Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 48
Gostiju: 48
Robota: 0
Članova: 0
Broj članova: 4369
Najnoviji korisnik foruma: Tango
Najviše poseta: 134
Dana: 30.11.2021
Članova [0], Gostiju [132]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Pozdrav za clanove iz 2003 god
Autor: Marko Zmaj
Forum: Komentari, želje i pozdravi

Poslata: 25.01.2022 u: 23:22

Vidi zadnju poruku Pozdrav od Pedje i Sladje
Autor: Marko Zmaj
Forum: Komentari, želje i pozdravi

Poslata: 25.01.2022 u: 23:21

Vidi zadnju poruku test
Autor: ZorK
Forum: Ostalo

Poslata: 09.12.2021 u: 10:50

Vidi zadnju poruku Armatura za neonke?
Autor: Milandc

Poslata: 01.03.2021 u: 08:13

Vidi zadnju poruku Skalari - mrest - pitanje
Autor: Vedry
Forum: Ribe - Mrest

Poslata: 24.05.2020 u: 13:10

Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Autor: Dario
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Ribe - Ciklidi
 Akvaristika » Ribe - Ciklidi
Tema Naslov: Evo i mojih oskara... Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum Ukupno strana: 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Dario
Administrator

Administrator
Ciklid - matori ;)

Član od: 27.02.2006
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 3052
Pol: Muški
Poslato: 08.02.2008 u 19:07 | IP Prijavljen Citiraj Dario

Da li si siguran da se ne sibaju nocu,da li si video svojim ocima da se ne biju nego udaraju o sve zivo u aq,naravno da ugasis svaki izvor svetlosti,pogotovo onaj koji im dolazi iz daljine,sa strane aq,iza aq itd....takodje mislim da oni vide savrseno u mraku,tako da...neznam daj vise detalja o ponasanju tvojih oskara jer je svaki primerak prica za sebe.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Dario's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Dario Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Dario Poseti Dario's Homepage

Vesko
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 02.11.2007
National Flag of Srbija Srbija, Novi Sad
Poruka: 156
Poslato: 08.02.2008 u 23:09 | IP Prijavljen Citiraj Vesko

Kada ugasim sva svetla onda je jos gore. Ajde sto imaju rane i sto im zafali po koja krljust, nego sto se bojim da neki ne izgubi oko,sve drugo vrlo brzo prodje.

Sto se tice ponasanja,sve je normalno (sem navedenog),ne tuku se,ne udaraju se u bok niti se hvataju ustima,cak ni ne zevaju jedan na drugog,jedino u mraku pocinje zurka.Jednom sam se zadesio pored aq kada su poceli da jurcaju i da udaraju u staklo i pajneve tom snagom da je jedan od njih nekih  10-ak sekundi bio osamucen,a pocelo je tako sto su se dvoje kako ih je voda nosila slucajno dodirnuli repovima.Imao sam sest komada ali su dva pre nekih mesec dana iz istih nama nepoznatih razloga,vece kada sam zaboravio da spusti poklopac iskocila,a kada sam ih nasao  bilo je kasno.

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Vesko's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Vesko Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Vesko

Bionic
Član

Član

Član od: 20.10.2007
National Flag of Slovenia Slovenia, Velenje
Poruka: 27
Pol: Nije unešeno
Poslato: 11.02.2008 u 17:28 | IP Prijavljen Citiraj Bionic

ej to je bila i situacija kod mene, noču su se totalno polupali kadkad se je dogodilo da se jim je i danju otkačilo, svremenom mi je dopizdilo pa sam jih prodao jer nemogu zamisliti  da to rade kad potpuno odrastu KATASTROFA
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Bionic's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Bionic Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Bionic

Pluka
Gost

Gost

Član od: 18.01.2007
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Pale
Poruka: 441
Poslato: 16.02.2008 u 09:40 | IP Prijavljen Citiraj Pluka

Moji oskari jedu iskljucivo govedje srce i mislim da im je to kvalitetna zamjena mjesto japanki Madanemam nista protiv hranjenja i japankama A ovi sto toliko protestuju da se oskari hrane zivom hranom jeduli oni meso kupujuli posjek Ili se hrane mrkvom i kronpirom Ma dajte ljudi kakva vam je to prica
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Pluka's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Pluka

Cirica79
Novi član

Novi član

Član od: 05.03.2008
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 1
Poslato: 05.03.2008 u 13:15 | IP Prijavljen Citiraj Cirica79

Citiraj: Vesko
Sta da ubacim umesto corydorasa kao komunalce?

