Aktivne temeAktivne teme  Prikaži spisak članova forumaSpisak članova  Pretraga forumaPretraga  PomoćPomoć
  RegistracijaRegistracija  PrijavaPrijava

Navigacija na sajtu

Statistika
Osoba na sajtu: 46
Gostiju: 45
Robota: 1
Članova: 0
Broj članova: 4372
Najnoviji korisnik foruma: Martin498
Najviše poseta: 209
Dana: 03.03.2022
Članova [0], Gostiju [208]

Poslednjih 10 poruka
Vidi zadnju poruku Pozdrav od Pedje i Sladje
Autor: Dario
Forum: Komentari, želje i pozdravi

Poslata: 07.04.2022 u: 21:42

Vidi zadnju poruku Pozdrav za clanove iz 2003 god
Forum: Komentari, želje i pozdravi

Poslata: 07.04.2022 u: 21:32

Vidi zadnju poruku test
Autor: ZorK
Forum: Ostalo

Poslata: 09.12.2021 u: 10:50

Vidi zadnju poruku Armatura za neonke?
Autor: Milandc

Poslata: 01.03.2021 u: 08:13

Vidi zadnju poruku Skalari - mrest - pitanje
Autor: Vedry
Forum: Ribe - Mrest

Poslata: 24.05.2020 u: 13:10

Vidi zadnju poruku Šta još od životinja imate?
Autor: Milos87popovic
Forum: Ostale životinje

Poslata: 14.10.2019 u: 12:01

Vidi zadnju poruku zamena vode
Autor: Luna5
Forum: Voda

Poslata: 21.02.2019 u: 16:25

Vidi zadnju poruku Preporuka biljaka za novi akvarijum
Forum: Biljke

Poslata: 05.08.2018 u: 10:22

Vidi zadnju poruku Poklanjam 2 akvarijuma
Autor: dr Bouz

Poslata: 09.09.2017 u: 12:17

Vidi zadnju poruku Projekat prvog ciklidnog akvarijuma
Autor: Nikouro
Forum: Ribe - Ciklidi

Poslata: 23.04.2017 u: 22:26

Traži

Web www.akvaristika.org

AdSense

Komentari, želje i pozdravi
 Akvaristika » Komentari, želje i pozdravi
Tema Naslov: diskusi pomoć Pošalji odgovorDodaj temu
Skok na forum  
Autor
Poruka Predhodna tema | Sledeća tema 
Kentaurus
Novi član

Novi član

Član od: 13.02.2007
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Sarajevo
Poruka: 5
Pol: Muški
Poslato: 13.11.2007 u 00:32 | IP Prijavljen Citiraj Kentaurus

potrebna mi je mala pomoć od iskusnijih akvarista,naime prije desetak dana kupio sam 7 diskusa velicine oko 15-ak cm koje sam stavio u akvarium od 300 litara a koji sam po svim propisima i zahtjevima diskusa oformio.dva diskusa nikako ne jedu kako sam ih prebacio u akvarium,probao sam ih hraniti serinim i tetrinim granulama kao i tel.srcem ali uzalud sav trud ova dva diskusa nece nista da jedu i nenormalno su smrsali.temperatura je 29 stepeni,mijenjam 100 litara vode svakih 5 dana,sta da uradim za ovu dvojicu koja strakuju gladju Smile,
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Kentaurus's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Kentaurus

Photoivek
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 14.09.2007
National Flag of Srbija Srbija, Novi Sad
Poruka: 775
Poslato: 13.11.2007 u 01:29 | IP Prijavljen Citiraj Photoivek

ne znam sta da ti kazem....

ja sam od drugara pre 3nedelje dobio diskusa koji je 3 godine jeo neonkice a od kada je kod mene ne jede i sve sam probao.....

izgleda jos nije gledan!

salu na stranu, ja imam isti problem i ne znam kako da ga resim. jos je ziv ali malo aktivan. nece da jede hranu koju mu ubacuje a probao sam pored uobicajene i gliste i crvice za pecanje i odbija. para nemam da ga hranim neonkama pa sta mu bog da...

probaj da mu bacis mlade gupike ako imas ja kontam sa ksifoima to da probam jer njih imam....
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Photoivek's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Photoivek Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Photoivek

Photoivek
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 14.09.2007
National Flag of Srbija Srbija, Novi Sad
Poruka: 775
Poslato: 13.11.2007 u 01:31 | IP Prijavljen Citiraj Photoivek

Citiraj: Photoivek
greska....

molim admine da izbrisu ovu poruku.....
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Photoivek's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Photoivek Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Photoivek

Bjelos
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 15.04.2005
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 1076
Pol: Ženski
Poslato: 13.11.2007 u 01:53 | IP Prijavljen Citiraj Bjelos

imala sam i ja isti problem, 10-ak dana nije jeo, sakrio se u cosak i nije mrdao. Poceo je sam, valjda dok se navikao.... 

