Član

Član

Član od: 18.12.2008
National Flag of Srbija Srbija, Srpska Crnja
Poruka: 14
Pol: Muški
Poslato: 28.02.2009 u 21:22 | IP Prijavljen Citiraj Rapala

Citiraj: Angelfish

. eto to vam je to zasada,malo sam slikavao po ducanima pa mozete  vidjeti o cemu se radi nisu bas neke slike al nadam se da ce vam se svidjeti.mala zgoda oko slikavanja,usao u jedan ducan i poceo ja slikavati ko velik a kinez ti trci put mene I nesto govori  na kineskom  ja samo klimam glavom je je tako je imas ti pravo Iako nemam pojma o cemu prica al  da stvar bude gore skupila se jos dva-tri kineza I zubore li zubore na kineskom pitam ja njih je li mozda netko prica  engleski al oni samo nastavljaju mljeti I mljeti onda se jedan dosjetio I odveo me do ulaza ducana a ono na ulazu stoji velika slika za zabranjeno slikavanje a o tome vi pricate(poceo sa njima na hrvatski jer vidim da bi mi isto bilo I da im pricam na francuskom ) I lipo sam mora izbrisati slike iz fotoaparata pa tek onda izaci vanka e kad sam ih izbrisao poceli se smjeskati pa I ja,onda je dosao jedan od trojice I ponudio mi hranu za ribice po snizenju I ako kupim dvije dobijem trecu besplatno,pitam ja njega ako kupim jednu jel mogu slikati jedan akvarij a on ne ne ne ne I to vam je to I ako sam ih zeznuo nisam izbrisao jednu fotku(ova komunikacija oko hrane za ribe se odvijala na hrvatsko-kineskom jeziku uz pomoc ruku I nogu J)     prosli mjesec sam bio u maleziji I isto me zapanilo par ducana s akvarijskom opremom.npr u jednom ducanu prodavac mi nije htio izvaditi ribice vec ih morass am izvaditi,razlog je da ces izvaditi onu koja je tebi sudena kao nesto spiritualna veza,e pa sad vi zamislite akvarij od jedno 200ltr. I 30 tak zebrica u njemu  a vi ste dosli kupiti 5 zebrica,nakon trece sam odustao nisam vise imao zivaca ali tko zna mozda mi one druge nisu bile sudeneJ,zao mi je sto nisam imao fotoaparat sa sobom ali o tome cu vam napisati nekom drugom prilikomJ

Pozdrav iz Hong Konga

Angelfish

Nemoj da ti je žao zbog fotoaparata, reportaža je majstorski napisana.Nekako slikovito.Jedva čekam reportažu iz nekog drugog grada ili nastavak ove iz Hong Konga.

MIirno more...

The Oscar
Zaslužni član

Zaslužni član
Žuti karton

Član od: 19.08.2006
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Sarajevo
Poruka: 590
Pol: Nije unešeno
Poslato: 01.03.2009 u 01:19 | IP Prijavljen Citiraj The Oscar

http://www.aquarticles.com/articles/travel/Norfolk_3bChina_G uilin_Aquarium.html

jucer bas nadjo ovu web stranicu idi te skroz dole i ima u partovima vec uslikane akvarijski shopivi u aziji. samo gledajte gdje pise da je shop a gdje vivarium.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi The Oscar's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor The Oscar Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor The Oscar

DoVla
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 03.02.2009
National Flag of Srbija Srbija, Bačka Palanka
Poruka: 122
Poslato: 01.03.2009 u 01:34 | IP Prijavljen Citiraj DoVla

razboleo sam se od ovoliko silnih diskusa..mora da je komad u nashoj valuti nekih 50-100 din.s'obzirom da ih u jednoj radnji ima bar 1000kom.ako ne i vishe,a konkurencija je ogromna!..plache mi se..

DoVla
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 03.02.2009
National Flag of Srbija Srbija, Bačka Palanka
Poruka: 122
Poslato: 01.03.2009 u 01:37 | IP Prijavljen Citiraj DoVla

Ma imam ja jedan predlog..ajde lepo da se skupimo sa ovog foruma ko hoce recimo nas 30-ak i platimo 10 karti idemo kao exkurzija valjda ce nas pustiti poshto nas je vishe po manjoj ceni i paljba hong-kong u tu ulicu

Njezic025
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 19.02.2009
National Flag of Srbija Srbija, Odžaci
Poruka: 148
Poslato: 01.03.2009 u 11:18 | IP Prijavljen Citiraj Njezic025

onako nesto kod nas ni za milion godina,zato nam ostaje samo slike da gledamo,u sitnim stvarima nalazimo zadovoljstvo. 
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Njezic025's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Njezic025

Njezic025
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 19.02.2009
National Flag of Srbija Srbija, Odžaci
Poruka: 148
Poslato: 01.03.2009 u 11:20 | IP Prijavljen Citiraj Njezic025

zaboravih se,slike su vrh
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Njezic025's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Njezic025

Skok na forum Ukupno strana: 3 1 2 3

Ako želite da pošaljete odgovor na ovaj niz, uloguj
Ako još niste član foruma, rešenje je registracija

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.3223 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2