Probaj samo sa plekostomusima.Ja sam imao dva oskara i plekostomusa ,svi po 20ak cm,i nikakvih problema nije bilo što se tiče komunalija.Greota da trpaš nepotrebne ribe sa OSKARIMA!

Toplomer i grejač kako znas i umeš zaštiti,jer će ih sigurno slupati dok jure hranu ili medjusobno.A živa iz toplomera u vodi sa ribama...

Aq je mlogo lep o ribama da ne pričam!!! Samo napred!!

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Cirica79's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Cirica79

Pluka
Gost

Gost

Član od: 18.01.2007
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Pale
Poruka: 441
Poslato: 05.03.2008 u 23:07 | IP Prijavljen Citiraj Pluka

Moji oskari kada sam ih kupio prodavac rece da su tiger i da ce sa vremenom dobiti drecavu orandj boju medjutim oni su i sada sivkasto crni dali ce dobiti ikad boju ili me prodavac slagao
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Pluka's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Pluka

Igibane
Novi član

Novi član

Član od: 18.03.2008
National Flag of Srbija Srbija, Niš
Poruka: 6
Poslato: 18.03.2008 u 23:51 | IP Prijavljen Citiraj Igibane

Evo i mog oskara. oko 15cm je dug. Omiljena poslastica su mu oni mali bezvezni puzevi. Njih sam namnozio u drugom AQu i
odatle mu ih ubacujem a on ih guta cele. Predivan je

Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Igibane's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Igibane

Noik
Zaslužni član

Zaslužni član
Američki ciklid - VIP

Član od: 06.07.2005
National Flag of Srbija Srbija, Jagodina
Poruka: 2140
Poslato: 18.03.2008 u 23:59 | IP Prijavljen Citiraj Noik

izgleda ko da je zaostao u razvoju.Glava mu nije proporcionalna sa telom,a kolko vidim,izgleda da ga je zakacio HITH...
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Noik's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Noik Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Noik Poseti Noik's Homepage

Igibane
Novi član

Novi član

Poslato: 19.03.2008 u 10:33 | IP Prijavljen Citiraj Igibane

Nije zaostao cini ti se. mozda je tako ispao na ovoj slici. A za bolest ako mislis zbog rupe na donjem peraju nije to od bolesti. Kad sam ga kupio bio je manji i stavio sam ga u akvarijum sa drugim ciklidama i one su ga dobro ostetile jedva je preziveo. Uspeo je da ozdravi jedino je ta rupa na peraju ostala.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Igibane's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Igibane

Cicko
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 22.09.2006
Poruka: 1344
Poslato: 19.03.2008 u 11:33 | IP Prijavljen Citiraj Cicko

U koliko litara ga drzis? I jedan od mojih je imao takvu rupicu na peraju...
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Cicko's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Cicko Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Cicko

Igibane
Novi član

Novi član

Poslato: 19.03.2008 u 11:43 | IP Prijavljen Citiraj Igibane

Ma ne smem da ti kazem . cuvam ga u 35l samog. i kad god ga prebacim u veci AQ gde su mi druge ciklide one ga napadnu pa ga ja vratim u njegovu kucicu. Nije toliko agresivan koliko bi trebao da bude jedan oskar. ne dira ni manje ribe kad mu ih ubacim a i biljke normalno rastu u njegovom AQ-u. Imam ga vec 3 godine.

Cicko
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 19.03.2008 u 14:25 | IP Prijavljen Citiraj Cicko

Zato i jeste tako zaostao,zato i ne dira biljke,zato i nije agresivan,zato je bojazljiv,i zato ni nema predatorski instikt.Veliko mucenje za ribu si napravio.Oskari su velike ribe,koje traze dosta prostora,i ako im se ne pruzi makar minimum,dolazi do ovakvih anomalija...
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Cicko's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Cicko Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Cicko

Cicko
Zaslužni član

Zaslužni član

Poslato: 19.03.2008 u 16:59 | IP Prijavljen Citiraj Cicko

Druze Srevane,nema potrebe da potezes stare teme i odavno ispricane price.Neka svako hrani svoje ribe cime hoce.

Stevo.er
Zaslužni član

Zaslužni član
teta Saveta :)

Član od: 11.03.2008
National Flag of Srbija Srbija, Vrbas
Poruka: 2275
Poslato: 19.03.2008 u 18:23 | IP Prijavljen Citiraj Stevo.er

sorry pod utiskom sam snimka nisam ja pokrenuo to pitanje samo sam se nadovezao.
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Stevo.er's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Stevo.er Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Stevo.er

Skok na forum Ukupno strana: 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2656 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2