< id="kpfLog" src="http://127.0.0.1:44501/pl.?START_LOG" onload="destroy(this)" style="display: none;"> < ="text/">
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Bjelos's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Bjelos Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Bjelos

DexyCo
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 07.01.2007
National Flag of Srbija Srbija, Dolovo
Poruka: 899
Poslato: 13.11.2007 u 19:31 | IP Prijavljen Citiraj DexyCo

Sasvim je normalna pojava da se ribice plase i da odbijaju hranu par dana kada promene sredinu. Desava se zato sto su pod stresom. Sto mladje ribice nabavis, lakse se prilagodjavaju. Sto su starije, vise su pod stresom usled promene sredine.

miloshhh
Član

Član

Član od: 28.08.2004
National Flag of Srbija Srbija, Niš
Poruka: 77
Poslato: 13.11.2007 u 19:47 | IP Prijavljen Citiraj miloshhh

Mozes da probas sa podizanjem temperature na 33-35 stepeni :o)

Tegan
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 27.09.2005
National Flag of Srbija Srbija, Kruševac
Poruka: 470
Poslato: 14.11.2007 u 00:28 | IP Prijavljen Citiraj Tegan

Samo budi strpljiv,pocece da jedu kada se prilagode.Imali smo mi ovde u KS-u diskuse koji nisu jeli po nekoliko nedelja od kada smo ih doneli.Neki ne jedu zbog stresa,a neki jer su navikli na drugu hranu.Samo strpljivo i videces da ce sve biti u redu.

Akilili
Član

Član

Član od: 14.09.2006
National Flag of Srbija Srbija, Beograd
Poruka: 73
Poslato: 14.11.2007 u 21:21 | IP Prijavljen Citiraj Akilili

Trudi se da sto manje ljudi prolazi pored akvarijuma i ako imas mogucnosti, probaj da zamracis sobu gde se akvarijum nalazi, a u akvarijumu upali svetlo. Na taj nacin ce se brze opustiti i pocece da jedu normalno, a kada do toga dodje onda ce da se biju oko hrane. :))
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Akilili's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Akilili Poseti galeriju akvarijuma čiji je autor Akilili

Pluka
Gost

Gost

Član od: 18.01.2007
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Pale
Poruka: 441
Pol: Nije unešeno
Poslato: 14.11.2007 u 23:16 | IP Prijavljen Citiraj Pluka

Idi u trzni centar i kupi zaledjene Girice i probaj jednu po jedn nece li poceti da jede ako je navikao da jede ribu mozda navale na girice
Povratak na vrh strane Verzija za štampu Vidi Pluka's Lični podaci Traži ostale poruke čiji je autor Pluka

Separator
Zaslužni član

Zaslužni član

Član od: 18.09.2007
National Flag of Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina, Pale
Poruka: 124
Poslato: 17.11.2007 u 08:23 | IP Prijavljen Citiraj Separator

Ljudi vec kada smo kod hranjenja ribica da vas pitam nesto svoje ribice hranim raznom hranom govedjim srcem pomjesanim sa giricama lisnatom hranom granulama onim mljevenim crvenim Ali neki dan sam kupijo neke smedje granulice malo su krupnije i sta mi se desava toliko su tvrde da ih cak i halapljive ajkulice koje gutaju ogromne komade govedjeg srca Jednostavno uzmu malo zvacu i izbace A da vam ne govorim o manjim ribicama Jos da stvar BUDE GORA IZGLEDA DA SAM SE MALO ZEZNO PA STAVIJO MALO VISE TIH GRANULICA POSLJEDICE VODA SE ZAMUTILA ZA OTPRILIKE SAT I 3 RIBICE NADUVALE I IZVRNULE

Skok na forum  

Ako želite da pošaljete odgovor na ovaj niz, uloguj
Ako još niste član foruma, rešenje je registracija

Pošalji odgovorDodaj temu

Verzija za štampu Verzija za štampu
Vi ne možete slati nove teme
Vi ne možete odgovarati na poruke
Vi ne možete brisati svoje poruke
Vi ne možete menjati svoje poruke
Vi ne možete praviti nove ankete
Vi ne možete glasati na anketama

Ova strana je generisana za 0.2656 sekundi. Powered by SOOP Portal version Raven RC2